Finansavimas investicinio turto – antri namai ar nuomojamos pajamos.

parašė , 2012-08-25 09:15

Investicinio turto pirkimo finansavimas yra nedaug skirtingas negu būsto įkeitimas. Skolintojai supranta, kad yra aukštesnio lygmens pavojaus, jungto su antrais namais ir ypatybėmis, nupirktomis kreditai internetu nuomojamoms pajamoms ir galimam įvertinimui. Statistika rodo, kad asmeninės gyvenamosios vietos yra geriau palaikytos negu ypatybės, kurios nėra ilgam užimtos savininko. Tikrai tie, kas patiria sudėtingas finansines kliūtis labiau tikėtina atmes investicijas, o ne jų namus.

Yra reikšmingo skirtumo standarto Fannie Mae ir Freddie Mac, skolinantis kriterijus sekundę namo eilėraščiai nuomojamas turtas. Antri namai yra apibrėžti kaip turtas, kuris yra užimtas savininko bent jau trisdešimt dienų kasmet. Antri namai yra finansuoti su žemesnėmis palūkanų normomis ir žemesniais mokesčiais
Tai gali atrodyti kaip prieštaravimas į kelis kadangi jie teoriškai nekuria pajamų savininkui ar bent jau ne tiek daug, kiek metai aplink nuompinigius. Sekundę namo finansavimas laiko žemesniu pavojumi skolintojui dėl kelių priežasčių.

Pirminis faktorius yra, kad kadangi savininkas užims turtą kažkokiam laikotarpiui kasmet nėra jokio būdo numatyti nuomojamų pajamų kiekį, kad atlygintų paskolos užmokestį. greitos paskolos Todėl, standartiniai pasirašymo kriterijai reikalingas, kad paskolos gavėjas ruoštųsi paskolai ant jų pirminės gyvenamosios vietos taip pat kaip naujo antro būsto įkeitimo užmokesčio ir bet kokios kitos skolos, kurią jų kreditingumo ataskaita atskleidžia. Draudikai neskaičiuoja jokių numatytų nuomojamų pajamų į savo kvalifikavimo santykius todėl, kad tai nenuspėjama. Tai yra kreditai todėl, kad savininkas užims atostogų turtą kažkokiam laikotarpiui kasmet. Kadangi tai turi būti geros būklės, kad pritrauktų trumpalaikius nuomininkus, tai bus tikėtina gerai palaikoma.

Svarbus skirtumas kvalifikavimo nuomojamam turtui yra, kad nuomojamas pajamas svarsto draudikas, atlyginantis paskolos užmokestį iki tam tikro lygio. Kai skolintojo vertintojas apžiūri turtą nustatyti vertę, susietą su paskola, analizė yra padaryta iš palyginamų nuomojamų ypatybių. Vertintojas nustatys "teisingą nuomojamą vertę". Draudikas išskaito 25 % numatytos nuomojamos vertės vakansijai ir palaikymui, ir balansu kredituoja kaip hipotetinės pajamos, kad atlygintų naują paskolos užmokestį ir kredituotas į pasirašymo santykius. Iš esmės, jei paskolos gavėjas ruošiasi jų einamajai paskolai, tai nėra didžioji dalis nutįsimo, kad ruoštųsi naujam užmokesčiui.

Atsižvelgiant į tai, kad antros būsto įkeitimo palūkanų normos yra tas pats ar tiktai truputį aukščiau, negu savininkas užėmė normas, investicinės turto normos yra 5 % į % aukščiau su 20 iki 30 % mokėjimo grynaisiais reikalavimais. Tai yra tiesiog pavojaus eilėraščių apdovanojimo kriterijų skolintojų faktorius į jų investicijas.

Paskolos draudikai yra sąmoningi potencialios apgavystės paskolos gavėjų, kurie ištiesia geresniems sekundės terminams namo finansavimas. Be kvalifikavimo naujam turtui be būsimų pajamų naudos, turtas turi būti daugiau kaip penkiasdešimt myliomis nuo paskolos gavėjo pirminės gyvenamosios vietos ir turėti prasmę kaip atostogų maršrutą ruoštis kaip antri namai. Penkiasdešimt mylių taisyklė atsižvelgia, kad dauguma investitorių neperka nuomojamų ypatybių ilgas atstumas nuo namų todėl, kad jie yra sudėtingesni susidoroti. Yra apskritai tam tikro lankstumo šituose kriterijuose, ypač kai yra ypatingų aplinkybių tokių kaip turtas, kuris bus užimtas nuompinigiai, laisvi šeimos nario tokio kaip studentų ar pagyvenęs tėvas. Tai yra iki pirkėjo, kad įtikintų draudiką, kad tai yra iš tikrųjų sekundė, namo užimta paskolos gavėjo bent jau 30 dienų metus. Tai dažnai reiškia draudiko nuosprendžio paklausimą.

Skolintojai įtaria bet kokį scenarijų, kuris neatitinka griežtų reikalavimų sekundės namo finansavimas todėl, kad sudėtinga kontroliuoti, kai ar jei antri namai tampa nuomojamu turtu. Skolintojas negali neleisti paskolos gavėjui nomuoti turtą ant ilgalaikės išperkamosios nuomos, jei gyvenimo aplinkybės keičiasi. Yra retai apribojimas šios gamtos paskolos pastaboje, ir spaudimas yra abejotinas, net jei yra.

Per dešimtmečius buvo daug paskolos skolintojų pastangų pareikalauti, kad atmokėjimas ar peržiūrėti palūkanų normą ant savininko užimtų paskolas, kurios tapo nuomojamomis ypatybėmis, bet nedaugelis kada nors buvo bylos priežastis. Tai apskritai reiškia "ketinimą" paskolos gavėjo paskolos uždarymo laiku.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.