Greitas kreditas

parašė , 2013-03-20 07:56

paskolos iš naujo rinka Jungtinės Karalystės viduje pamatė didelį pagerinimą per praėjusius metus. Iš tikrųjų, įkeiskite brokerius, po visą šalį pranešė, kad paskolos iš naujo buvo tarp labiausiai ieškoto prašymai, kad jie gavo tarp liepos greitas kreditas ir 2012 m. rugsėjo. Tai buvo atskleista, kad vidaus paskolos greitas kreditas finansavimas iš naujo nustatė lygybę su daugiau kaip vienu trečdaliu naujo verslo šitiems skolintojams šio trumpo laiko tarpo rėmo viduje.

Greitas kreditasFAKTO apžvalga nuo Tobulų Paskolų patvirtina šituos rezultatus, su skaičiais, rodančiais, kad 37 % atvejų, su kuriais turima reikalo su trečiame 2012 ketvirtyje, buvo paskolos iš naujo sandoriams. Sandoriai kito karto pirkėjams įėjo tik už šio skaičiaus 25 % bendro skaičiaus sandorių, su pirkiniu, kad išleistų paskolų pagalbą 19 % ir pirmą kartą pirkėjai, paaiškinantys tik 17 % visų paskolos paraiškų

Su greitas kreditas nekilnojamojo turto rinka Jungtinėje Karalystėje likęs butas tai nėra galbūt jokia nuostaba pamatyti, kad paskolos iš naujo buvo populiariausias tipas aukštos vertės paskolos paraiškos trečiame 2012 ketvirtyje, kadangi naminis savininkų buvimas įdėjo jų egzistuojančius namus ir suranda kreditai geresnius atmokėjimo reikalus tuo laiku.

Taip pat buvo kažkoks nepaprastai konkurencingas įkainojimas paskolos reikalų daugiau kaip praėjusius kelis mėnesius, ypač aukštam tinklui, vertam klientai, kurie turi esminį teisingumo kiekį jų žinioje. Su galimybe Jungtinėje Karalystėje, kad taisytų paskolos užmokesčius mažiau kaip 3 procentuose per vidutinės trukmės periodą, daugelis aukštai gryni vertės finansų klientai išrinko pasinaudoti kai kuriais iš žemiausių didelių įkeitimo rašto procentinių atlygių, kurie bus matomi per ilgą laiką.

Brokeriai sako, perka, kad išleistų skolinantį gerinimą

Tobulas Paskolų tyrinėjimas taip pat surado, kad daugiau kaip paskolos paskolos be uzstato patarėjų trečdalis šiuo metu mano, kad finansavimas pirkiniui, kad išleistų paskolas gerėjo daugiau kaip praėjusius tris mėnesius, galbūt atsakant į vyriausybės Finansavimą Skolinimui plano, įvesto anksčiau metais.

Visaapimantys paskolos brokeriai pranešė labai įdomų ketvirtį; kol verslas kai kuriuose greitas kreditas rajonuose paskolos rinkos, tokiuose, kurie "perka, kad išleistų", augo, kiti rajonai yra palyginti vangūs ir įkeičia patarėjus, atrodo yra atsargūs apie numatymą, kaip daiktai pasikeis per besiartinančius mėnesius. Laukiama, kad paskolos rinka tęs pamatyti, perka, kad išleistų atvejus, didėjančius pastoviame lygmenyje, bet sandoriai, traktuoti nepriklausomų pirmo laiko pirkėjų patarėjų, pasiliks palyginti žemame lygyje.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.