Automobiliai lizingu: už ar prieš

parašė , 2015-07-14 01:09

Automobiliai lizinguKai planuojama įsigyti naują transporto priemonę, daugumai žmonių tenka taupyti ne vienerius metus. Vis dėlto, automobilis daugumai žmonių yra ne prabanga, bet būtinybė, tad norint naują automobilį įsigyti greičiau, puikiu sprendimu gali būti automobiliai lizingu, kurie gali būti perkami įnešant pradinę pinigų sumą, dažnai siekianti 10 procentų transporto priemonės kainos. Vis dėlto, kartais pasvarstoma, ar automobilio įsigijimas lizingu tikrai gali puikiai pasiteisinti.

Automobilių lizingu privalumai

 • Jums nereikės laukti, kol sutaupysite pakankamai pinigų naujam automobiliui, ir jį galėsite įsigyti greičiau.
 • Visada galima susirasti tokią bendrovę, kuri siūlo naujus automobilius palankiausiomis sąlygomis, tad tikrai galėsite atrasti geriausią pasirinkimą. Gali būti siūlomi labai įvairūs automobiliai lizingu, tad visada bus galima rasti tinkamiausią pasirinkimą.
 • Įsigyti automobilį galėsite pakankamai greitai – tereikės pasirūpinti tam tikrais formalumais.
 • Įsigysite naują automobilį iš salono, todėl dar tikrai ilgą laiką nereikės rūpintis automobilio remontu. deja, įsigijus naudotą automobilį neretai tenka išleisti gana nemažai pinigų jo taisymui.
 • Išsirinkti naują automobilį galėsite dar paprasčiau, ir nereikės rūpintis, ar automobilis tikrai yra tvarkingas. Pavieniai pardavėjai, siūlantys pirkti naudotą automobilį, neretai nutyli apie tam tikrus gedimus, kurių neįmanoma iš karto pastebėti.
 • Išsimokėti galėsite per tam tikrą nustatytą terminą, kas mėnesį įnešant nustatyto dydžio pinigų sumą.

Kada neverta įsipareigoti?

 • Prieš perkant automobilį išsimokėtinai, visada vertėtų pagalvoti apie tai, ar nekils jokių sunkumų laiku sumokėti įmokas. deja, kartais netinkamai įvertinama esama finansinė padėtis, ir tai gali pridaryti tam tikrų problemų.
 • Automobiliai lizingu bus puikiu pasirinkimu tuo atveju, jei gaunate pastovias pajamas, ir galite sau leisti kas mėnesį tam tikrą pinigų sumą paskirti automobilio įmokoms.
 • Jei nesate tikri, kad artimiausiais metais tikrai būsite dirbantys, vertėtų susilaikyti nuo tokio pasirinkimo.

Taigi, automobilį pirkti lizingu yra palanku tuo atveju, jei esate užtikrinti, kad jūsų finansinė padėtis gali tai leisti. Vertėtų pagalvoti apie ateitį, ir ar tikrai turėsite pakankamai pinigų laiku įnešti įmokas už įsigytą automobilį. Tai – atsakingas žingsnis, tad tikrai nevertėtų skubėti. Daugiau informacijos: https://www.mogo.lt/

Vienas atsakymas į “Automobiliai lizingu: už ar prieš”

 1. Emilija says:

  Man tai atrodo, kad gal visai ir nieko, ypac jei susirandi dar servisa, kuris tvarko normalia kaina , tai ta brangesne masina pasiimt lizingu nera jau taip blogai ir vienu kartu ne tokios baisios islaidos.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.