Esantys viduje baldai, lauke baldai – kas yra skirtumas?

parašė , 2013-01-27 13:26

Baldų gamybos pasaulyje, yra kompanijų, kurios specializuojasi esančiuose viduje balduose, lauke balduose ir tarp dviejų yra apribotas perėjimo kiekis. Lauko baldai yra pastatyti kitaip negu esanti viduje įvairovė, ir tuo metu, kai jūs galite visada naudoti lauke baldus viduje, priešingybė yra ne visada atvejis. Jei jūs svarstote judėjimą kai kurių baldų išorei partijai ar daug ilgesniam laikotarpiui, žinote tai, kas turi ir neturi būti panaudojama, ir kas gali būti perduodama, kad geriau pasielgtų su elementais.

Būkite materialia mergaite: Jūs neturite būti Madona, kad suvoktumėte tai, kai kurioms medžiagoms geriau tinka atviram orui negu kiti, priklausomai nuo baldų tipo. Lauke medžiagos turi būti gana tvirtos, kad atlaikytų skirtingą temperatūrą, tam tikrą kiekį drėgmės nuo lietaus, rasos, ir taip toliau ir drėgmės.

Sveikas protas diktuoja, kad yra tam lauko baldai kurios neturi niekada būti paimtos lauke, jei jūs nesate visiškai įsitikinęs, kad oras bus puikus., Pavyzdžiui, išklojimas kilimais yra katastrofa, kai jis įmirksta. Tai ima amžinai, kad džiūtų, ir gali suformuoti, ir tai taip pat pasidaro iš tikrųjų kieta, kai šąla. Štai kodėl kilimėliai, nereikšti išorei, turi pasilikti viduje. Panašiai, medžiagos kaip zomša, avies vilna, ir sausos vienintelės medžiagos neturi taip pat būti paimtos lauke. Kompanijos gamina pagalvėlę ir giliai sėdimas vietas audinių, kurie mėgdžioja jausmą prabangesnių medžiagų, bet yra visiškai neperšlampami.

Tada yra tam tikrų dalių, kurios gali nueiti atvirame ore apribotiems laikotarpiams anksčiau, negu jūs turėsite jaudintis. Karklas, pavyzdžiui, nors techniškai svarstyti lauko baldai nėra, kad stiprus ir laiko daug geriau sunrooms ir toli nuo užsitęsusio saulės ir lietaus neapsaugojimo. Tada yra daiktų kaip plona keramika, keraminės ir plastmasinės dalys, kurios yra neperšlampamos, bet ne tinkamos kaip baldai, lauke ar. Jie nėra gana stiprūs, kad atlaikytų ekstremalius temperatūrinius pakeitimus ar stiprų, ąžuolinės lentos Negydomas metalas turi taip pat gerai įmirkti per trumpus periodus, bet per daug ilgiau negu tai, ir jūs rizikuojate juo rūdijimas.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.