Mclr: nauja vidaus paskolos norma

parašė , 2017-02-11 20:18

Tiesiai ligi pat šiandien, paskolos, kurias jūs paėmėte nuo bankų buvo pagrįstos tarifiniu atlygiu.

Su padariniu nuo 2016 m. balandžio, RBI padarė tai privaloma, kad visos paskolos, duotos bankų, yra sujungtos su MCLR, Ribine Kaina fondų Palūkanos.

Kas yra MCLR?

MCLR yra banko vidaus etaloninio testo palūkanos, kurios yra nustatytos pagrįstos dviem faktoriais – palūkanos, kurias bankas moka ant jo indėlių/skolinimosi ir repo normos. Tai paimama kaip tarifinis kreditai internetu atlygis, ant kurio paplitimas yra pridėtas, kad išsirinktų Apgyvendinimo Paskolos palūkanų normą.

Paplitimas per tarifinį atlygį keičiasi priklausomai nuo paskolos gavėjo pavojaus profilio. Paplitimas per MCLR bus aukštas, jei jūsų CIBIL rezultatas bus žemas. Priešingai, jei jūs gėrėsitės aukštu CIBIL rezultatu, paplitimas bus žemas ir kai kuriais atvejais, palūkanos būtų MCLR be bet kokio paplitimo

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Bankai nustato etaloninio testo normas MCLR kas mėnesį; per naktį, vienas mėnuo, trys mėnesiai, šeši mėnesiai, metai, dveji metai ir treji metai. Apgyvendinimo Paskolos yra jungiamos paprastai su 12 mėnesių MCLR norma. MCLR yra pastatytas apytiksliai keturi komponentai, kurie paskola bedarbiui apima ribinę fondų kainą, eksploatacijos išlaidos, tenoro premija ir neigiamas neša dėl CRR.

Pakeitimas repo normos automatically sukelia korekciją MCLR. Kai repo norma yra nuleista, MCLR taip pat yra žemas, turėdamas gryną padarinį nuleisti jūsų Vidaus paskolą EMI. Tačiau, repo norma trumpėjo, nėra atspindėtas jūsų EMI nedelsiant. Tai yra dėl paskolos pakartotinės kelties periodo, dėl kurio sutarė Apgyvendinimo Paskolos sutarties sukūrimo laiku. Pavyzdžiui, jei paskolos pakartotinės kelties periodas bus metai, bet kokie tarpiniai paskolos be uzstato MCLR pakeitimai turės padarinį tiktai po pakartotinės kelties periodo.

Bus Vidaus paskolos Norma Lyginti MCLR? Taip, Apgyvendinimo Paskolos palūkanų norma gali būti lygi MCLR. Tačiau, jei paskolos gavėjo kredito profilis yra drebantis, antkainis ar paplitimas – kažkas diapazone, 0.25 % į 0.50 % yra pridėti prie MCLR. Sprendimas dėl paplitimo procentinio dydžio ilsisi tiktai su skolinančiu banku. Bet kokiu atveju, Vidaus paskolos palūkanų norma negali būti mažiau, negu MCLR.

Paskolinkite Pakartotinės kelties Periodą

Kai jungtas su MCLR, Namo Paskolos palūkanų normos yra vėl nustatomos periodiškai. Pakartotinės kelties periodas yra paguldytas paskolos sutartyje. Paprastai pakartotinės kelties periodas yra metai ar žemiau. Tokiu būdu jūsų Apgyvendinimo Paskola turės besikeičiančią normą palūkanų prieš aiškų laiką per maksimalų metų periodą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kad turėtumėte naudos iš MCLR, jūs galite nuspręsti padėti Vidaus paskolos Finansų iš naujo pasirinkimui. MCLR prisitaiko tiktai prie bankų. Jei jūsų einamoji Vidaus paskola yra su NBFC (kieno palūkanų normos yra palyginti aukštesnės), jūsų nepadarytas Vidaus paskolos balansas gali būti perleistas skolintojo bankui, kad turėtų naudos iš MCLR.

MCLR yra palyginti naujas palyginti su Vidaus paskola, kuri buvo sujungta su tarifiniu atlygiu. Anksčiau, negu jūs nuspręsite perjungti paskolas per finansavimą iš naujo, geriau apskaičiuoti kainas.

Tuo metu, kai tarifiniai atlygiai yra noriai pasiekiami, kas būtų MCLR, yra sudėtingas nustatyti. Tuo metu, kai nauja Vidaus paskola būtų tiktai po MCLR, egzistuojantys Vidaus paskolos paskolos gavėjai gali nuspręsti pasilikti ar pasirinkti MCLR.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.