Kreditinės kortelės skolos pavojai

parašė , 2016-09-05 09:27

Jie buvo supažindinti patogumui, bet jie tapo galbūt didžiausiu vienu rėmėju į asmenines įsiskolinusias problemas. Kreditinės kortelės palaipsniui paskolos verslui tapo būdu, kuriuo kiekvienas apsipirko ir iš tikrųjų aprūpino nepalūkaninį kreditą per trumpą periodą, kol mėnesinis tvirtinimas neatvyko, prašydamas balanso sprendimo.

Mažas atspaudas apima terminus ir kortelės naudojimo sąlygas. Palūkanos, kurias kompanija galėjo įkrauti buvo aukštos, paprastai daugiau kaip 20 % BALANDIS, bet keli žmonės įvertino tai kaip problemą, ypač tie, kurių kortelių naudojimas buvo tiktai patogumui ir kas užmokėjo balansą visiškai pagal pareikalavimą.
Tačiau, daug žmonių pamatė tai kaip lengvus pinigus, ir daugialypių kortelių turėjimas reiškė daug lengvų pinigų. Buvo per daug lengva tik užmokėti mėnesinį minimumą, apskritai 5 % balanso net nepaisant to, kad likutis buvo priklausantis dideliam procentui. Tame guli kreditinės kortelės skolos problema.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({}); greitos paskolos internetu

Mėnesinės pajamos ir išlaidos gali balansuoti ganėtinai gerai, bet išlaidų skiltis tiktai rodo užmokesčius ne didėjantis balansas, kuris gali vykti. Kreditinės kortelės skola eina po įsipareigojimais ir nėra mėnesinės pinigų cirkuliacijos dalis kaip tik taip, kaip kompanijos pinigų cirkuliacija ignoruoja įsipareigojimus, kurie gali pakilti, užlaikydami užmokesčius kreditoriams. paskolos bedarbiams

Tiktai ant artimesnio patikrinimo finansinė problema yra pamatyta ar kai netikėtai vartotojas pasiekė kredito ribą ir turi manyti, kad fondai atsiskaito su balansu. Kreditinės kortelės kompanijos buvo palinkusios padrąsinti daugiau išlaidų, didindamos kredito ribas net nepaisant to, kad egzistuojančios ribos pasiekimas galėjo būti finansinės bėdos ženklu. Tai pasikeitė su einamąja finansine krize ir padidintomis normomis finansinių įsipareigojimų nevykdymo dėl didėjančios bedarbystės.

Kreditinės kortelės kompanijos buvo laimingos pamatydamos žmones sukuriant nepadarytus balansus todėl, kad tai yra, kur jie padarė savo pinigų daugumą. Jie nepamatė jokios problemos kreditinės kortelės skoloje gerais laikais, ir atvirai niekas nepadarė daugumos vartotojų, bet palūkanų normos daugiau kaip 20 % yra baudžiamosios ir labai brangi kredito forma.

Daug kompanijų turėjo nurašyti kreditinės kortelės skolą ar parduoti tą skolą ant kolekcijos agentūrų, priimančių labai daug centų doleryje. Tuo metu, kai kolekcijos agentūros turi pasisekimo matą, net jie negali gauti pinigų, kurie yra tiesiog ne ten. Tai yra atvejis ekspansionistinės politikos, kuri sugedo.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Yra kelių iš problemos net nepaisant to, kad sudominti asmenys turi blogą kredito rezultatą dėl savo įsipareigojimų nevykdymo. Tie su vertingais dalykais tokiais kaip nekilnojamasis turtas suras kompanijas, pasiruošusias aukštinti pinigus pagal daug žemesnę normą negu ir kompanijas, bet bet kokios paskolos pritarimas labai priklauso nuo pretendento, įrodančio jo ar jos gebėjimą sumokėti paskolas visiškai.

Neįtikima, kad kreditinės kortelės skola pasieks panašias proporcijas kada nors vėl, bet bet ką, kas iškentė šitas problemas ir o vis dėlto turi kortelę, taisytųsi atsiminti pradinę mintį už kreditinės kortelės, patogumo ir atsiskaityti su mėnesiniu balansu visiškai ateityje.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.