Implantacija

parašė , 2012-06-21 20:42

Laikai nuolat keičiasi. Kai kurių dalykų svarbumas sumažėja, bet išauga kitų svarba ir reikšmė. Pastaraisiais amžiais itin rūpinamasi ir daug dėmesio skiriama žmogaus išvaizdai, sveikatai bei higienai. Viena iš žmogaus „sudedamųjų dalių“, kuri yra nuolat matoma ir atlieka svarbias funkcijas, yra dantys. Nesvarbu, kur ir kada, jie vis atsiduria aplinkinių akiratyje. Jie suteikia spindinčią, aplinkinius galinčią pakerėti šypseną. Be dantų nebūtų galimą įsivaizduoti mėgstamų užkandžių kramsnojimo.

Kaip paprastai apibūdinti dantis? Ko gero, aiškiausias apibrėžimas – burnos ertmės organas, skirtas padėti valgyti. Tai iš tiesų labai svarbūs, nors ir maži žmogaus pagalbininkai. Vis dėlto ne visada viskas vyksta kaip pasakoje. Būna atvejų, kai dantys turi trūkumų, yra išmušami ir pan. Tokiose situacijose tikriausiai reiktų džiaugtis savo gyvenimu būtent šiais, o ne kokiais gūdžių viduramžių laikais. Dabar yra daug įvairių priemonių, kurios padeda džiaugtis visaverčiu gyvenimu su sveikais ir baltais dantimis. Viena iš tokių priemonių yra dantų implantacija (dantų atstatymas).

Dantų implantai – aloplastinės medžiagos gaminys, atstojantis trūkstamo danties šaknį. Šiuo gaminiu pastaraisiais metais domisi vis daugiau žmonių. Dantų implantacija yra labai greitai besivystanti odontologijos šaka, kadangi kiekvienas nori būti su gražiais dantimis, su kuriais galėtų valgyti įvairų maistą, bendrauti su draugais ir nebijoti šypsotis.

Dantų implantacija gali būti suskirstyta į kelis etapus. Pirmiausia gydytojas atlieka tyrimus, kurių reikia. Viskas labai atsakingai peržiūrima, išanalizuojama. Svarbu ir tai, koks yra kaulinis audinys, ir žandikaulio parametrai, ir viršutinio žandikaulio įdubimai, ir atstumai iki kraujagyslių pluoštų. Taip pritaikomi tinkami implantai (ir savo dydžiu, ir forma). Operuojant naudojamas vietinis nuskausminimas. Dantų implantas prigyja per keletą mėnesių (4 – 6 mėn.). Vėliau ant jo uždedama galvutė. Ant jos padaromas danties vainikėlis. Galiausiai pritaikomas naujas dantis.

Ir svarbu, ir džiugu, kad dantų implantacija (kitaip negu kai kuriais atvejais protezavimas) nereikalauja šlifuoti sveikų dantų, o prigijęs, tinkamai prižiūrimas implantas nesukelia rūpesčių ir nepatogumų.

Kai atliekama dantų implantacija, privaloma rūpintis higiena.

Dantų implantacija – tikras išsigelbėjimas, pradžiuginantis daugybę pacientų. Nereikia kęsti nemalonių dantų šlifavimo procesų. Aišku, itin svarbus rezultatas. Nebereikia stengtis atsispirti norui valgyti savo mėgstamų patiekalų, o sveikai graži šypsena džiugina pasaulį.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.