Aš galiu gauti paskolą apimti mano medicinos išlaidas?

parašė , 2015-06-29 23:36

Medicinos kritiška padėtis yra brangi, net jei jūs turite geriausią medicinos nušvietimą žiniasklaidoje. Žmonės, kurie neturi jokio draudimo apskritai yra išieškoti besaikiai "mokesčiai lauke kišenės, kuri" gali būti bankroto priežastis. Tiems, kas turi nušvietimą žiniasklaidoje, ko mokesčiai ir lengvatinės kainos gali pridėti iki gana mažai pinigų kasmet. Tai yra nenuostabu, kad medicinos bankrotai buvo pagrindinė priežastis asmeninių bankrotų per 2013 metus, pagal apžvalgą, vestą 2013.

Jei jūs nemokate savo medicinos sąskaitų, jūsų kreditoriai gali erzinti jus. Ilgainiui, tai gali duoti jums pražūtingą kredito rezultatą. Yra kitas pasirinkimas, kuriuo jūs galite pasinaudoti gauti pinigus, kad atsiskaitytumėte kreditai su jūsų medicinos išlaidomis

Asmeninės paskolos Gali Apimti Medicinos Išlaidas

Jei jūsų kredito rezultatas yra geras, ir jūs turite pastovias pajamas, jūs galite sugebėti gauti asmeninę paskolą. Jei jūs esate blogas, nors, jūs galite būti už jūsų užmokesčiuose. Jei taip, tai gali nuleisti jūsų kredito rezultatą ir sukelti jus sunkumas, bandant gauti paskolą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Asmeninės paskolos, tačiau, yra daug geresnis pasirinkimas negu jūsų kreditinės kortelės naudojimas, kad užmokėtų jūsų medicinos sąskaitas. Asmeninės paskolos apskritai turi daug geresnę palūkanų normą negu kreditinės kortelės.

Kai ilgalaikis kreditas kurios bankų pasiūlymo paskolos ketino padėti savo klientams mokėti jų medicinos išlaidas. Sveikatos Pranašumo Paskola yra tokios paskolos pavyzdys.

Naminės Teisingumo Paskolos Gali Apimti Medicinos Išlaidas

Jei jūs esate būsto savininkas, jūs galite pasiskolinti, išimdamas naminę teisingumo paskolą ar kredito liniją. Su tokia paskola, jūsų kredito rezultatas nebus tiek daug faktoriaus paskolos gavime.

Naminė teisingumo paskola, tačiau, nėra be pavojaus. Jei jūs negalite sumokėti savo paskolos, finansų įstaiga, nuo kurios jūs pasiskolinote pinigų gali reikalauti jūsų greita paskola internetu namų.

Kredito linija leidžia jums pasiskolinti tiktai, ko jums reikia nustatytu laiku. Jums pritars maksimaliam kiekiui, kurį jūs galite pasiskolinti. Šis kredito tipas yra lankstesnis negu naminio teisingumo kredito linija.

Kreditinės kortelės Gali Apimti Medicinos Išlaidas

Jei jūs turite gerą kreditą, jūs galite norėti pažiūrėti į kreditinės kortelės naudojimą, kad užmokėtumėte kai kurias medicinos išlaidas. Nors apskritai, kreditinės kortelės palūkanų normos yra paprastai aukštesnės, jūs galite užmokėti už savo gydymą skubiai su kreditine kortele.

Palyginti su paskolos užmokesčiais, jūsų minimalūs užmokesčiai paprastai bus mažiau. Yra pagavimas, tačiau. Jei jūs tiktai užmokėsite minimumą, jūs užmokėsite daug daugiau palūkanų per paskolos gyvenimą. Tai taip pat reiškia, kad tai paims jus ilgiau, kad atsiskaitytų su kortele.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Daug bankų ir priskiria sąjungų pasiūlymo kreditinėms kortelėms žemas palūkanų normas ir jokius metinius mokesčius. Kai kurios kortelės yra geresnis reikalas žmonėms, kurie atsiskaito su jų balansu kas mėnesį, tuo metu, kai kiti suteikia klientams žemas palūkanų normas, jei jie negali atsiskaityti su visu kiekiu po vieno mėnesio.

Sveikatos Taupomosios sąskaitos Gali Apimti Medicinos Išlaidas

Jūsų darbdavys gali pasiūlyti HSA pranešimą. Jei jūs turite šį pasirinkimą, jūs galite norėti pasinaudoti šia nauda anksčiau, negu jūs turėsite panaudoti pinigus. Planuodamas priekyje, jūs galite sutaupyti save būtinumo kankynė panaudoti paskolas ar kreditines korteles, kad užmokėtumėte už jūsų medicinos išlaidas.

HSA yra specializuota taupomoji sąskaita. Kas mėnesį, jūsų darbdavys išskaitys mažą kiekį, kad padėtų į jūsų HSA. Ilgainiui, kiekis gali prisidėti iki didžiulių santaupų, jei jūs tampate blogas ir esate stovėtas su medicinos sąskaitomis.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.