Kas geriau jums, tradicinei paskolai ar federalinei apgyvendinimo administracijos paskolai?

parašė , 2016-12-26 11:53

FHA ar federalinės Apgyvendinimo Administracijos paskolos yra skirta, kad apsaugotų skolininkus nuo būtinumo pašalinti ant jų namų. Tai nesiūlo vidaus paskolos, bet su šia paskolos programa, paskolos gavėjas gali gauti palengvėjimą nuo bet kokio finansinių sunkumų tipo.

Ši paskolos programa turi daug pranašumų. Svarbiausias pranašumas yra paskola su žemu kredito greitieji kreditai rezultatu. FHA pasiūlymai skolina kiekvienam naminiam pirkėjui, net jūs negalite turėti stipraus kredito rezultato. Jie siūlo paskolą skolininkams su minimaliu kredito rezultatu 580. Šis pasirinkimas leidžia plačiam naminių pirkėjų diapazonui nupirkti vertingą dalyką su galutiniu lankstumu.
Daugelis kitas nuostabus lankstumas yra pasiekiami su FHA programomis tokiomis kaip lankstūs kvalifikacijos reikalavimai ir žemos palūkanų normos. Taip pat, todėl, kad FHA nesiūlo paskolos iš tikrųjų, tai daro saugumo zoną skolintojams nuo paėmimo ant bet kokio finansinio pavojaus, plečiant papildomą kreditą į paskolos gavėjus, kurie tipiškai nesiruoštų tradicinei paskolai.

(adsbygoogle pirma paskola nemokamai = window.adsbygoogle || []).push ({});

Taip pat, ten turėkite kai kuriuos apribojimus turėti galvoje. FHA paskolos reikalavimai yra lankstesni, bet jie yra taip pat labai specifiniai. Ten turėkite paskola daug nurodymų, kuriuos jūs turite sekti tokie kaip skolintojas, kurį jūs renkate, turi būti FHA, kuriam pritariama. Jūs turite atsiminti, kad FHA skolina, tiktai prisitaiko prie savininko užimtų vertingų dalykų. Taip, jei jūs tikitės pirkti turtą tada FHA paskola nebus didelis pasirinkimas jums. Dar viena nenauda yra atviras paskolos draudimas. Jūs turite turėti galvoje, kad, jei jūs mokate minimalų mokėjimą grynaisiais tada jūs turite užmokėti paskolos draudimą už paskolos gyvenimą.

Tradicinė Paskola Tradicinės paskolos yra teisinga taip pat kaip paprasta. Kvalifikacijos poreikis apima daug dalykų, kuriuos jūs lauktumėte, kad pamatysite, kreipdamasis dėl vidaus paskolos. Tradicinis finansavimas yra geriausias pasirinkimas tiems žmonėms, kurie turi gerą kredito rezultatą ir žemą skolos iki pajamų santykį. Bet ši paskolos programa turi griežtą kvalifikacijos procesą. Be bet kokio paskolos draudimo, jūs gausite žemesnę mėnesinę kainą. Ši paskolos programa yra pasiekiama visam vertingų dalykų tipui, bet FHA paskolos yra apribotos iki savininko užimtų vertingų dalykų.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Ten taip pat turi vieną pagrindinį trūkumą su tradicine paskola. Su tradicine paskola, skolininkas turi užmokėti aukštesnį mokėjimą grynaisiais ir aukštesnius įkeitimo rašto procentinius atlygius. Taip pat, normos palūkanų tradicinėse paskolose yra daug daugiau paveiktos kredito rezultato. Jei jūsų kredito rezultatas yra daugiau kaip 740 tada, tai yra svarbiausias rezultatas tradicinei paskolai. Taip, jei jūs turite žemą kredito rezultatą tada jūs turite užmokėti didelį procentą. Bet tačiau, su tradicine paskola, ten turi daug galimybių, yra pasiekiami, tokiu būdu Tradiciniai paskolos reikalavimai didėja kiekvieną dieną.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.