Lagamino patarimas, aš žinau, kad tai nuobodu, bet netapti auka!

parašė , 2013-02-18 14:24

Nuobodus senas lagaminas, aš Lagaminai straipsnį apie kažką taip neįdomaus ir nereikšmingas. Prieš kelias savaites aš skraidinau ant Jungtinės Karalystės vidaus skrydį, nuo Aberdyno į Hitrou. Niekas per skirtingo per šią kelionę, paprasti BMI uždelsia pradžioje skrydžio.

Malonumas prasidėjo, kai atėjo laikas rinkti bagažą, viskas, kurį aš galiu pasakyti, yra, kad kažkas dirbantis bagažo apdorojimo viduje ties Hitrou turbūt buvo suerzintas apie kažką! Kadangi aš kantriai laukiau savo krepšio, aš negalėjau padėti pastebėti, kad nebuvo vieno bet trijų lagaminų, kurie buvo sužlugdyti atidaryti, ir visi turiniai atėjo konvejeris. Kitas vaikinas buvo beveik paplūdęs ašaromis, kadangi jis aptarė žalą, kuri buvo padaryta jo naujam labai brangiam kietam sidabriniam Samsonite lagaminui jo pirmoje kelionėje.

Aš asmeniškai turėjau blogą lagamino patirtį Lagaminai atgal nuo Barbadoso. Lagaminas, valdytas kažkokios ryškios kibirkšties, pradėjo kažkokiame punkte per mano lagaminų kelionę tekėti ant mano. Tai buvo šlykštus ir dvokiantis skystis, kuris prasiskverbė per mano krepšį, kuris galbūt buvo nuo žuvies. Kai kurie popieriniai dokumentai, kurie buvo lagamine, buvo sunaikinti, laimei aš turėjau kopijas, laikytas tinkle. Mano lagaminas buvo aišku ne vandeninis įrodymas.

Taip, su kuo geras yra mielas lagamino, kad važiuotų? Kietas, ar vieneri iš tų audinio vieno dolerio banknotų, su ratais ar be ratų?

Geras daiktas apie kietus lagaminus yra, kad jie yra aišku neperšlampami, ir turiniai neturi būti per sutraiškyti per kelionę. Neigiamas aspektas į kietus lagaminus yra, kad jie atrodo yra įbrėžti, pargriauti ir yra lengviau sugadinti. Jie taip pat apskritai neatlaiko viršuje dėvėtis ir lėkti taip geras kaip audinio vieno dolerio banknotai. Aš turiu sutikti, kad aš valdžiau praeityje kietą Lagaminai už remonto per skrydį.

Audinio lagaminai apskritai ilgiau trunka ir sunkesnis rūbų dėvėjimas palyginti su kietais lagaminais, bet dauguma jų, jei bet kas, nėra neperšlampama, bet jūs galite gauti vieno dolerio banknotus su vinilu kaip užtrauktukas gabus interjeras, kuris Piniginės jūsų mantos trumpam laikotarpiui. Jūsų turiniai audinio lagamine, žinoma, nepaprastai sutraiškyti, per bet kokį skrydį. Jie gali taip pat būti perpjauti atidaryti, jei jie kaip nors yra pagauti kažkame, kuris jie ne, tikėti manimi, tai retkarčiais vyksta, jūs žinote, kaip atsargūs bagažo dresuotojai yra!

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.