Ką jūs turite padaryti anksčiau, negu jūs kreipsitės dėl vieno šeimos būsto įkeitimo?

parašė , 2013-11-16 13:25

Kai jūs galvojate apie amerikiečių Svajonę, apie ką jūs galvojate? Daugeliui, tai valdys mažą žemės ir namų dalį, kur jūs galite auginti šeimą ir gėrėtis šventėmis, baigimu ir visais daiktais, kurie daro gyvenimo vertės pragyvenimą. Nors laikai pasikeitė, šitos fundamentalios mintys pasiliko mūsų kontroliniame sąraše to, ką laimė sudaro, taip daug, prasidėjimas tikrai pažiūrės į turėjimą jų pirmos vienos šeimos namo kaip tikslas.

Tuo metu, kai jūsų pirmų namų turėjimas yra pasiekiamas, tai tikrai reikalingas, kad daug darbo iš anksto padėtų jums gauti namus, kurių jūs norite kaina, kurią jūs galite leisti sau. Vienas iš daiktų, kuriuos jūs greiti kreditai internetu turėsite svarstyti yra, kaip gauti geriausią paskolą, galimą, kuris yra taip pat atsinaujinantis
Kad garantuotų tai, yra kai kurie daiktai, kuriuos jūs galite padaryti iš greiti kreditai anksto anksčiau, negu jūs kreipsitės dėl vieno šeimos būsto įkeitimo:

Turėkite mintį apie tai, ar jūs galite leisti sau namus: Namų turėjimas nėra jokia maža užduotis; reikalingas metų laiku užmokesčių, naujovinimo, remonto ir kitų svarstomų problemų, kurios galėtų pasireikšti. Todėl, jūs turite mesti ilgą, kietą žvilgsnį į savo biudžetą. Tarp bakalėjos, apsirengimo, medicininis draudimas, dujos ir kitos išlaidos, valdo namus gyvybingas pasirinkimas? Jei taip, kiek namų gali leisti sau jus? Žinodamas tai iš anksto, jūs sugebėsite pradėti ir tiksliai nustatyti jūsų paiešką.

Žinokite savo kredito rezultatą: pagrindinis nustatymo faktorius banko sprendime to, ar jūs ruošiatės ir tam, kiek bus jūsų ir jūsų sutuoktinio kredito rezultatas. Įsitikinkite, kad gautumėte nemokamą kreditingumo ataskaitą nuo pagrindinių kredito agentūrų, kuri yra pasiekiama kasmet. Jei yra koks nors skirtingumas nuo jūsų įrašų, dabar yra laikas nuspręsti juos. Jei jūs pastebite, kad jūsų įsiskolinusio kredito santykis yra nedaug aukštas, pradėkite įdėti pastangas, paskola jums kad apsimokėtumėte daugiau kaip šis santykis greta laiku užmokesčių, ir kredito pranešimai atsidarė, didžia dalimi paveikia jūsų kredito rezultatą.

Studijuokite tai, kas vidutinė naminė vertė yra rajone, kuriame jūs norite gyventi: Vienas iš daiktų, kuriuos paskolos paskolos pareigūnas padarys, kad nustatytų, kiek jūs galite pasiskolinti yra, mato tai, kas vidutinės naminės vertės yra kaimynystėje ir mieste, kuriame jūs norite gyventi. Žinodamas juos iš anksto, jūs galite turėti mintį apie tai, kiek jūs turite paprašyti pasiskolinti jūsų paraiškoje.

Namų pirkimas yra sunkus darbas, bet kad sunkus darbas bus vertas to gale. Darydamas šituos daiktus anksčiau, negu jūs kreipsitės dėl vieno šeimos būsto įkeitimo, jūs būsite gerai ant jūsų kelio į turėjimą namų ir darbą į tą amerikiečių Svajonę.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.