Gyvenimas, kai planuoji gauti paskolą

parašė , 2017-08-13 17:12

Credit24Kiekvieno žmogaus gyvenime didelė paskola yra labai svarbus žingsnis. Paprastai tai nėra vienos dienos klausimas, net jeigu tai pats pasaulyje greičiausias kreditas. Dažniausiai prieš imant paskolą (ypač labai didelę) yra ilgai apie tai galvojama. Taigi, mūsų pasąmonėje ir sąmonėje paskolos ėmimas trunka daug ilgiau, negu tai įvyksta fizinėje realybėje. Kaip tai vyksta laike?

Stengiesi turėti dideles pajamas

Pirmiausia kaip idėja paskola gimsta galvoje. Dažnai žmonės supratę, kad jiems vertėtų pasiskolinti, ima visur ieškoti informacijos apie pageidaujamą paskolą, bando sužinoti kažką naudingo. Pirmas dalykas, su kuriuo susiduriama, tai faktas, kad norint gauti paskolą, reikia turėti gerą mokumo istoriją ir dideles pajamas. Kažkam tai yra to momento būklė, kažkam reikia dėl to padirbėti. Tenka sukurti oficialių didelių pajamų istoriją. Taigi, kažkas gal ir pasieško papildomo oficialaus darbo. O kažkas, pavyzdžiui, užuot slėpę mokesčius dirbdami savarankiškai, ima juos sąžiningai mokėti. Tam tikra prasme, tai ir pliusas valstybei – juk į biudžetą ima kapsėti slėpti mokesčiai vien dėl to, kad suteikiamos paskolos.

Grąžini senesnes skolas

Tam, kad būtų suteikta kažkokia didelė paskola, iš pradžių turi būti sugrąžintos kitos mažesnės paskolos. Taigi, tenka jas grąžinti. Tai irgi kažkiek pagerina gyvenimo kokybę, kai tam tikru momentu žinai, kad turi dideles pajamas ir grąžintas skolas.

Nuolat seki rinką, kurioje planuoji išleisti pinigus

Kol vyksta toks pasiruošimas, didinamos pajamos ir grąžinamos senos skolos, kartu ir stebima rinka. Pavyzdžiui, daug kas nori skolintis būsto įsigijimui. Taigi, tenka įdėmiai stebėti, kokia gi ta situacija nekilnojamojo turto rinkoje. Stebint situaciją, matosi, kaip keičiasi kainos toje rinkoje. Pavyzdžiui, planuojant įsigyti kokį nors nekilnojamąjį turtą. Tuomet nuolatos matai, kas vyksta. Ar, pavyzdžiui, ten krenta ar kyla kainos. Kaip keičiasi skelbimai, galimybės. Tada ir supranti, kad ruoštis reikia greičiau, arba kaip tik dar yra laiko.

Tuo pačiu ir gyvenimas pagerėja

Drauge visa tai darant juntamas ir tam tikras gyvenimo pagerėjimas. Juk, kol paskola dar nėra suteikta, staiga imi gyventi kažkaip geriau. Daugiau uždirbti, esi mažiau įsiskolinęs. Taigi, pasiruošimas paskolos gavimui gali išmokyti ir to, kaip save geriau disciplinuoti, efektyviau, o gal protingiau dirbti, kad per mažesnį laiką susikauptų didesnė pinigų suma. Iš viso to gali kas nors neblogo išeiti, tereikia tik laiku priimti gerą sprendimą.

Vienas atsakymas į “Gyvenimas, kai planuoji gauti paskolą”

  1. Viktorija says:

    Planuojant imti paskolą, vertinga išsiaiškinti iš anksto kokių pajamų reiks ir kiek kas mėnesį reiks mokėti už ją.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.