Alternatyvus bylos finansavimo pasirinkimas

parašė , 2016-01-06 15:39

Bylos finansavimas yra labai tikras reikalingumas, jei jūs esate sugautas viduryje bylos ir nežinote, kaip ilgai tai paims apsiausti. Santaupos gali padėti įveikti jus tiktai kurį laiką, ir anksčiau ar vėliau jūs surasite, kad jūs subankrutuojate.

Vienas būdas garantuoti jus turi pakankamai pinigų teisėtiems mokesčiams, turi kreiptis dėl greitieji kreditai teisėto finansavimo ar bylos finansavimo. Tai yra, kur trečioji šalis skolina jums pinigus, kuriuos jūs turite grąžinti, tik jei jūs laimite atvejį. Jei jūs nedarote, skolintojas yra priverstas prarasti investiciją.

Tuo metu, kai tai yra garantuotas būdas gauti truputį labai būtinų pinigų, ne kiekvienas ruošiasi teisėtam finansavimui. Jei byla, kurią jūs registravote nėra kieta (turi mažiau laimėjimo galimybės), tada, jūs negalite sugebėti gauti pagalbą
Ar, jei jūs neturite advokato, kad atstovautumėte jums, skolintojas gali atšaukti jūsų paraišką. Tai yra todėl, kad funders prisiima didelę riziką su savo pinigais, sutvirtindami tai ant jūsų. Jei jūs pralaimite, jie negauna sugrįžimų ant savo investicijos, tokiu būdu jie turi įsitikinti, kad yra kompetentingas profesionalas, ieškantis jūsų.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Tokiais atvejais, alternatyvus finansavimo pasirinkimas turi būti siektas ir laimei, yra keli pasirinkimai. Yra kelių.

Paskola nuo draugo ar šeimos nario

Žmonės šalia jūsų paprastai duoda ir neturi jokios problemos, skolindami jus pinigai, jei jie yra antplūdis. Pranašumas yra pirma paskola nemokamai toks, kad nėra jokių palūkanų, ir jūs galite sumokėti tai lėtai. Jei atrodo, kad atvejis ketina vilktis kelis mėnesius, pasiskolindamas pinigų nuo giminaičių, ar draugas yra didelė mintis, kadangi jums nedarys spaudimą, kad grąžintumėte tai per netrukus. Jei jūs norite, jūs galite visada sumokėti su palūkanomis kaip padėkos simbolis.

Asmeninė paskola

Asmeninė paskola nuo banko yra kitas pasirinkimas nors ne toks garsas vienas. Taip pat sudėtinga gauti todėl, kad bankai nėra per entuziastingi investavimas teisėtais atvejais ypač, kur rezultatas yra nenuspėjamas. Tuo metu, kai yra galimybės, jūs galite sugebėti gauti paskolą, šansai nėra dideli. Tačiau, duokite tam bandymą, jūs galite sumušti laimingas.

Advokato atsitiktiniu kreditai bedarbiams mokesčio pagrindu samdymas

Panašus į, ką bylos finansavimo kompanija daro, samdydama advokatą atsitiktiniu pagrindu mato, kad advokatui užmoka tiktai, kai ieškovas laimi atvejį. Tuo metu, kai tai sprendžia gerai, yra kitų išlaidų, kad svarstytų tokie kaip teismo mokesčiai, kurie turi būti užmokėti visur atvejo kurse. Be to, paskutinė kaina, kuri būtų užmokėta advokatui, gali pasiekti daug daugiau, negu pradžioje mintis, kadangi advokatas prisiima riziką su jumis ir jūsų atveju.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Šitas trys pasirinkimas yra įvykdomas, ir jūs turite pasirinkimą rinkti bet ką. Kaip teisėtas finansavimas, yra kriterijų, kad susitiktų, ir net skolina nuo žmonių, kuriuos jūs pažįstate, galbūt nėra geriausias pasirinkimas. Kadangi teisėti mokesčiai gali būti ganėtinai aukšti, ne daugelis gali norėti paskolinti tokį didelį kiekį. Keli galbūt net neturi taip daug pirmiausia. Galų gale, bylos finansavimo kompanijos yra geriausi šaltiniai, kad pasisuktų į tai, todėl, kad jie turi priemonę ir iki tol, kol atvejis tikisi nukristi jūsų paslaugoje, jūs turite sugebėti atitikti reikalavimus.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.