Greita grynųjų pinigų mokėjimo diena skolina informaciją

parašė , 2011-11-26 15:24

Šiandieniame pasaulyje sumažintos darbo rinkos, didelių procentų atlygių, ir bankroto aplink kiekvieną kampą, lengva būti apsiaučiama tvirtinimuose toks kaip, greiti grynieji pinigai, jokie atviri mokesčiai, ir jokie kreditingumo patikrinimai. Šitie žodžiai priverčia tai atrodyti, kad visos mūsų finansinės kovos netikėtai turi greitą sunkią padėtį. Mokėjimo dienos paskolos ir grynųjų pinigų pažangos paskolos naudoja šituos pačius žodžius, kad sugundytų žmones ir duotų serveriai jiems greitą ir lengvą jų pinigų sielvarto sprendimą. Nors šitos programos tikrai laikosi teisingas jų žodžiams, ir jie iš tikrųjų duoda jums greitai grynuosius pinigus, jie nėra jokiu būdu nuolatinis su viltimi laikinos situacijos sprendimas.
Iš esmės, mokėjimo dienos paskola yra būdas paskolos gavėjui gauti jų atlyginimą iš anksto, kad užmokėtų jų išlaidas. Paskolos gavėjas gali ar nueiti į mokėjimo dienos skolinančio parduotuvę, kad gautų paskolą, ar jie gali prisitaikyti tinkle per karjera interneto skolinančio kompaniją ir gauti kartais iki 1500$. Labiausiai apgaubia paskolos gavėją, turi pristatyti tikrinimo, darbdavio informacijos, banko informacijos, ir jų Socialinės apsaugos skaičiaus kopiją. Jei apdirbtas tinkle, paskola pasidarys tiesioginė padėtas jų pranešime. Poros savaitės tada praeis, ir tai bus laikas paskolos gavėjui grąžinti paskolą. Tačiau, tokia situacija negamina kaistuve lauke penso pensui. Ant paskolos kiekio viršūnės, paskolos gavėjas turės taip pat užmokėti didelę palūkanų normą 15 iki 30 procentų per tą dviejų savaičių paskolos periodą. Tai išeina į 390 procentų į 780 procentų metinės procentinio dydžio normos. Jie turės taip pat užmokėti paskolos mokestį, kuris yra normaliai apytiksliai 15$ kiekvieniems pasiskolintiems 100$.

Dabartiniame internete, kurį vairuojama pasauliu, dėl mokėjimo dienos paskolų daugumos labiausiai tikėtina kreipiasi ir apdirbta tinkle. Daug kompanijų tokių kaip Asmeninė Grynųjų pinigų Pažanga, Grynųjų pinigų Tinklas, atgalines nuorodos JAV, ir Asmeninė Pinigų Parduotuvė daro tai greita, lengva, ir prieinama, kad apimtų jūsų išlaidas, kai pinigai yra aptempti. Ne tiktai jie žada gauti jus pinigai, kurių jums reikia, bet jie prisiekia padaryti tai po tiktai poros minučių. Daug žmonių šiandien yra pritraukti į mintį, kad viskas, kurio jiems reikia pasiekiama jiems pelės spragtelėjime. Todėl, kompanijos, kurios veikia karjera visiškai internete ir su greitais rezultatais iš tikrųjų kreipsis į tokius paskolos gavėjus.

Asmeninė Grynųjų pinigų Pažanga yra viena iš internetinių kompanijų, kurios siūlo greitus grynuosius pinigus tiems, kam reikia į dabar. Tuo metu, kai daug žmonių galėtų žinoti, kad, įeidami į tokį pasiūlymą jie stovės su dideliais procentų atlygiais, tokios kompanijos vis dar bando ir parduoda savo paslaugą, išdėstydamos, kad "klientai pasirenka mokėjimo dienos avansus, kad apimtų mažas, nelauktas išlaidas, vengdami brangių šokdintų tikrinimo mokesčių ir vėlyvo užmokesčio nubaudimo." Personalcashadvance.com jūs, "gauna jūsų grynieji pinigai, tiesioginiai padėtas per naktį, galite pritaikyti ir apdirbti savo paskolą visiškai tinkle, turėti lankstų užmokesčio pasirinkimą, ir visa patirtis bus greita, lengva, konfidenciali, ir saugi." Nors visi jų žodžiai laikosi teisingas tokiuose sugundymo reklaminiuose paskola internetu skelbimuose, galas iš tikrųjų pateisina priemonę? Keliems tai galėjo. Kai tos nelauktos išlaidos prieina, mokėjimo dienos paskolos gali visiškai padėti jums įveikti tas poros savaites, kol jūs negalite grįžti greitomis. Bet kitiems ši trumpalaikė greita sunki padėtis galėjo padaryti ilgalaikę problemą, jei atėjo laikas sumokėti paskolą, ir paskolos gavėjas vis dar neturi pinigų. Taip pat kaip bet kokios kitos išlaidos buvo skolingos, kompanija, kuri paskolino pinigus pabandys gauti jų užmokestį ir jei paskolos gavėjas neturi pakankamų fondų, tai galėtų būti priežastis daugiau mokesčių ir daugiau problemų.

Creditloan.com siūlo plačią įvairovę paslaugų tokių kaip automobilio paskolos, grynųjų pinigų avansai, asmeninės paskolos, ir kreditingumo ataskaitos. Tačiau, išskyrus tokias paslaugas, jie siūlo tonas informacijos ir patarimų apie tokias paskolas ir finansinę padėtį. Per jų savas paslaugas ir daug straipsnių archyvų, ši internetinė kompanija gali padėti suteikti jums ir paslaugą ir žinias, kurios yra svarbios, turėdamos reikalo su finansiniais sunkumais. Jų išdėstytame straipsnyje, ‘Mokėjimo dienos paskolos gali toliau jūs į skolą’ creditloan.com suteikiate vartotojams informaciją, kurios jiems reikia, svarstydami mokėjimo dienos paskolą ar grynųjų pinigų pažangą. Tuo metu, kai jie išdėsto, kad nenumatyto blogiausio atvejo atveju tokios paskolos gali dirbti tik puikios, jie taip pat įtikina paskolos gavėjus atkreipti dėmesį ir perskaityti visą smulkų šriftą, kad jie žinotų tiksliai, į ką jie įeina.

Straipsnis išdėsto tai, ", Kai tik pinigai yra padėti paskolos gavėjo atlyginimo pranešime kitą mėnesį, pinigai pagal čekį, kuriuos skolintojas turi su juo yra gauti. Tikrinimo kiekis apima mokesčius, palūkanų normas ir kitas kainas, jungtas su mokėjimo dienos paskolomis. Administracinis mokestis paskolose yra aukštas, ir paskolos gavėjas, kartais, nežiniomis moka daugiau negu, ko paklausia. Tai kuria įlenkimą finansiniame paskolos gavėjo gyvenime."

Todėl, tuo metu, kai tokios paskolos gali būti išgelbėtoju mažame ir nelauktame nenumatytame blogiausiame atvejyje, tiems paskolos gavėjams, kurie nesugebės parūpinti fondus prie kito atlyginimo, plius keli, tokios paskolos gali tik toliau jūsų finansinė dilema.

Straipsnis toliau tęsia išdėstyti kai kuriuos patarimus, galvodamas ir prisitaikydamas fro mokėjimo dienos paskola. Šitie patarimai apima, tyrinėdami palūkanų normas ir bandydami surasti žemiausias normas, skaito visus terminus ir sąlygas, kad jūs žinotumėte visas normas, ir mokesčiai, pridėti prie paskolos, įsitikinkite, kad jūs tiktai gaunate mokėjimo dienos paskolą, kai visiškai būtinas ir jūs sugebėsite atsiskaityti su ja visiškai mėnesio pabaigoje, ir niekada gauti tokias paskolas daugiau kaip vienas mėnuo į eilę kitaip, jūs susidursite su net aukštesniais mokesčiais ir palūkanų normomis negu anksčiau.

Išskyrus gavimą jų atlyginimo iš anksto per mokėjimo dienos paskolą, grynųjų pinigų pažanga yra kita greita grynųjų pinigų alternatyva nelauktoms išlaidoms ar kai jūs netikėtai pasirodote be teigiamo balanso jūsų banko sąskaitoje. Svarbiausias skirtumas tarp grynųjų pinigų pažangos ir mokėjimo dienos paskolos yra grynųjų pinigų pažanga, yra paskola, kuri yra išimta prieš asmens kreditinę kortelę ar jų kredito liniją. Kai asmuo išima grynųjų pinigų pažangą palūkanų norma, kuri yra pritaikyta grynųjų pinigų pažangai yra normaliai aukštesnis negu palūkanų norma, pritaikyta jų mėnesiniams kaltinimams.

Mokėjimo dienos paskolos ir Grynųjų pinigų Pažangos Vartotojo Vadovas yra dideli ištekliai tam, kad pasimokytų apie tokias paskolas, jų už ir prieš, ir padėti vartotojams nuspręsti tuo, kas iš tikrųjų geriausia jiems ir jų finansinei padėčiai. Su viskuo nuo apibrėžimų patarimams į valstybines teises, šis vadovas yra svarbus svarstantiems mokėjimo dieną ar grynųjų pinigų pažangos paskolą.

Tuo metu, kai ši žiniatinklio svetainė tikrai duoda tokių paskolų teigiamas puses, jie nevengia nuo pasekmių įėjimo į tokią paskolą. Jie išdėsto savo pros tokių paskolų kaip, "tokie avansai yra lengvi gauti, kreditingumo patikrinimas nėra būtinas, mokėjimo dienos paskolai ar grynųjų pinigų pažangai gali pritarti ir apdirbtos skubiai, ir fondai gali būti gauti kita darbo diena, jie nereikalingas jokio įkeisto turto, tokios paskolos ir avansai reikalingas mažiau kanceliarinio darbo, negu tradicinės paskolos, mokėjimo dienos paskolos ir grynųjų pinigų pažangos kompanijos yra lengvos atvykti ir prie į parduotuvę ir prie tinkle, ir tokios paskolos ir avansai apsirūpina, kad greiti grynieji pinigai, kurių kiekvienam reikia, kai kažkas nelaukto vyksta."

Kaip išdėstytas anksčiau, ši kompanija išdėsto pasekmes tokių paskolų ir avansų kaip "turėjimas labai aukštai mokesčių ir palūkanų normų, jei paskolai ar pažangai negrąžina, paskolos gavėjas gali skubiai įeiti į labai aukštus skolos kiekius, kažkokia mokėjimo dienos paskola ir grynųjų pinigų pažangos kompanijos panaudoja nesąžiningas, neetiškas ir, kartais, neteisėtas ketina susirinkti neįvykdytose įsipareigojimų paskolose, tokios paskolos nesprendžia ilgalaikių finansinių problemų, bet tiktai padeda greitu laiku, jie yra neteisėti kai kuriose valstybėse, daug mokėjimo dienos paskolų ir grynųjų pinigų pažangos kompanijų daro paskolos gavėjų ženklo kontraktus, nustatančius terminus, kurie yra labai palankūs skolintojui ir ne paskolos gavėjui, ir buvo žinoma, kad kai kurios mokėjimo dienos paskolos kompanijos griebėsi nesąžiningos ir neetiškos priemonės, kad susirinktų paskoloje."

Vartotojo vadovas taip pat siūlo plačią įvairovę informacijos dėl valstybinių teisių, išdėstydamas, kad, "Federaliniai įstatymai, valdantys mažas paskolas, buvo iš pradžių išvystyti ankstyvoje dvidešimto amžiaus dalyje. Šitie įstatymai iškilo atsakant į problemą paskolos sharking. Šiandien, mokėjimo dienos paskolos yra reguliuotos po valstybinėmis teisėmis. Ar tikrai mokėjimo diena ar grynųjų pinigų pažanga yra teisėtos, kur jūs gyvenate, priklauso nuo įstatymų ir jūsų valstybės reguliavimo."

Šiuo metu yra 23 valstybės, kurios turi įstatymus legalizuojančios ir reguliuojančios mokėjimo dienos paskolos ir grynųjų pinigų avansai. Tokiose valstybėse, licencijos ir paskolų ir avansų registracija yra reikalingos kompanijoms turėti, kad atliktų tokius procesus teisiškai. Įtrauktas į licencijavimą ir registraciją, daug valstybių taip pat turi reguliavimą ir apribojimus, "drausdamos mokėjimo dienos paskolos kredito termino pratęsimus, maksimalų skaičių mokėjimo dienos paskolų, kurias bet koks vartotojas gali turėti bet kuriuo laiku, ir mokėjimo dienos paskolos kompanijoms draudimas registruoti baudžiamuosius kaltinimus prieš vartotojus, kurie nepajėgia užmokėti jų skolas." Todėl, su deramu tokių taisyklių ir reguliavimo sudėliojimu, paskolos gavėjai gali kreiptis ir gauti paskolas, ir tokios paskolos yra kontroliuotos teisėtame ir organizuotame būde. Valstybės su šitais papildomais apribojimais apima, "Arkanzasas, Kalifornija, Koloradas, Kolumbijos apygarda, Florida, Havajai, Ajova, Kanzasas, Kentukis, Luiziana, Minesota, Misisipė, Misuris, Montana, Nebraska, Nevada, Šiaurės Karolina, Ohajas, Oklahoma, Pietų Karolina, Tenesis, Juta, Vašingtonas, ir Vajomingas."

Mokėjimo dienos Paskola ir Grynųjų pinigų Pažangos Vartotojo Vadovas taip pat siūlo didelį komplektą 10 patarimų paskolos gavėjams, kad atsimintų prieš kreipimas dėl mokėjimo dienos paskolos ar grynųjų pinigų pažangos:

1. Visada bandykite ir grąžinkite savo mokėjimo dienos paskolą ar grynųjų pinigų pažangą visiškai, kai tai skolinga, neplečiant to.

2. Įsitikinkite, kad jūs perskaitote bet kokios mokėjimo dienos paskolos ar grynųjų pinigų pažangos kontrakto smulkų šriftą anksčiau, negu jūs pasirašysite tai. Jei jūs nesuprantate nieko ar turite abejones, nepasirašyti.

3. Prieš gavimą mokėjimo dienos paskolos ar grynųjų pinigų pažangos, derinkite aplink Geresnį Verslo Biurą, kad pamatytumėte, kaip gerbiamas kompanija yra ir jei tai turi kokius nors nusiskundimus.

4. Visada manykite, kad alternatyva skolina šaltinius anksčiau, negu jūs išsirinksite mokėjimo dienos paskolą ar grynųjų pinigų pažangą. Svarstykite šeimą, draugus, jūsų kredito sąjungą, vietinį banką, net kreditinė kortelė.

5. Jei jūs ketinate gauti mokėjimo dienos paskolą ar grynųjų pinigų pažangą, įsitikinkite, kad jūs turite prieigą prie savo nesenų darbo mokesčio galiukų taip pat kaip savo banko sąskaitos informacijos.

6. Būkite įsitikinęs, kad žinosite tiksliai, kada jūsų mokėjimo dienos paskola ar grynųjų pinigų pažanga yra skolingos ir imti reikiamus žingsnius, kad grąžintų tą paskolą laiku.

7. Pradėkite taupyti nepaprastą grynųjų pinigų fondą, pasakykite, 500$. Tas būdas, jūs galite išvengti mokėjimo dienos paskolų ateityje.

8. Jei jūs nenaudojate mokėjimo dienos paskolų ir grynųjų pinigų pažangos paskolų labai sparingly, mes smarkiai patariame eiti kreditui, pranešančiam, kad studijuotume, kaip į sėkmingai biudžetą ir taupo.

9. Saugokitės šokdinto tikrinimo, kai jūs turite nepakankamus fondus, kad grąžintumėte mokėjimo dienos paskolą ar grynųjų pinigų pažangos kompaniją. Šitie mokesčiai gali sudėti greitas ir gali kartais būti ganėtinai aukšti. Be to, jūsų bankas galėtų taip pat apkaltinti jus mokesčiai.

10. Registruokite nusiskundimą su savo valstybine agentūra, jei jūs jaučiate, kad su jumis elgėsi neteisingai ar neteisėtai bet kokia mokėjimo dienos paskola ar grynųjų pinigų pažangos kompanija.

Kiekvienas turi finansinius rūpesčius, problemas, ir dilemas kažkokiame punkte jų gyvenime. Ir šiandienėje visuomenėje, kai finansinis sielvartas atrodo kaip tendencija, kuri niekada neis iš stiliaus, nėra jokios priežasties jaustis vieniša, kai pinigai pasidaro aptempti. Tačiau nepasidarykite pagautas ryškiuose reklaminiuose skelbimuose greitam grynųjų pinigų ir naktiniam tiesioginiam indėliui. Žinokite tiksliai, į ką jūs įsitraukiate ir anksčiau, negu jūs įeisite į tai, įsitikina, kad greitu laiku jūs taip pat sugebėsite įsitraukti iš to.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.