Kaip surasti paskolas butams

parašė , 2015-06-13 17:41

Judėjimas į naują butą gali būti ir jaudinančiu, ir įtemptu laiku, tačiau, daug pirmo karto kai, nuomininkai randa, kad pradiniai reikalavimai, padėti ant jų, yra labai sudėtingi susitikti. Kai kuriais atvejais jų paprašys užmokėti pirmo ir paskutinio mėnesio nuompinigiams viršuje priekį, be saugumo indėlio ir kitų mokesčių, susietų su besilaikančiais numylėtiniais ar kitų daiktų.

Tai gali prisidėti iki didoko gabalo pinigų, bet laimei kreditai be uzstato padėti, yra po ranka, jei jums reikia to. Daug nuomininkų gali turėti teisę asmeninei paskolai apimti šitas kainas ir bendras kainas nomuoti butą. Tiesiog sekite žingsnius apačioje sužinoti.
1 žingsnis

Sukurkite kreditas pilną sąrašą kiekvienų išlaidų, kurias jūs laukiate, kad susitiksite kaip dalis nomuoti butą. Tai gali duoti jums kietą mintį apie tai, kiek jūs būsite tikėtina skolingas kas mėnesį ir sugebėsite sukrauti tai viršuje prieš jūsų asmeninius finansus, kad pamatytumėte, kaip jūs būtumėte mugė.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []). pastūmėjimas ({});

2 žingsnis

Kalbėkite su bet kokiais bankais, finansų įstaigomis ir privačiais skolintojais jūsų rajone, kad aptartumėte galimybę paskolos ir paklaustumėte, kas vadina tai, jie pasiūlytų, turi jūs būti priimtas. Svarbūs daiktai, kad sužinotų yra sekantis:

• Metinė Procentinio dydžio Norma (BALANDIS) paskolos • įdėtų lėšų grįžimo planai, kurie yra parduodamas • Kiek lankstumo yra pasiūlytas paskoloje

3 žingsnis

Su visa informacija, rinkta iš kiekvienos finansų įstaigos, pasirinkite tokį, kuris daro geriausią pasiūlymą jums. Atsiminkite, kad tai greitieji kreditai internetu visada gerai, kad turėtų didelį pasirinkimo diapazoną, prašom tiesiog nestorėti pirmai paskolai, kurią jums pasiūlė. Vietoj to, labai siekite svarstyti būsimą išsišakojimą kiekvieno pasirinkimo, kuris yra pristatytas jums ir daryti jūsų pasirinkimą atitinkamai.

4 žingsnis

Kai tik jūs padarėte savo pasirinkimą, kalbate su svarstoma finansų įstaiga ir paprašote, kad jie nusiųstų asmeninę paskolos stojančiojo anketą. Įsitikinkite, kad jūs užpildote tai visiškai ir tiksliai. Bet kokie netikslumai gali sukelti svarstomas problemas toliau apie žemyn liniją taip būti visiškai dori apie jūsų asmeninę situaciją ir priežastis paskolos išėmimo.

Be to, jūs paprastai turėsite aprūpinti identifikavimą, tokį kaip vairuotojo pažymėjimas ar pasas, be socialinės apsaugos skaičių ir įrodymo, kad jūs turite reguliarias pajamas ir tokiu būdu galite grąžinti paskolą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

5 žingsnis

Nusiųskite paraišką atgal į finansų įstaigą ir laukite to būti apdirbtas. Tai gali dažnai imti savaitę ar du, taip garantuoti, kad jūs įvykdėte pasirengimą su potencialiu savininku, kad garantuotumėte, kad butas yra vis dar pasiekiamas jums. Kai paskola buvo sutarta, su jumis susisieks paskolos atstovas, kuris smulkins lauke paskutines detales ir turėti jus pasirašyti sutartį. Jūs esate dabar pagal sutartį įpareigotas sekti sąlygas sutarties ir turite padaryti taip visada.

Pinigai bus perleisti jūsų banko sąskaitai ir gali būti panaudoti, kad apimtų bet kokias išlaidas, kurias jūs laikote būtinas.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.