6 būdai gauti kietą pinigų paskolą

parašė , 2017-03-30 07:39

Yra daug klausimų prote paskolos gavėjų, prie kurių kietai pinigų paskolai niekada nepadėjo. Jei jūs palyginsite procesą gauti tokį su ta banko paskolos, jūs manysite, kad ankstesnis yra paprastas ir lengvesnis. Procesai kietų pinigų = ir investicinė turto paskola turi daug panašumo į vieną kitą. Bet papildomas kanceliarinis darbas yra būtinas savininko užimtame procese dėl vyriausybinių taisyklių, ir tai yra taip pat ilgesnis procesas.

Sekite kreditas nuo 18 metu šituos šešis žingsnius, kad gautumėte kietą pinigų paskolą lengvai ir skubiai.

Suraskite vietinį kietą pinigų skolintoją
Pirmas būdas pasiekti kiekvienas turi surasti skolintoją, kuris skolina pinigus jūsų vietoje. Jūs galite ieškoti interneto, kad sužinotumėte greitosios paskolos apie tokius pinigų skolintojus. Jūs galite taip pat aplankyti vietinį nekilnojamojo turto tinklą ir gauti referrals nuo nekilnojamojo turto profesionalų apie vietinį pinigų skolintoją.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Imkite interviu iš išrinktų kietų pinigų skolintojų

Po žinojimo apie kai kuriuos pinigų skolintojus jūsų vietoje, pradėkite imti interviu iš jų. Kvieskite kiekvieną kietą pinigų skolintoją, kad pradėtumėte interviu. Praeikite trumpą pasikalbėjimą su juo, kad suprastumėte kiekvieną strategiją tinkamai. Grublėta citata su punktais ir paskolos bedarbiams palūkanų norma turi būti duota jums jo.

Išrinkite skolintoją ir kreipkitės dėl paskolos

Kietų pinigų procesas yra labai greitas ir lengvas. Jūs turite užpildyti trumpą asmeninę finansinę ataskaitą apie save savarankiškai, įsipareigojimus, išlaidas, pajamas, vertingus dalykus, paveikti turtą ir darbą. Apytiksliai 15 minučių bus užtruktos jūsų, kad kreiptųsi dėl to.

Ženklo atskleidimas

Elektroninio ženklo sutikimas yra pirminis atskleidimas. Leidimas yra duotas pinigų skolintojui, tokiu būdu jie gali nusiųsti dokumentus dėl jūsų per paštą. Jūs turite sekti privatumo politiką, teisingą skolinantį pranešimą, pavojaus draudimo atskleidimą ir įkeisti atskleidimo tvirtinimą, kad kreiptumėtės dėl paskolos.

Ženklo dokumentai

Paskolos dokumentai tiktai bus paruošti, kai jūs pasirašysite atskleidimą. Yra tam tikrų daiktų, kurie sudaro paskolos dokumentus –

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

• Užmokesčio Garantija • Pažymėkite • Sąlyginio įsipareigojimo Instrukcijos • Veiksmas Pasitikėjimo • Arbitražo susitarimas

Laidinis mokėjimas grynaisiais

Kai skolintojas gaus jūsų visą pasirašytą dokumentą, mokėjimas grynaisiais turės būti užmokėtas paskolos gavėjo. Kai tik sąlyginio įsipareigojimo patvirtinama, kad jie gavo visus dokumentus tada, paskola bus finansuota jų.

Panaudokite sunkų pinigų paskolos procesą, kad pritartumėte jūsų paskolai skubiai ir sklandžiai. Nekilnojamojo turto investitoriai daugiausia renkasi šią paskolą dėl jos greito pritarimo.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.