Ilgo diapazono uraganas nuspėja atostogautojams

parašė , 2012-12-21 08:30

Buvo žinoma, kad uraganai gadindavo atostogų planus dažnai be dėmesio į socialinę padėtį. Prezidentas Obama turėjo sutrumpinti savo atostogas Martha Vynuogyne praėjusį rugpjūtį dėl metodo Uragano Bill. Mažiau prestižiniams atostogautojams, uraganai gali komplikuoti kelionę ir piktai žiūrėti jų malonumą, priversdami avialinijas panaikinti skrydžius, tokiu būdu palikdami juos suvytas ar versdami atostogautojus važiuoti namo anksti. Ekstremaliose situacijose, atostogautojai gali susidurti su potencialiai mirtinomis situacijomis ar, kitame gale spektro, tiesiog turėti, kad susidorotų su mažais susierzinimais tokiais kaip dienos paplūdimyje Orai Aukštadvaryje.

Uraganai nepasirodo netikėtai be įspėjimo. Yra paprastai kelios pranešimo dienos anksčiau, negu kiekvienas trenksis. Bet jei jūs galėtumėte turėti įspėjimo mėnesius iš anksto vietų, kurios galėtų patirti uraganą ar atogrąžines audringas sąlygas, jūs turbūt nerinksite nieko iš tų vietų kaip jūsų atostogų taškelis.

Tai yra pranašumas, kurį ilgo diapazono orų prognozės, pagrįstos astro-meteorologija, siūlo palyginti su tradicinėmis prognozėmis. Reguliarus prognozės tikslumas mažėja po 3 ar 4 dienų. Nors tai naudoja netradicinį metodą, astro-meteorologiją ar nuspėja pagrįstas planetiniais ciklais, yra vienintelis prognozės metodas, kuris gali nueiti ilgas diapazonas, ir turi padorią tikslumo normą. Taip, pavyzdžiui, tradicinė ilgo diapazono Orai Aukštadvaryje perspektyva galėtų pasakyti, kad Florida turės virš normalaus nusėdimo liepos, rugpjūčio, ir 2010 m. rugsėjo mėnesius, tuo metu, kai astro-meteorologinė prognozė būtų labiau specifinė ir pasakytų, kad tarp 2010 m. rugpjūčio 7-10 atogrąžinės veiklos yra tikėtinas Floridos Pusiasaliui ir Carolinas.

Šio tipo ilgo diapazono prognozes dažnai skelbia ant URL, paminėto žemiau nurodymo linkusių į uraganą laikų ir vietų taip pat kaip įspėjimo kitiems sunkaus Orai Aukštadvaryje tipams. Be to, rezultatus kaip įprasta skelbia, kad padėtų nustatyti prognozių Orų prognozė Aukštadvaryje.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.