Aš galiu gauti atvirkštinę paskolą jei mano sutuoktinis po 62?

parašė , 2016-07-21 10:09

Atvirkštinės paskolos integruojasi kaip pagrindinis dalykas ateityje finansiniai planai. Panaudotas visapusiame plane, atvirkštinės paskolos daro išėjimo į pensiją fondus paskutinius ilgiau. Deja, yra vis dar daug painiavos toms poroms su žinomais amžiaus tarpais. Apskritai, atvirkštinės paskolos vyksta, kai visi paskolos gavėjai yra daugiau kaip 62.

Porai su vienu sutuoktiniu galima, kuris yra kreditas internetu mažiau kaip 62 amžiaus metai, kad gautų atvirkštinę paskolos paskolą? Tai yra protingas finansinis judėjimas šiame scenarijuje?

Taip Jūs Galite! Priimkite informuotą sprendimą. Raktas yra, kad visiems paskolos gavėjams turi būti 62 metai, ar vyresnis paskolos išėmimo laiku. Jaunesnis sutuoktinis neturi būti ant pavadinimo paskolos uždarymo laiku.
Sutuoktiniai po amžiumi 62 turi turėti klausimus apie šį scenarijų. Raktas turi studijuoti jūsų situaciją ir pamatyti, jei įsitraukimas į atvirkštinę paskolą turi finansinę prasmę. HUD neseniai padarė politikos pakeitimus, kad apsaugotų jaunesnius sutuoktinius.

Jei kitas sutuoktinis miršta, anksčiau, kuo jaunesnis sutuoktinis, tuo jaunesnis sutuoktinis gali paveldėti namus. Atvirkštinė paskolos atmokėjimo data atideda jaunesnio sutuoktinio gyvenimo greita paskola internetu trukmei. Dėl šio deferral periodo turi kreiptis. Yra specifinių atvirkštinės paskolos aspektų, kai yra jaunesnis sutuoktinis (po amžiumi 62). Meskime artimesnį žvilgsnį.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push kreditai internetu ({});

Aspektai · poros reikalingumas, kuris būtų vedęs atvirkštinės paskolos uždarymo laiku. (Nerašyto įstatymo sutuoktiniai yra pripažinti kaip teisėti valstybėje, kur paskolos gavėjas gyvena. Tai prisitaiko prie tų pačių sekso porų jei pripažintas kaip teisėtas jų valstybėje.)

· jaunesnis sutuoktinis neturi būti ant pavadinimo uždarymo laiku.

· atvirkštinės paskolos pajamos yra apskaičiuotos jaunesnį sutuoktinį.

· ne skolinimosi sutuoktinis galbūt negauna jokių likusių paskolos pajamų po kito sutuoktinio mirties.

· ne skolinimosi sutuoktinis turi nustatyti teisėtą nuosavybę jų namų per 90 dienų po jų sutuoktinio mirties, kad ruoštųsi atmokėjimui deferral.

· ne skolinimosi sutuoktinis turi palaikyti jų namus kaip jų pirminę gyvenamąją vietą.

· ne skolinimosi sutuoktinis turi užmokėti nuosavybės mokesčius, draudimą, asociacija dues ir palaikyti jų namus.

· atvirkštinė paskolos skola tiktai yra prijungtas prie namo. Tai nėra asmeninė išgyvenančio sutuoktinio skola.

· Jei atvirkštinis paskolos paskolos gavėjas tuokiasi po to, kai atvirkštinė paskola yra vietoje, paskolos gavėjas turės iš naujo finansuoti, kad pridėtų naują sutuoktinį ant pavadinimo ar ruoštųsi atmokėjimui deferral.

Jei jie daro anksčiau minėtą, išgyvenantis jaunesnis sutuoktinis gali sugebėti tęsti gyventi namuose jų gyvenimo trukmei. Paskola tęs įgyti palūkanas. Jie negaus daugiau ne paskolos pajamų pinigų. Bet paskolos atmokėjimas yra atidėtas jų gyvenimo trukmei. Išimtis yra, jei buvo remonto fondų sąlyginiame įsipareigojime. Kai tas remontas yra užbaigtas per tai ‘deferral periodas’. Tie fondai yra išlaisvinti.

Kai tai daro Turi Prasmę Gauti Atvirkštinę Paskolą su Jaunesniu Sutuoktiniu? Anksčiau minėti aspektai reiškia, kad šis planas galbūt nėra kiekvienam. Taip, kas tai turi prasmę, ir kai?

Ši strategija gali turėti prasmę poroms, trokštančioms būdamas laisvas paskolos užmokestis.

Pajamos gali tiekti bendrąją sumą pinigų, reguliarių mėnesinių užmokesčių, ar veikti kaip lankstus kredito limitas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Svarbu sukurti visą gyvenimą trunkantį biudžetą. Būkite įsitikinęs, kad atsižvelgsite, kad bet kokios pajamos pasikeičia, kai vienas sutuoktinis miršta prieš kitą. Gyvybės draudimas, pinigų cirkuliacijos firmos ir kitų vertingų dalykų turėjimas gali būti naudingi.

Išgyvenantis sutuoktinis galbūt nenori pasilikti namuose. Turtas gali būti parduotas, jei jie norėtų sumažinti ar nueiti gyvi su šeima.

Grynieji pinigai, išimti anksčiau, gali būti panaudoti, kad gautų mažesnius namus ar kooperatinį butą. Nurodymai reikalingas, kad paskolos gavėjas ir besineskolinantis sutuoktinis dalyvautų HUD 3-iojoje partijoje, kuriai pritariama, besitariančioje kaip saugumo matas vartotojų saugojime. Tai įvyksta anksčiau, negu bet koks kontraktas yra pasirašytas.

Reziumė išvadoje; poroms galima paimti atvirkštinę paskolą, net jei vienas sutuoktinis yra mažiau kaip 62. Svarbu pažiūrėti į didelį paveikslą, ir ar tai yra optimali strategija jūsų situacijai. Daugeliui tai bus geriausias judėjimas.

Labai svarbu būsto savininkams suprasti paskolos sutartį visiškai. Žinokite taisykles dabar, padarykite savo planą.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.