Banko paskolos: kas reikalinga?

parašė , 2016-11-24 13:01

Kreipdamasis dėl banko paskolos, kuo geriau parengtas jūs esate savo susitikimui su bankininku, tuo lengvesnis jis praeis taikomąjį procesą. Yra kai kurie pagrindiniai dalykai, kurių bankai ieškos, ir jūs norite išvengti klaidų jei juos.

Visa tai prasideda nuo jūsų kreditingumo ataskaitos. Perskaitykite atidžiai savo kreditingumo paskolos be uzstato ataskaitą, sako ir žinoti tai, ką informacija reiškia galimam skolintojui. Jei jūs turite neigiamas žymes ant savo pranešimo, yra paruošti turėti priežastis, kurios pateisins jūsų klaidas ar lauks, kol jūs neturėsite šešių mėnesių, švarių bet kokių neigiamų pastabų jūsų kredito rezultatui. Bankininkai naudos jūsų kredito rezultatą, kad įvertintų jūsų finansinę profesinę patirtį. Tai yra pagrindinė informacija į gavimą jūsų paskolos paraiškos, kuriai pritariama

Užpildydamas jūsų paskolos paraišką, būti tikslus su jūsų informacija ir įsitikinti jūs kreipiatės dėl teisingo paskolos tipo. Skirtingi paskolų tipai turės skirtingas palūkanų normas. Jūs norėsite kreiptis dėl paskolos, kuri turės daugumą prasmės jūsų tikslu. Paskolos, kurios yra skirta, kad būtų atsiskaitytos trumpalaikės, bet jūsų finansai tiktai palaikys ilgalaikis, nepasieks, jūs pritariate.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Žinokite savo finansus, kas jūs turite įėjimą ir ko pareikalauja lauke. Bankininkas žiūrės į jūsų skolą į pajamų santykį (DTI). Jūsų DTI yra sudarytas iš ne tiktai balansai, kuriuos jūs įsiskolinate, greitos paskolos bet iš potencialių balansų be to. Jūs galite įsiskolinti 500$ į kreditinę kortelę, ir jūsų balanso riba yra 1000$, kreditorius turės manyti, kad jūsų užmokesčiai į tą kreditorių padidės. Jei jūsų biudžetas gali tiktai palaikyti mažą paskolą todėl, kad jūs įsiskolinate pinigus daugialypiams skolintojams jau, jūs turėsite mažiau pritarimo galimybės. Jūs galėjote eiti į banką su aukštu kredito rezultatu, bet jei jūsų DTI yra taip pat aukštas, yra labai geros galimybės, jūsų paraiška bus paneigta.

Turėkite visą savo kanceliarinį darbą užsakyme, kai jūs įeinate į savo susitikimą. Jei tai yra verslo paskola, padarykite planą parodyti, kaip jūs padarysite pajamas, kad sumokėtumėte tai. Jei tai yra asmeninė paskola, ir jūsų kreditas nepalaikys jūsų paraiškos, jūs galite norėti svarstyti gautą paskolą. Gauta paskola duos banko įkeistą turtą tuo atveju, jei jūs nepavykstate greiti kreditai internetu su užmokesčių sukūrimu. Įkeistas turtas duos banko saugumą, kad, jei paskola yra neįvykdyta įsipareigojimų, jie sugebės rinkti tą įkeistą turtą, kad parduotų, kad atsiskaitytų su paskola.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Anksčiau, negu jūs vadovausite į savo susitikimą, kvieskite banką ar nueikite tinkle, kad sužinotumėte daugiau informacijos, priklausančios, kad paskolintumėte reikalavimus. Gaukite visus reikalavimus, rinktus anksčiau, negu jūs paskirsite savo susitikimą. Pažiūrėkite į savo paskolos galimybę kaip į verslo susitikimą. Neturi reikšmės, jei jūsų paskola bus asmeniniam ar profesiniam naudojimui, jūs norėsite įeiti į susitikimą, gerai paruoštą ir puoštą daliai. Pirmas įspūdis gauna jus duryse; bet jūsų dokumentai, bankininkystės istorija ir kaip jūs bendraujate su bankininku yra pagrindiniai komponentai į paskolos procesą. Banko paskolos paraiškos gali būti nuliūdusios ir kartais sudėtingos, bet jūs galite pasiruošti pasisekimui, kai jūs aprūpinate tai, ko bankininkas ieško.

Vienas atsakymas į “Banko paskolos: kas reikalinga?”

  1. Taip pat manau labai svarbus yra požiūris ir tikslas kam bus pasiimama paskola. Kaip žinia paskola yra tik įrankis kuris gali mums padėti arba priešingai, pakenkti. Turėtumėme gerai išmokti valdyti šį įrankį, kad šis teiktų mums naudą ir tiktai naudą.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.