5 populiariausios priežastys, kodėl žmonės skolinasi pinigus iš finansininių įstaigų

parašė , 2021-09-21 22:35

paskolos ir kredito kortelės yra daugelio žmonių asmeninių finansų kertinis akmuo. Yra daug skirtingų paskolų tipų, kuriais galima pasinaudoti. Toliau straipsnyje yra pateikiamos penkios priežastys, kodėl žmonės ryžtasi pasinaudoti skolintais pinigais.

Automobiliui įsigyti

Naujas automobilis pasižymi sąlyginai didele kaina. Net vidutinės klasės naujas automobilis skirtas kasdieniniam naudojimui kainuoja nepaprastai daug ir daugeliui yra tiesiog neįperkama prekė. Dėl šios priežasties lieka dvi išeitys – pirkti nebrangų naudotą automobilį arba pasiskolinus pinigų nusipirkti naują. Automobiliams įsigyti skirtas paskolas dažniausiai išduoda į tai orientuotos finansinės bendrovės. Neretai paskolos automobiliui pirkti kainuoja daugiau nei kito tipo paskolos, todėl prieš kreipiantis dėl paskolos pravartu skirti laiko susipažinimui su įvairių bendrovių siūlomomis paskolų sąlygomis.

Būstui pirkti

PaskolosBūsto paskola daugeliui iš mūsų yra vienas rimčiausių žingsnių gyvenime. Visų pirma dėl to, kad pasinaudojus šio tipo paskola yra įsigyjami namai, kuriuose galbūt gyvensite visą likusį gyvenimą ir, antra, dėl to, kad ant pečių yra užsikraunama didelė finansinė našta. Pageidaujant gauti paskolą būstui įsigyti yra vienintelis reikalavimas – stabilios užtikrintos pajamos. Norėdami pagerinti savo paskolos reitingą prieš kreipdamiesi į bankus atsisakykite kreditinių kortelių ir eliminuokite visus finansinius įsipareigojimus, tokiu būdu turėsite galimybę gauti kur kas didesnę paskolos sumą nei paprastai. Atminkite, kad skolindamiesi iš banko privalėsite sudaryti hipotekos sutartį, kas reiškia, kad būstas jums nepriklausys iki tol, kol nebūsite paskolos grąžinę bankui.

Būstui renovuoti

Trečia dažniausiai pasitaikanti priežastis, dėl kurios ryžtamės kreiptis į banką prašydami paskolos, yra asmeninio būsto renovacija. Kiekvienas būstas laikui bėgant susidėvi, tuomet jį reikia renovuoti ir modernizuoti, o tai kainuoja krūvą pinigų. Paskola būsto renovacijai yra geriau nei paskola kasdieninėms išlaidoms, kadangi atnaujindami būstą jūs pakeliate jo vertę, tad tai yra puiki investicija į ateitį.

Vaikams

Paskola skirta vaikų poreikiams užtikrinti taip pat įeina į populiariausių skolinimosi priežasčių sąrašą. Pagrindinės skolintis skatinančios priežastys yra šios: vaikų studijoms universitete finansuoti, nupirkti savo atžalai seniai trokštamą daiktą, finansuoti pažintinę kelionę į kitą šalį ar pirmajam automobiliui įsigyti. Paskolos skirtos vaikų poreikiams užtikrinti paprastai nėra labai didelės. Priklausomai nuo gaunamų pajamų jas paprastai galima grąžinti per kelis mėnesius ar metus.

Kalėdoms

Artėjant didžiosioms metų šventėms greta reklamų skatinančių pirkti daiktus ar paslaugas atsiranda reklamos skatinančios pasiskolinti pinigus skirtus šiems daiktams ar paslaugoms įsigyti. Statistika rodo, kad dauguma žmonių pasiduoda pagundai išlaidauti prieš Kalėdas ir po jų ir net kas aštuntas dėl šios priežasties iš banko pasiima kreditą. Tai viena prieštaringiausių kredito formų. Dauguma sociologų sutinka su išvada, kad kalėdines dovanas geriau pirkti už sutaupytus, o ne už skolintus pinigus, nes šio tipo paskolos gali lengvai įklampinti į paskolų liūną. Kitas būdas išvengti vartotojiško tipo paskolų, tai daiktų ar paslaugų pirkimas žemesne kaina. Viena iš galimybių tai padaryti yra akcijos. Akcijų metu prekes ar paslaugas atsiranda galimybė įsigyti pigiau. Štai visos akcijos vienoje vietoje.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.