Kaip išvengti teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimo pasekmių

parašė , 2017-04-14 11:18

Dažnai reikia metų, kad taupytų pakankamai pinigų, kad nupirktų jūsų savus namus. Susivienijimas, kad su tebevykstančiais mėnesiniais užmokesčiais, draudimas ir mokesčiai ir dauguma žmonių leidžia apytiksliai vieną trečdalį jų pajamų, paskolos jums ar daugiau, ant jų namų kas mėnesį. Keli daiktai daugiau pribloškia ar gąsdina negu būti pasakyti, kad jūs susiduriate su teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimu. Ekonominė abejonė, apimdama darbo praradimą, skyrybas ar ligą yra kai kurios iš bendrų priežasčių, kad būsto savininkas gali susidurti su teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimu. Tačiau, yra kai kurie daiktai, kurie gali būti padaryti, kad išvengtų teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimo pasekmių.
Susisiekite su savo skolintoju

Vienas iš pirmų žingsnių sėkmingai teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimo vengime turi kviesti jūsų skolintoją. Jie gali turėti praradimo sušvelninimo pasirinkimą, ilgalaikes paskolos kurį jie gali aptarti su jumis. Turėkite galvoje, kad skolintojai nėra versle valdyti nekilnojamąjį turtą, ir tai yra jų interesų pasiūlyti būdus padėti jums laikyti jūsų naminį įtraukimo paskolos pasikeitimą jeigu būtina.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Supraskite savo teises

Vartotojai dažnai nesupranta savo teisių kai prieita prie teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimo. Be to, į raštišką pranešimą apie teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimą, vartotojai gali ir turi, prašo jų originalių paskolos dokumentų, jei jie neturi jų kopijos. Tai padės būsto savininkui geriau nustatyti, koks paskola bedarbiui praradimo sušvelninimo pasirinkimas galėtų būti pasiekiamas jiems. Skolintojai yra reikalingi pagal įstatymą aprūpinti šituos dokumentus, jei jų prašo.

Sukurkite naudos ir praradimo tvirtinimą

Kai jūs domitės potencialaus paskolos pasikeitimo su jūsų skolintoju aptarimu, įsitikinkite, kad jūs renkate būtinus dokumentus. Jie dažnai apims jūsų naujausius mokesčio galiukus, įrodymą kitų pajamų taip pat kaip užbaigtą visų vertingų dalykų ir įsipareigojimų sąrašą. Sukurkite savo naudos ir praradimo tvirtinimą, kad jūs galėtumėte aptarti potencialias opcijas su savo skolintoju išvengti teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimo.

Kai skolintojai nebendradarbiauja

Kai kuriais atvejais, jūsų paskolos kompanijos kolekcijų skyrius galbūt nenori derėtis su jumis ar, jūs galite jausti, kad jie nesideri garbingai. Jei atrodo, tai yra atvejis, tai gali būti gera mintimi susisiekti su gerbiamu paskolos pasikeitimo teisininku, kad padėtų jums. Ne tiktai jie gali padėti jums dokumentų nuo jūsų skolintojo gavime, bet jie gali taip pat padėti jums su derybomis, jei jie tampa būtini.

Neįvykdykite pasirengimo, kurį jūs negalite sulaikyti

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Per dažnai, būsto savininkai yra beviltiški, kad sulaikytų jų namus ir susitars dėl beveik kažką. Atsiminkite, tai tiesiog atidėlioja neišvengiamybę. Niekada nepadarykite susitarimo su skolintoju, kad jūs žinote, kad jūs negalėsite susitikti. Tuo metu, kai tai gali sustabdyti pradinę teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimo procedūrą, tai tiktai sustabdys procesą. Atsiminkite, kai skolintojas daro oficialų teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimo prašymą, jūs mokate už jų sisteminimo ir kolekcijos kainas.

Susidūrimas su teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimu yra gyvenimo kivirčas. Po hardwork ir aukos metų, jūs galite žiūrėti į galimybę prarasti jūsų amerikiečių svajonės dalį. Įsitikindamas, kad jūs esate užtaisytas su faktais apie praradimo sušvelninimo pasirinkimą, kuris yra pasiekiamas jums gali padėti jums taupyti jūsų namus ir gali taip pat padėti jums vengti kai kurių iš kitų teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimo pasekmių.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.