Kaip ruoštis bylos paskoloms

parašė , 2014-12-26 12:29

Po asmeninės sužalojimo bylos sisteminimo, jūs galite netrukus suprasti, kad jis paveikia jūsų finansus. Jūs turėsite ne tiktai užmokėti už savo teisėtas išlaidas, bet jūs turėsite taip pat rūpintis savo savomis medicinos sąskaitomis ir namų išlaidomis (nuompinigiai, maistas, transportavimas, ir taip toliau) jūsų savų pinigų naudojimas. Gana netrukus, jūs neturėsite atsargoje jokių grynųjų pinigų, ir jūs būsite baisiuose finansiniuose sąsiauriuose. Laimei, jūs turite bylos paskolų išeities pasirinkimą.

Bendras įspūdis

Su šiuo paskolos tipu, jūs iš esmės pasiskolinate pinigų prieš sprendimą ar nuosprendį, ilgalaikis kreditas kad jūs laukiate nuo bylos, kurią jūs registravote. Daug asmeninio sužalojimo ir panašių atvejų aukų kreipiasi dėl bylos paskolų todėl, kad jie neturi pinigų, kad užmokėtų už jūsų dideles medicinos sąskaitas dėl sužalojimo, kurį jie užsitraukė
Jie taip pat naudoja pinigus, kad apimtų pragyvenimo išlaidas, paskolas ir teisėtas išlaidas.

Jūs esate Vertintas Bylos Paskoloms?

Klausimo faktas yra, kad smskreditas skolinanti kompanija, kuri specializuojasi sprendimo pažangos paskolose prisiima esminę riziką kiekvieną kartą kai, jie teikia šį tipą paskolos ieškovui. Kaip toks, tai tiktai paskolins jums pinigus, kurių jums reikia, jei labai įsitikinę, kad jūs turite gerą atvejį. Jie susisieks su jūsų advokatu ir paklaus jų tiek daug informacijos apie jūsų bylą, ir apdirbimo laikas gali paimti kurį laiką be to.

Bylos pažangos skolintojai reikalingas, kad pretendentai patirtų asmeninę traumą, su pritarimu nuo jų advokatų. Jūs taip pat turite turėti turto sulaikymo teisę į savo atvejį, pasirašytą jūsų ir savo advokatą, išdėstantį, kad jūs sumokėsite juos, kai tik jūsų atvejis yra išspręstas ar laimėtas.

Kiek Tai Kainuos?

Tai priklauso nuo kelių faktorių, bet apskritai kalbant, tai brangiau negu kiti paskolų tipai. Bet tai yra daugiausia todėl, kad ši paskolos rūšis neša didelę riziką skolintojui. Todėl byla galėjo nueiti bet kuriuo atveju ir jūs, kadangi ieškovas (ir paskolos gavėjas) neturi jokio įsipareigojimo skolintojui tuo atveju, jei sprendimo kiekis yra žemesnis negu lauktas ar jei nėra jokio sprendimo apskritai. Be to, tai ilgai trunka asmeniniam sužalojimo atvejui, kad apsigyventų ar nueitų į teismą. Tai yra, kodėl palūkanų normos yra daug aukštesnės tokioms paskoloms. Tai galėjo nueiti kur nors nuo 25-60 % per metus, priklausomai nuo kurių bylos grynųjų pinigų aukština tiekėją, kreditas nuo 18 metu prie kurio jūs artėjate. Taip, kuo ilgiau jūsų atvejis užsitęsia, tuo daugiau pinigų jūs mokėsite. Dauguma atvejų, jūs tiktai užmokėsite, jei ir kai jūs laimėsite ar išsprendžiate savo atvejį.

Kitas Pasirinkimas Finansavimui

Bylos paskolas dažnai laiko paskutiniu pasirinkimu. Tiktai, kai jūs išvargote, kita priemonė gauti finansavimą turi jūs svarstyti kreipimas dėl šio paskolos tipo. Paklauskite savo šeimos ir draugų, jei jie gali paskolinti jums pinigus tuo metu, kai jūs laukiate savo atvejo, kuris bus išspręstas ar eis į teismą. Jūs galite taip pat derinti aplink savo kredito sąjungą ar banką, jei jie gali suteikti jums asmeninę paskolą. Bylos praėjimas gali būti sudėtingas ir brangus, ir sprendimai gali paimti kurį laiką, taip, ką jūs darote tuo laiku, kad užmokėtumėte sąskaitas? Užuot užbaigęs skolose, jūs galite tik pasirinkti bylos paskolą, kadangi tai labiau praktinis. Jei jūs nesate pažįstamas su tuo, yra tinkamų faktų.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Sumažinkite Finansinę Įtampą

Bet kas, kas patyrė traumą gali patikrinti, kad tai pabrėš jus lauke skirtingai. Iš pradžių yra bylos, kuri gali ilgai trukti išspręsti. Kadangi dienos eina pro šalį, teisėtos išlaidos kaupia, ir spaudimas bylininko padidėjimui. Jei sužalojimas yra rimtas, ir jūs negalite dirbti, jūs negalite uždirbti, kad užmokėtumėte už sąskaitas. Kas vyksta yra ieškovas, neturi jokio pasirinkimo, kaip tik sutikti, kad reikalas, paprastai vienas prisijungė už kaltinamąjį. Tai neturi būti atveju, ir su teisėtu finansavimu jūs galite leisti sau nueiti visiškai.

Skirtumas nuo Reguliarių Paskolų

Teisėtas finansavimas yra kitoks negu paskolos, kurias jūs gaunate finansų įstaigose todėl, kad ieškovas (jūs) nėra pavojingas. Kai jūs įsigyjate paskolą, jūs nesate įpareigotas užmokėti už ją, jei jūs negaunate sprendimo ar laimite atvejį. Teisingai; bylos paskola tiktai turi būti grąžinta, jei jūs gaunate sprendimą, kuris suteiks jums būtinus fondus. Jei teismas priima apkaltinamąjį nuosprendį jums, nėra jokio reikalingumo grąžinti skolintojui. Teisėti atvejai, ypač apimantys asmeninius sužalojimus, gali ilgai trukti, kad išspręstų ir gali būti finansine našta. Laimei, bylos paskolos yra dabar pasiekiamos, kad padėtų jums praeiti tuo metu, kai jūsų atvejis yra išsprendžiamas. Kadangi bylos yra sudėtingos, tai gali užimti didžiąją tavo laiko dalį ir pinigai, bet tai neturi būti atveju.

Kaip Bylos Finansavimo Kompanijų Darbas

Anksčiau minėtos paskolos yra pasiekiamos nuo bylos finansavimo kompanijų, ir yra jų didėjantis skaičius. Iš esmės, ką paskola daro yra, suteikia jums priemonę nuslėpti išlaidas, kurias jūs užsitraukiate. Jūs nesate po jokiu įsipareigojimu panaudoti paskolą specifiniuose būduose todėl, kad tai jūsų. Jūs galite panaudoti paskolą bet koks būdas, jūs mėgstate ir tai dar svarbiau yra ne viršuje priekinių kaltinimų, kurie bus išlyginti jumyse.

Kai žmonės kalba apie paskolą, jie galvoja apie rūšį, kad bankų pasiūlymas, kur jūs turėsite užmokėti už tai nepriklausomai nuo jūsų atvejo rezultato. Tačiau tai nėra, kaip tai dirba su teisėtu finansavimu. Teisėti finansavimo tiekėjai žino sunkumus, apimtus teisėto disputo, su laiku ir pinigais, gebančiais žaloti ieškovą. Su paskutiniu studijavimu, rodydamas, kad sprendimai gali paimti iki metų, bylos paskolų gavimas yra labiau praktinis.

Šitos paskolos, taip pat žinomos kaip teisėtas ir sprendimo finansavimas, suteikia bylininkams finansinę pagalbą, laukdamos teismo ar draudimo bendrovės sprendimo. Šitos paskolos yra ypač vertingos bylininkams, kurie patyrė rimtą asmeninę traumą ir negalėti dirbti. Tuo metu, kai jūs laukiate sprendimo, jūs turėsite grynuosius pinigus rankoje, kad užmokėtumėte už sąskaitas.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.