Kas ieškoti paskolos atsiradimo tiekėjo

parašė , 2017-07-22 21:33

paskolos vadyba yra augantis prioritetas ir bendruomenei ir regioniniams bankams, su regioninių ir globalinių kreditai bedarbiams bankų dideliu kiekiu, įgyvendindama paskolos vadybos portfelius ir išrasdama naujus planus dėl paskolos atsiradimo ir atmokėjimo. Tradicinis paskolos atsiradimo procesas yra žinomas dėl kelių rankinių, popieriumi pagrįstų pasirašymo žingsnių įtraukimo. Skaitykite, kaip jūs galite pagerinti ir paskolos gavėją ir skolintojo patirtį.

Vadovo Pasirašymas – svarstomų problemų Pripažinimas: 68 procentai klientų turi aprūpinti papildomus dokumentus po užbaigimo taikomojo paskolos proceso, ir 48 procentų klientų paprašė aprūpinti tą patį dokumentą daugiau nei kartą. Pasenęs procesas nėra tik brangus paskolos gavėjui. Šitas neefektyvumas naminiame paskolos atsiradimo procese pamatė padidėjimą personalo išlaidų prie 40 %
Paskolos gamyba, taip pat sustabdyta į 2.4 paskolas, atsirado per gamybos tarnautoją per mėnesį.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Apgaulė ir Suktybės matyt, ekspertai sako, tą 2016 galėjo pasiekti aukščiausią paskolos apgaulės pavojų nuo 2010. Be to, šis apgaulės pavojaus vystymasis yra iš tikrųjų priskirtas rajonams, kuriuos anksčiau laikė žemu pavojumi. Tuo metu, kai visi bankai jaučia poveikį apgaulės plano, mažesniems bendruomenės bankams, rezultatai galėjo būti nusiaubiantys. Paskolos planai, kurie naudoja kreditai neteisingą dokumentaciją, kad gautų paskolas deja per daug yra paplitę, ir atrodo, jie nelėtėja bet kuriuo metu netrukus.

Patogumas ir Technologija – millennials Pataikavimas: Šiandien, paskolos gavėjai tikisi patogumo ir efektyvumo technologijos, ypač kai millennials sudaro didžiausią naminių pirkėjų akciją. Šitie asmenys ypač daro viską tinkle, ir negali suprasti, kodėl jie vis dar turi nustatyti vietą ir pateikti daugialypius popierinius dokumentus, kad gautų paskolą. Pasirinkdamos banką, internetinės bankininkystės paslaugos yra pagrindinis faktorius millennials. Karta taip pat 15 procentų labiau tikėtina perjungs pirminius bankus po praėjusių 12 mėnesių negu žmonės 55 ir vyresnis. Millennials trokšta individualizuotos ir vientisos bankininkystės patirties, ir ta pirmenybė nesikeičia kai prieita prie vidaus paskolos atsiradimo proceso.

Automatizuotas Autentiškumo kreditai be uzstato nustatymas ir Patikrinimo bankai ir Kredito Sąjungos vis daugiau ir daugiau įgyvendina automatizuotą vertingo dalyko paiešką ir patikrinimą. Automatizavimas nėra beveik greitis; duomenų tikslumas ir kokybė yra labiau net gyvybiniai priėmimui protingų skolinančių sprendimų ir apgaulei sutrukdymui. Užuot prisidėję sprendimai, kurie nesprendžia pilnos problemos, skolintojai turi įvertinti, ar duotas sprendimas yra gebantis metodiškai, kad patikrintų skystą vertingo dalyko informaciją, naudodamas bendrus, pasidalintus duomenis.

Kiekvienas skolintojas multiskiria užduotį visuose galimuose rajonuose. Konkuruojančių prioritetų vadovavimas: paskolų uždarymas greičiau, stiprindamas paskolos portfelius ir atitikdamas paskolos gavėjų paklausą. Kas gali atrodyti kaip vienas, mažas aspektas viso paskolos atsiradimo proceso daugelyje būdų atstovauja skolintojų didžiausiai galimybei teigiamai paveikti jų firmas ir tai dar svarbiau, jų paskolos gavėjus.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.