Ajijic atostogų kelionės patarimai – kai yra geriausias oras ežerui chapala atostogos?

parašė , 2013-01-24 11:43

Šis Ajijic Atostogų Kelionės Patarimas koncentruojasi ties mintimi apie tai, kas yra geriausias laikas, kad aplankytų Chapala ežerą, Meksika. Ir atsakykite klausimą, “kai geriausias oras Vilniuje turi atostogauti Ajijic kaime?”

Šis Meksikos atostogų patarimas atskleis vidinio tako informaciją, kai atvykti Ajijic atostogas kaip pirmas kartas lankytojas.

Nors, Chapala ežeras, Meksikos nelaiko tipišku turistiniu oras Vilniuje Puerto Vallarta, Cancun ar kiti paplūdimio rajonai, daug keliautojų į šį maršrutą į pietus nuo sienos, atranda Ajijic šventės nuotykio magiją. Esantis šalies gilumoje ant didžiausio ežero Meksikoje, Chapala ežeras yra taip pat labai populiari Amerikos išėjimo į pensiją bendruomenė Meksikoje.

Puikiai išlaikyta paslaptis yra, kad Chapala ežeras, Meksika yra įvertinta kaip tarp geriausio klimato pasaulyje išėjimui į pensiją pagal Geografinį Tautietį.

Ką tai reiškia jums, pirmą kartą lankytojas, yra, kad, kad ir kada jūs lankote, oras Vilniuje bus šalia puikus. Žiema, vasara, pavasaris ar ruduo į Ajijic yra tik būdas, kuriuo jūs mėgstate tai, maloniai šiltos dienos, ir vėsesni rytai ir vakarai. Štai kodėl pravardė šiam meksikietiško išmintingo aukštumų oro rajonui yra:” Amžino Pavasario Žemė”.

Balandis ir gegužė yra peties sezonas Ajijic. Jie yra mėnesiai tiesiai anksčiau, negu lietūs prasidės. Mes turime šiltus švelnius vakarus, ir tai gali pasidaryti karšta prieš vidurdienio saulę. Šviesa nudažė medvilninį audinių darbą, didelį šį metų laiką. Atsitiktinė suknelė yra tinkama ištisus metus čia šioje vidaus Meksikos dalyje.

Vasara ir Ruduo yra laikas atnešti jūsų skėtį Chapala ežere. Daugiausia orai Alytuje vakare, bet mes galime gauti kelis popietės dušus. Tai yra puikus oras, plius vienas iš gražiausių laikų metų su žema drėgme ir švelnia temperatūra aplink paežerės bendruomenes. Sierra Madre Mountains yra smaragdiniai žali ir sodrūs augalai, auga visur. Paketo šortai ar lengvas apsirengimas dieną, lengvas švarkas ankstyvus rytus ir vakarus lauke ant miesto Ajijic.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.