Paskola jums

parašė , 2013-03-04 07:51

Retkarčiais tampa reikėti įsigyti namines pagerinimo paskolas, kad padėtų jums "patobulinti" jūsų namą. Ar jūs išnuomojate paskola jums namą nuomininkams, ar jūs gyvenate name savarankiškai, naminiai pagerinimai visada prideda vertę prie turto.

Paskola jumsYra daug naminių pagerinimo paskolų, jūs galite nuspręsti nueiti, paskui paskola jums priklausomai nuo jūsų aplinkybių tokių kaip jūsų kredito rezultatas ir mokėjimo grynaisiais kiekis jūs galite turėti. Jūs taip pat turite tikrinti kitus paskolos tipo reikalavimus. Yra 7 praktiniai žingsniai, kuriuose jūs galite žengti, kad gautumėte naminę pagerinimo paskolą, kuriai pritariama.
1. Žinokite Kiek Pinigai Jūs Reikalingumas Pasiekti nuo Skolintojų.

Nustatykite, kuriems namo rajonams reikia pagerinimų. Gaukite rangovus greitasis kreditas duoti jums apytikrį apskaičiavimą to, koks poreikis būti padarytas ir kiek tai kainuos, kad padarytų juos. Tai duos jums grublėtą mintį apie tai, kiek jūs turite pasiskolinti.

2. Dokumentacija.

Padėkite visus būtinus dokumentus, kurių skolintojai reikalingas kartu. Jie paprastai apima pajamų deklaraciją, pasirodo darbo, pajamų formoje banko sąskaitos išrašų ir kitų duomenų tokių kaip jūsų skolos iki pajamų santykis.

3. Žinokite Kredito reitingą.

Jūs credit 24 esate priskiriamas į nemokamą kreditingumo ataskaitą nuo kredito užuominos agentūrų kasmet. Tokiu būdu prašykite savo pranešimo kopiją. Praeikite rūpestingai ir jei jūs matote kokias nors klaidas, registruojate disputą su paskola jums tinkama agentūra, kad nuneštumėte klaidą. Tai pagerintų jūsų kredito rezultatą.

4. Ieškokite Tinkamų Skolintojų

Ieškokite gerbiamų skolintojų, kad pasiskolintumėte nuo. Žinokite vidutines palūkanų normas ir normas, pagal kurias jums siūlo paskolą. Nesiartinkite prie skolintojų, kurių tikimybę jūs negalite nustatyti. Jei jų pasiūlymas yra per geras, kad būtų teisingas, jie turbūt yra. Jei jūs pateikiate savo paraišką tinkle, saugote save prieš tapatumo vagystę.

5. Naminė teisingumo paskola ar naminė kredito teisingumo linija?

Kiekvienas iš jų šiek tiek panėšėja į antrą paskolą. Koks, kuriam jūs einate visiškai yra jūsų reikalas. Naminė teisingumo paskola yra bendroji suma pinigų su nustatytų palūkanų norma. Tai pagrįsta teisingumu namų, į kuriuos jūs norite padaryti pagerinimus. Antra, naminė kredito teisingumo linija turi kintamą palūkanų normą, pagrįstą viršininku (t.y. paskolos kiekis). Naminė kredito teisingumo linija yra panaši į kreditinę kortelę, kur jūs mokate palūkanas dėl pinigų kiekio, jūs imate nuo linijos kredito, apskaičiuoto kas trisdešimt dienų. Kalbėkite su savo bankininku, jei jūs nesuprantate nieko iš jų visiškai.

6. Supraskite Viską Anksčiau, negu Jūs Ženklas.

Deja, daug žmonių niekada neperskaito smulkaus šrifto todėl, kad tai daug darbo reikalaujantis ir nuobodu skaityti. Tačiau, nedaug laiko, jūs leidžiate skolintojo paslaugos terminų skaitymą nėra niekas palyginti su pinigais, kuriuos jūs turėsite užmokėti, jei jūs nesupratote kažko ir pasirašytas bet kokiu būdu.

7. Sukurkite Biudžetą.

Naminės pagerinimo paskola jums paskolos gavimas reiškia, kad jūs gaunate antrą paskolą ant savo namo. Jei jūs neįvykdote įsipareigojimų, jūs atlaikote prarasti savo namus. Tokiu būdu sukurkite biudžetą, kad garantuotumėte, kad jūs darote savo užmokesčius laiku be bet kokio finansinių įsipareigojimų nevykdymo. Tai praneš žinią jums, kiek pinigų jūs galite leisti sau padėti į atmokėjimo sukūrimą.

Jie yra kai kurie iš geriausių žingsnių, kuriuos jūs turite svarstyti, kai jūs ruošiatės norėti vidaus paskolą padėti yo gerinti jus namas.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.