Obama paskolų keitimas

parašė , 2011-10-15 16:18

Per pastaruosius penkerius metus, JAV finansų rinkos tapo nestabili. Šie laikotarpiu šimtus, jei ne tūkstančiai žmonių prarado jų užsakymai dėl krizės jų bendrovių arba darbdaviai vyksta. Kai kurie specialistai tapo ne reikalaujama ne visiems. Kai kurie iš šių žmonių yra showmen, maklerių, statybos inžinierių, rinkodaros direktorių, IT specialistai, ieškojimo, PR specialistai ir banko sekretoriai. Šiuo atžvilgiu, tūkstančiai žmonių negalėjo mokėti savo hipotekos, dėl ko padidėtų buveinės šalies foreclosures skaičius. Pirmininkas padangos pigiau Obama administracijos pastebėjau šią tendenciją, todėl Obama paskolų keitimas programa arba namuose įperkamumą ir stabilumo plano (H.A.M.P.) atėjo pakilti.
Obama paskolų keitimas programa siekiama padėti tiems, kurie ketina pasinaudoti paskolą, arba turintys sunkumų mokėti savo skolų skolininkams. Šios programos baidariu nuoma tikslas yra suteikti informaciją apie teisę procesą gauti paskolą, kaip užkirsti kelią rinkos uždarymas dėl jų savybių ir žinoti, kaip sumokėti šią paskolą teisiniu pagrindu. Programa siekiama sumažinti mėnesio hipotekos žmonėms, kurie yra artimos rinkos uždarymas mažinant mokėjimų apie savo paskolas. Paprastai skolininkų pateikiami trisdešimt (30) į trisdešimt penkių (34) metų amortizaciją bet per šią programą, kad amortizacija gali būti pratęstas ne keturiasdešimt (40) metų, papildomų penkerius (5) metus originalo. Tokiu būdu žmonės pateikiami didesnė tikimybė priklauso home nepaisant ekonomikos krizė. Šis gal dar geriausiais darbai programa turėjo namų Obama administracija.

Iš tiesų programa turi daug privalumų skolininkų, bet taip pat yra išmokas už hipotekos valdymo įmonių. Kai kurie iš šių hipotekos paslaugos yra vienos šalies didώiausiψ bankψ. Šis įtraukti banko Amerikos korporacijos, JP Morgan Chase & Co. ir Wells Fargo & Co. Šie skolintojai gauti tam tikrą iš Obama administracija atlikti programa planus. Tačiau praėjusį birželį šiemet, pasak Los Angeles Times, Obama administracija buvo nubaustas trys tautos didžiausių bankų, sprendžiant juos nevertas gauti finansinių paskatų per savo parašo rinkos uždarymo pagalbos programą, tol, kol jie pagerinti savo veiklą. America Corp, JP Morgan Chase & Co. ir Wells Fargo & Co. banko nustatyta, kad būti reikalinga “pastebimam” pagal $75 milijardų pradžia prieinamą modifikavimo greitas svorio metimas programa, pareigūnai sakė.

Apibendrinant, Obama paskolų keitimas programa turi daug padėti pasiūlyti kančių skolininkų, kurie siekia mokėti savo hipotekos visiškai. Jų planą taip pat gerai suvokiami su labai pasiekiamas tikslas, tai bet tada vėl, viskas verda iki vykdymo. Iždo departamentas turi imtis savo vietą, vykdant savo programa taisykles ir Reglamento.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.