7 pagrindiniai pranašumai naudoti privatų kapitalą skolina

parašė , 2011-12-16 21:45

Ar jūs esate supirkėjas (toks, kas stato specifikacijos namus, kad parduotų), ar "plaukmuo" (toks, kas perka apimtą sielvarto turtą tokį kaip teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimas, kad sutartų ir perparduotų), turėdamas kasoje esantys pinigus, paskolos kad sulaikytų rutulio supimą gali būti iššūkiu kartais. Kai turtas neperverčia kaip jūs, laukia, jis gali aprišti pinigus, jūs turite pradėti naują projektą ar garantuoti, kad einamasis yra užbaigtas. Tuo metu, kai tradicinė paskola galėjo būti panaudota, šis paskolos tipas nėra suprojektuotas, kad duotų jums, ko jums reikia, kai jums reikia to. Įrankis jūs galėjote panaudoti ir galėjote būti tik, ko jums reikia, yra privataus kapitalo paskola ar kieta pinigų paskola.
Yra tam tikri pranašumai gauti kietą pinigų paskolą vietoj tradicinės paskolos:

1. Tradicinės paskolos yra suprojektuotos, kad būtų atsiskaitytos po 15 iki dedikuoti.lt nuolaida 30 metų. Supirkėjai ir perpardavinėtojai neturi būti surišti paskolomis ilgą periodą, ir kietos pinigų paskolos yra suprojektuotos, kad būtų sumokėtos per 1 iki 3 metus.

2. Kietos pinigų paskolos yra surištos griežtai įkeistu turtu, kas reiškia didžiąją dalį kanceliarinio darbo kreditingumo patikrinimams, ir taip toliau yra pašalintas. Užuot ėmę kelias savaites, kad gautų finansavimą kaip su tradicine paskola, kieti pinigų fondai yra pasiekiami paprastai per kelias dienas.

3. Atsiskaitydamas su tradicine paskola, jei jūs atsiskaitote su tuo anksti, jūs paprastai turite mokėti nubaudimą. Su privataus serveriai.lt kapitalo paskola, jie laukia to būti atsiskaitytas anksti tokiu būdu nėra jokio apimto nubaudimo.

4. Net nepaisant to, kad kieta pinigų paskola turi didesnę palūkanų normą negu tradicinė paskola, kadangi tai yra labai trumpalaikė paskola, palyginti kalbant, tai iš tikrųjų pigiau negu tradicinė paskola.

5. Nors tilto paskolos yra numatytos, kad būtų trumpalaikės paskolos, jei kažkas vyksta, ir paskola turi būti išplėsta, darydamas taip yra nepaprastai lengvas. Jūs paprastai turite visiškai iš naujo finansuoti tradicinę paskolą, jei jūs norite, kad paskolos terminai būtų išplėsti ar pakeisti.

6. Tuo metu, kai tradicinės paskolos yra suprojektuotos, kad finansuotų beveik visą turto kiekį, kapitalo paskolos paprastai tiktai domenai finansuoja 60 % į 70 % turto vertės. Tai reiškia, kad jūs neturite pasiskolinti daugiau pinigų, negu jūs turite įvykdyti savo tikslus.

7. Tilto paskola yra suprojektuota, kad padėtų su trumpalaike situacija, kur kitas finansavimas yra siekiamas. Tai įgalina supirkėją ar perpardavinėtoją įsigyti žemę ar turtą skubiai tuo metu, kai ilgalaikis finansavimas yra gautas. Tradicinės paskolos ima gerokai ilgai, kad įsigytų tokiam greitam procesui.

Tradicinės paskolos yra paprastai nuo viešosios institucijos tokios kaip bankas ar paskolos kompanija, kas reiškia, kad jie turi būti atsargūs su savo kapitalu, kadangi tai yra "vieši" fondai. Privataus kapitalo paskola yra finansuota personalinės įmonės, kuri gali būti labiau sms internetu spekuliatyvi su jų pinigais. Tai reiškia, kad jūs galite gauti kietą pinigų paskolą ar sujungti tiltu paskolą, kai tradicinis skolintojas neskolins. Jūs negalite daužyti kietos pinigų paskolos kai naudotas kaip įrankio tapti sektis.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.