Pasirinkdamas tipus kailinių, dalis du

parašė , 2013-01-22 12:16

“Pasirinkime Tipų Kailiniai, Dalis Vienas” mes aptarėme skirtingas kailio dalis, kurios sudaro kailį, audinės kailį ir jo ypatybes, ir triušio kailį ir jo pašalpą. Kiti kailio tipai apima lapę, šinšilą, bebrą, meškėną, ir daugelį kitų. Skaitytas toliau, kad pasimokytų daugiau apie tipus Kailiniai, sukurtų nuo šitų daugelio skirtingų kailių.

Lapės kailis, kuris atvyksta į daugelį natūralių spalvų, gali būti surastas visais visame pasaulyje. Jo ilgi plaukai ir savitas dažymas duoda šituos tipus kailinių aukštas būdas žvilgsnis, darydami juos nepaprastai populiarus, ypač Jungtinėse Valstijose ir Europoje. Lapės kailis yra žinomas dėl jo minkšto ir storo dažų grunto, užbaigto ilgais, prabangiais plaukais. Tai dėvisi gerai, ir reguliarus profesinis valymas padeda laikyti kailį pūkuotą ir pilną.

Šitie Kailiniai tipai gali būti surasti atspalviuose tokiuose kaip:

Raudonas: Šiaurės Amerikos lapė turi ilgus, minkštus, raudonus plaukus tuo metu, kai Europos kailis yra tipiškai plokštesnis ir mažiau šilkinis. Geriausias raudonas lapės kailis atvyksta iš Kanados ir yra giliai furred su šilkine, tvirta struktūra.

Baltas ir Juodas: šis lapės tipas turi nepaprastai storą dažų gruntą ir Prekės vaikams sargybos plaukus. Jo kailis yra minkščiausias visų lapių ir yra nepaprastai tankus kailis.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.