Kaip skubiai įkurti reklaminį apžvalgos kontrolinį sąrašą reguliuojamai normai įkeičia paskolą

parašė , 2016-09-21 23:32

Kiekvienas skolintojas, kuris kuria paskolos skelbimus turi turėti kontrolinius sąrašus, kad panaudotų, kad patvirtintų sutikimą su taikomomis taisyklėmis ir reikalavimais. Taip apie kontrolinį sąrašą reguliuojamai normai įkeičia skelbimą? Kas turi būti tame kontroliniame sąraše? Yra kai kurios mintys apie tai, kas turi būti apimama jūsų RANKOS paskolos skelbimo kreditai internetu kontroliniame sąraše.

Pirma, pažymėkite, kad šitų taisyklių dauguma atvyksta iš Reguliavimo Z ir yra aptarta skyriuje įstatymo, kuris dengia paskolos paskolų skelbimą. RANKOS kurias mes aptariame čia yra apimtos uždarytame galo kredito skyriuje reklaminių taisyklių Reguliavime Z.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jūsų kontrolinis sąrašas turi apimti informaciją apie pradžios normą skelbimui. Pavyzdžiui, jūs turite pasakyti, kad pradžios norma yra 3.75 %. Jūs turite taip pat skubus kreditas nedelsiant parodyti BALANDĮ, gretimą palūkanų normai toje pačioje šrifto spalvoje ir tame pačiame šrifto dydyje. Tokiu būdu BALANDIS ant šio pavyzdžio parodys 3.99 %. Paskui jūs turite pasakyti, kaip ilgai pradinė norma pasiliks tiesą sakant.? Jei tai yra penkerių metų RANKA, atsakymas yra penkeri metai.

Paskui, jūs turite išdėstyti tai, kuo paskolos kiekis yra, ir jūsų kontrolinis sąrašas turi identifikuoti palūkanų normą. Tokiu būdu jūsų kontrolinis sąrašas parodytų Paskolos Kiekį 200.000$ ir turto sulaikymo teisės padėtį "iš pradžių". Po turto sulaikymo teisės kiekio, jūs turite svarstyti rodymą kiekio finansų kaltinimų doleriuose. Leidžia sako jo 2300$. Tai nėra reikalinga, bet gerai svarstyti. Kitas daiktas, kad svarstytų turi paminėti nuolaidų punktų skaičių, kreditai nuo 18 metu jei bet kas taip vartotojas žino, kad truputį daugiau kainų gauna šią reklamuotą normą.

Kitas reikalingas atskleidimas turi apibūdinti indeksą. Šiuo atveju, mes reklamuojame LIBOR Rankos paskolą. Ką palieka po to, naudoti normą, pasiekiamą datą (pasakykime 2016 m. gegužės 1-ąją), ir kreipkitės į ribą paskoloje (3.25 %). Taip pat, neužmirškite paminėti trukmę paskolos, kuri šiuo atveju yra 30 metų.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Taip, kas dar būtina? Reguliavimas Z sako, kad jūs turite duoti vartotojui daugiau informacijos apie tai, kuo užmokestis bus pradinio pastovios palūkanų normos periodo pabaigoje. Jūs galite padaryti, tai, apibūdinant normą bus apskaičiuojama, naudojant ribą plius indeksas, priklausantis tam tikroms kepurėms. Yra kepurė, kuri riboja kiekį normos pakeitimo pirmame pakeitime, ir kepurę, kuri riboja einančius po normos pakeitimus. Yra taip pat "gyvenimo kepurė", kuri riboja maksimalų normos padidėjimą per paskolos trukmę.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.