Kas yra sujungimo tiltu paskolos už ir prieš?

parašė , 2014-12-01 17:40

Iš daugelio tipų paskolų, pasiekiamų, kad finansuotų naują naminį pirkimą, toks, kurį jūs galėtumėte norėti tikrinti yra sujungimo tiltu paskola, Tai yra trumpalaikė paskola, kad naminis pirkėjas gali nuspręsti reikėti pinigų tam, greiti kreditai internetu kad nupirktų naujus namus, laukdamas jų egzistuojančių namų, kurie bus parduoti. Pretendento naminiai padavimai kaip įkeistas turtas. Tai yra laikini finansai, kurie įgalina naminį pirkėją persikelti į jų svajonę namo teisias savaites, užuot turėję laukti per daug mėnesių. Kai jų namų pardavinėjimas įveikia paskolos gavėją gali užmokėti šios paskolos visiškai.
Kaip Jūs Turite naudos, Imdamas Sujungimo greitieji kreditai internetu tiltu Paskolą?

Svarbiausia šios paskolos nauda yra, kad tai yra trumpalaikis, tokiu būdu paskolos gavėjas atsiskaitys su tuo skubiai. Skirtingai nuo būsto įkeitimo, kuris yra grąžintas 15 ar 20 metų laiku, tai sumokama 2 mėnesių viduje į 3 metų trukmę. Ilgiau paskolos trukmė, aukščiau pavojus finansinių problemų, paveikiančių paskolos atmokėjimą. Šios paskolos paėmimas vengia tokio pavojaus, ir be to tai neturi jokio išankstinio apmokėjimo nubaudimo. Kai paskolos gavėjas grąžina paskolą laiku pagal užmokesčio sąrašą ar per vieną užmokestį, ji galvoja gerai kredito rezultate. Tai daro juos tinkamus tolimesnėms paskoloms.

Fondai nuo to gali būti panaudoti kaip mokėjimas grynaisiais ant naujų namų. Tai supaprastina priemonę gauti mokėjimo grynaisiais pinigus ir taip pat greitina judėjimą į turtą. Naminiai pirkėjai, laukiantys, kad gautų kažkokią formą finansų mokėjimui grynaisiais jų naujoje paskoloje, manys, kad ši paskola yra labai naudinga. Jei jie atidėliojo parduoti savo egzistuojančius paskola jums namus dėl mokėjimo grynaisiais pinigų neturėjimo, jie neturi laukti daugiau po šios paskolos gavimo. Be to, nėra jokio reikalingumo padaryti atmokėjimą paskoloje nedelsiant. Paskolos gavėjas gali laukti porą mėnesių, kad pradėtų tai pagal sąrašą ar padarytų vienkartinį užmokestį.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Sujungimo tiltu Paskolos nenauda

Prieš šios paskolos gavimą reikia ištyrinėti jos trūkumus. Tai yra labai brangus paskolos pasirinkimas todėl, kad tai neša su tuo didelį procentą ir mokesčius. Skirtingi tipai mokesčių, kuriuos jūs turite užmokėti ant to apima įvertinimą, sąlyginį įsipareigojimą, skolina atsiradimą, įrašą, kurjerį, notarą, ir administraciją, kurie tiesiog prisideda iki jūsų egzistuojančių kainų.

Jei jūs nepardavėte savo egzistuojančių namų, imdamas šią paskolą, jūs galite tapti pabrėžtas lauke, turėdamas užmokėti dvi paskolas plius palūkanos, vienas ant egzistuojančio būsto įkeitimo ir kito sujungimo tiltu paskoloje. Jūs turite būti pasiruošęs mokėti aukštą kiekį kas mėnesį už paskolos trukmę kadangi tai yra trumpas terminas fiancé, dar jūs turite būti pasiruošęs padaryti vienkartinį užmokestį. Net jei jūs sudarote sandėrį su skolintoju, kad grąžintumėte paskolą po keturių mėnesių, jūs vis dar turite užmokėti palūkanas šituos mėnesius, kurie gali būti iš tikrųjų sunkūs. Jei jūs negrąžinsite paskolos, skolintojas užgrobs jūsų egzistuojantį turtą todėl, kad tai panaudojama kaip įkeistas turtas paskolai. Jūs prarasite vertingus namus mažam kiekiui.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.