Internetinės paskolos paraiškos – nutrauktas pažadas

parašė , 2011-11-04 14:57

Kreipimas dėl paskolos tinkle – Pažadas, Nutrauktas

Kreipimas dėl paskolos tinkle gali būti apgaulingai sudėtingas. Daug žiniatinklio svetainių sugundys savo klientus su rinkodara žinučių, žadančių ‘Žemiausias Normas’ ar plakatai ‘Garantuotą Pritarimą’, vietoj užbaigimo trumpos stojančiojo anketos, susidedančios iš šiek tiek daugiau, negu kontakto detalės.

Deja, atvejų daugumoje, paskolos pretendentas tiesiog aprūpina jų asmenines detales vedančiam kartos verslui, kuris pateikia jo pinigus, parduodamas paskolos paraiškas vienam ar daugiau paskolos skolintojų ar brokerių, ir negali tiksliai pasisiūlyti, ar tikrai pretendentas turi teisę paskolai, jie kreipėsi.
Galima, kad pretendentas galėtų pamatyti nurodantį stalą paskolos rezultatų, vėl kartodamas gundančiai žemus kursus ir visuotinį pritarimą originaliai rinkodaros žinutei; tačiau, dauguma atvejų, tai bus paprasčiausiai sąrašas skolintojų žemiausių normų, o ne hcg dieta tinkamai pasirašytas pavaizdavimas produktų, specialiai pasiūtų į atskiro pretendento asmenines aplinkybes ir kredito profilį.

Yra aiškių priežasčių kodėl tai nepalanku (paskolos pretendentui!) situacija išsilaiko:

Pretendentas labiau tikėtina pasiūlys jų asmenines detales žiniatinklio svetainei, jei jiems pažada lengvą maršrutą fondams, jiems reikia ir buvo pažadėti žemiausius normos produktus pirmiausia.

Tikslumas gali tiktai būti padidintas, jei maršrutas į paraišką apima išsamų kredito užuominos tikrinimą, ir prie jų gali tiktai gauti prieigą tikri skolintojai ir brokeriai. Kardinaliai, šios paieškos atlikimas kainuoja pinigams kiekvieną kartą kai, užuominos tikrinimas yra įvykdytas.

Kredito užuominos tikrinimo atlikimas gali turėti neigiamą poveikį ant pretendento kredito reitingo, ypač verslo dovanos jei daugelis yra įvykdyti trumpame laikotarpyje.

Taip, trumpas, paskolos žiniatinklio svetainei duoda naudos pretendentas, aklai prisipildantis jų kontakto detalėse apie pažadą, kad jiems duos prieigą prie geriausio kurso ir labiausiai apimančių produktų.

Pretendentas gali tada surasti, kad jų kontakto detalės yra parduotos zidiniai krosneles daugialypiams skolintojams ir brokeriams, iš kurių daugelis galėtų pasiūlyti netinkamus produktus ar pabranginti priekinius taikomuosius mokesčius. Aiškiai šios situacijos turi išvengti.

Taip, kas yra atsakymas?

Neseniai, paskolos pretendentams buvo padaryta galima pamatyti, kuriems produktams jie ruošiasi kontroliuotoje ir saugioje internetinėje aplinkoje. Tai yra dėl pažangos kredito užuominos technologijoje, pavadintoje ‘citatos paieška’, kuri, net kai įvykdytas daugialypiai laikai, neturi jokio pretendento kredito reitingo padarinio. Yra vis dar kaina tam, kad įvykdytų paiešką; tačiau pretendentas pilates nepakelia šios kainos stipriausio smūgio, paskolos žiniatinklio svetainė daro.

Yra didėjantis skaičius, šitoms patikimoms paskolos žiniatinklio svetainėms tinkle dabar ir numatomam pretendentui gerai patartų praleisti jų laiką, užbaigdami paraišką su viena iš šitų svetainių, o ne tokiu, kuris gali parduoti jų duomenis.

Ženklai ieškoti yra:

Žiniatinklio svetainė reiškia įvykdyti ‘citatos’ kredito paiešką?

Stojančiojo anketa apima darbas/gyvenamoji/paskola ir turto detalės? (Visa ši informacija yra svarbi procesui tiksliai, kad pasirašytų paskolą, taip, jei to nepaklaus, pretendentas nematys tikslių paskolos rezultatų),

Žiniatinklio svetainė vertina pretendento duomenų saugumą rimtai? Stojančiojo anketa yra laikyta saugi ‘https’ žiniatinklio svetainės dalis?

Jei atsakymas į klausimus virš yra ‘Taip’, tikėtina, kad paskolos žiniatinklio svetainė aprūpins lygesnę taikomąją paskolos kelionę, kuri yra ir tiksli ir nerizikinga į kliento kredito profilį.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.