Paskola su užstatu – kam naudinga, kam ne?

parašė , 2016-02-18 23:10

Visi televizijos kanalai, dauguma internetinių puslapių ir kitos informavimo priemonės labai daug reklamuoja kreditų teikimo bendroves. Pagrindinė reklama – ,,Pirmasis kreditas – nemokamai‘‘. Taip, skamba įtikinamai, atrodo, kad Jūs pasiskolinsite pinigų, o jų grąžinti nereikės, tačiau taip tikrai nėra, tai tik paprasta reklama, kuri Jums leis pirmąją paskolą grąžinti bę jokių palūkanų. Visos kitos paskolos, skolinantis iš tos pačios bendrovės, bus mokamos su palūkanomis, o tos palūkanos – pati didžiausia neigiama kreditų teikimo bendrovių pusė. Jos yra labai didelės, o praleidus mokėjimo dieną, bus pradėtos skaičiuoti vėlavimo palūkanos, kurios yra dar didesnės už pastarąsias. Todėl pagalvokite, ar Jūs tikrai turėsite galimybių grąžinti paskolą, ar ta paskola Jums gali atnešti naudos. Greitasis vartojimo kreditas – taip pat labai patogi paslauga.

PaskolosPaskola su uzstatu – patogus dalykas žmonėms, kurie negali gauti reikiamo pinigų kiekio vienu metu, todėl gali pasinaudoti šia paslauga – pasiskolinti įkeitus turimą turtą. Tačiau prieš įkeičiant turtą reikia pagalvoti ar Jūs turėsite galimybių grąžinti pasiskolintą sumą, o jeigu skolinatės jau antrą ar trečią kartą, pagalvokite ir apie palūkanas – jos bus didelės. O ką jau kalbėti apie vėlavimo palūkanas, jeigu praleisite įmokų mokėjimo dieną. Tai labai klampu ir jeigu prarasite finansinį šaltinį, įklimpsite į gilias skolas, taip pat iš Jūsų gali būti atimtas turtas, kurį įkeitėte skolinantis. Todėl būkite budrūs, įvertinkite mano paminėtuosius rizikos faktorius, pagalvokite ar jie negali Jums pakenkti, o tik tada skolinkitės. Visada pagalvokite apie tai, kad galite pritrūkti pinigų paskolai grąžinti.

Kalbant apie paskolą, įkeičiant turtą, pagalvokite, kas būtų, jeigu Jūsų įkeistą turtą atimtų. Pats populiariausias įkeičiamas turtas – automobilis. Jeigu Jums atimtų Jūsų nuosavą automobilį, ar Jūs toliau gyventumėte pilnavertį gyvenimą? Galėtumėte viską daryti, ką darėte iki to laiko, kol turėjote nuosavą automobilį? Todėl pagalvokite apie savo įkeičiamą turtą, pagalvokite, kas būtų, jeigu jo netektumėte, tačiau jeigu turite turto, kuris yra vertingas, tačiau jo parduoti nenorite, bet jis Jums nėra naudojama būtinybė, tokiu atveju – paskola su užstatu yra patogi paslauga.

Sudėjus visus pliusus ir minusus, galima daryti išvadą, kad paskola su užstatu puiki galimybė gauti Jums reikiamą pinigų sumą, tačiau prieš tai darant, turėtumėte kritiškai įvertinti savo finansinę padėtį ir pagalvoti apie savo finansinę ateitį – ji bus sunki, jeigu nesugebėsite tinkamai grąžinti paskolos.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.