Aukščiausios paslaptys komerciniam skolos išieškojimui – atskleidė

parašė , 2012-02-02 09:49

Jūs esate paleidimas ir susidūrimas su komercinės skolos problema? Jūs viršuje davėte po pakartotų pastangų rinkti skolą iš kliento? Jei jūsų atsakymai į anksčiau minėtus klausimus yra taip, išleiskite mane sveikinti jus į didelę šeimą mažų įmonių ir stambiojo kapitalo, kuris taip pat kenčia nuo panašios komercinės skolos problemos. Tačiau, kartais net beviltiškiausia komercinių skolų gali būti rinkta. Viskas kurio jums paskolos reikia yra teisinga strategija ir teisingi žingsniai. Kelios kolekcijos agentūros darė tai sėkmingai daugelį metų. Duotas apačioje yra kai kurios aukščiausios paslaptys sėkmingai komercinės skolos kolekcijai:
• Jūs labiau tikėtina sugausite skolininkų dėmesį, jei jūs rašote jiems be jiems pateikimo paklausimą. Jei jūs kviečiate juos skolos išieškojimo, yra aukštų galimybių, kad jūsų padangos pigiau paklausimams neatsakys ir retuose atvejuose, kai jūsų paklausimas bus lankytas, jie gali parodyti blogą požiūrį. Kolekcijos laiškų siuntimas yra patogus jums, ir jis paskatins skolininkus galvoti apie skolų išmokėjimą, užuot galvojęs apie pasiteisinimą perduoti telefoną.

• Skolos išieškojimas eina prie garsaus posakio, rytoj niekada neatvyksta. Todėl, paprašykite, kad jūsų skolininkas pavestų specifinę užmokesčio datą. Jie gali atsakyti, kad užmokestis yra procese ir bus padarytas bet koks laikas dabar. Niekada nepatikėkite jais. Specifinės užmokesčio datos turėjimas nustatys drobes paskutinį terminą klientams, ir padarys juos atsakingus tuo atveju, jei užmokestis nėra padarytas ta data.

• Supraskite, kad jūsų skolininkas vengia užmokesčio todėl, kad jis gali būti tikroje finansinėje bėdoje. Todėl, svarbu būti bendradarbiaujantis su jūsų skolininku. Nuo jūsų abiejų turi komercinės skolos užmokesčio bendrą tikslą, susisieka gerai su vienu kitu. Dirbkite išvien su skolininku, kad padarytumėte efektyvų atmokėjimo planą, tokį kaip atmokėjimas įmokose ar daliniame užmokestyje, kuris gali atitikti paskirtį paskolos atmokėjimo be per daug kankynės.

• Galiausiai, palikite kankynę ant ekspertų t.y. kolekcijos agentūrų. Yra daug mažų kolekcijos agentūrų, kurios padės jums rinkti komercinę skolą mažiau kaip 30$. Tai labai maža kaina, kad užmokėtų, jei jūs turite didelį kiekį dalyje. Pasamdykite gerą skolos išieškojimo agentūrą, kad rinktumėte jūsų skolą, jei jūs nepajėgėte padaryti taip po pakartotų pastangų. Šis būdas, jūs neturėsite išeikvoti savo laiko, ir tačiau jūs galite gauti atmokėjimą savo komercinei skolai.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.