Kas yra spąstai, besivienijant ar iš naujo finansuojant?

parašė , 2013-10-18 23:57

Norint daro jų greiti kreditai skolas labiau valdomas žmonėms, kai kurios finansų įstaigos skatina konsolidaciją skolų ir iš naujo finansuojantis paskolos pasirinkimą. Tačiau, jei asmuo yra sunkioje finansinėje padėtyje, būtų išmintinga galvoti kelis kartus prieš šito pasirinkimo rinkimąsi. Tai yra todėl, kad yra galimybių, kad jie bus priversti užmokėti daugiau po pakeistu susitarimu palyginti su tuo, ką jie būtų užmokėję iš pradžių. Finansavimas iš naujo nėra niekas, bet anuliavimas jūsų dabartinės paskolos sutarties ir įėjimo į naują su tuo pačiu senu skolintoju ar nauju skolintoju. Įsiskolinusi konsolidacija apima gavimą naujos paskolos tam, kad išmokėtų kitas paskolas, su kuriomis turi atsiskaityti.
Prieš įėjimą į detales apie tai, kas yra spąstai, besivienijant ar iš naujo finansuojant, būtų išmintinga suprasti privalumus ir trūkumus, ir jie yra aptarti Privalumai:

Apskritai, žmonės eina šiam pasirinkimui norint, mažina mėnesinius užmokesčius, kreditas internetu kurie bus padaryti, valdys vieną užmokestį palyginti su keliais užmokesčiais ir pagaliau taupys pinigus, kai kainos ir palūkanos yra žemesnės palyginti su tais seno paskolos susitarimo.

Trūkumai: Net nepaisant to, kad galėtų atrodyti, konsolidacija ar finansavimas iš naujo būtų geras pasirinkimas trumpalaikiam pagrindui, paskolos gavėjai turės užmokėti išėjimo mokestį už tai, kad pasprukti iš einamųjų paskolų ankstyvoje stadijoje. Be to, kaltinimai ir mokestis už įkūrimą ir naujos paskolos paskola studentams palaikymą tikėtina bus brangūs kaip lygintas, paskolos gavėją būtų sulaikę srove loan/s. Dabar, įeikime į detales apie tai, kas yra spąstai, besivienijant ar iš naujo finansuojant:

Tuo atveju, jei jūs svarstote konsolidavimą ir finansavimą iš naujo kaip jūsų pasirinkimas, būtų išmintinga siekti patyrusio patarimo šiuo atžvilgiu. Yra galimybių, kad kai kurie nesąžiningi skolintojai aprūpina paskolas ant nesąžiningų terminų, ypač kai jie sužino tai, asmuo turi pinigines svarstomas problemas.

Be to, yra galimybių, kad jie paims aukštesnę palūkanų normą, kadangi asmuo, siekiantis jų pagalbos, yra didelės rizikos asmuo su finansiniais sunkumais. Paskolos gavėjas užbaigs su blogesne finansine būkle, ypač jei jo namas jo namas bus pažadėtas konsoliduotai ar naujai paskolai.

Yra kai kurie skolintojai, kurie siūlo finansavimą iš naujo su terminais, išdėstančiais kaip ‘palūkanos tiktai’ laiko vieneriems ar dvejiems metams. Po šiuo susitarimu paskolos gavėjas turės ekvivalentišką lygmenį skolos paskolos pabaigoje net nepaisant to, kad, jis padarė visus būtinus užmokesčius.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.