Pavojai pasiskolinti.

parašė , 2012-04-27 09:06

ikas. Skolinimasis ar paskolos išėmimas yra įsigijimas pinigų ar turto dabartiniame laike, kuris turi būti grąžintas ar grąžintas ateityje. Kitaip tariant, skolinimosi paskolos paskola yra sutartis, kokiu būdu skolintojas (išdalijanti partija) duoda pinigus ar vertingą dalyką paskolos gavėjui (partija, duota) kurių paskolos gavėjas sutinka grąžinti pinigus ar grąžinti vertingą dalyką po sutarto laikotarpio. Paprastai palūkanos (tai yra kiekis, kuris bus užmokėtas virš pradinių pasiskolintų pinigų) sutarto procentinio dydžio yra užmokėtos.

Pranašumai

Yra daug pranašumų skolinimosi, pavyzdžiui paskola, kad investuotų kapitalą į akcijos prekybą, pradžią verslo ar išplėtimą verslo, kuris yra jau operacijoje. Ar galbūt tai būtina atveju nenumatyto blogiausio atvejo (pavyzdžiui medicinos nenumatytas blogiausias atvejis ar automobilių nenumatytas blogiausias atvejis), kokiu būdu svarstoma problema po ranka negali būti laikyta iki vėlesnės datos, bet tai turi žemyn pusė

Pavojai

Yra pavojų pasiskolinti ypač kai skolintas nuo neteisingos finansų įstaigos. Kaip bet koks kitas verslas, tikslas asmens, skolinančio be pinigų, supranta naudą finansinių metų pabaigoje. Kai kurios iš įstaigų naudoja bet kokią pasiekiamo priemonę suprasti jų tikslus, net jei ji bus pasiekta prie nesąžiningo ar exploitive priemonė. Kai kurie finansiniai institutai krauna labai didelį procentą kurio paskolose, imdamas mokėjimo dienos paskolų pavyzdį, jei svarstoma problema po ranka gali būti uždėta laikosi iki kitos mokesčio dienos, paskolos gavėjas baigia tuo, kad naudoja daugiau pinigų pavyzdžiui, jei paskola buvo įsigijimui vertingo dalyko pavyzdžiui baldai, paskolos gavėjas baigia tuo, kad leidžia daugiau, tai yra principas plius kurio palūkanos paskolos kai kurios įstaigos įkrauna tiek daug, kiek 40 % pasiskolintų pinigų.

Mažos pajamos

Kiti pavojai pasiskolinti yra tokie, kad tai sausina pinigus nuo mažų pajamų bendruomenių, kokiu būdu, imdami mokėjimo dienos paskolų pavyzdį, dauguma žmonių, kurie naudoja šią paslaugą yra mažų pajamų apmokami darbuotojai to, kas neturi jokių vertingų dalykų, kuriuos jie gali pasiūlyti tradiciniams bankams, kurie krauna mažiau palūkanų dėl pasiskolintų pinigų. Blogiausi pavojai pasiskolinti yra tokie, kad tai nedrąsina žmonių sutaupyti tuo atveju, jei nenumatytas blogiausias atvejis kyla, pavyzdžiui medicinos nenumatytas blogiausias atvejis. Kadangi jūs galite gauti greitas mokėjimo dienos paskolas, ir lengvai tai duoda paskolos greitas kreditas gavėjams neteisingą finansinio saugumo prasmę. Kitas pavojus pasiskolinti yra toks, kad, jei asmuo pasiskolina pinigų tam, kad investuotų kapitalą į tam tikrą projektą, bet dėl nelauktų situacijų, jis ar ji praranda pinigus, kuriuos investuojama, bet skolinanti įstaiga nesvarstys praradimo, kurį paskolos gavėjas turėjo. Jie vis dar laukia paskolos gavėjo užmokėti pilną kiekį plius palūkanos.

Atgavimas

Kitas skolinimosi duobės nukritimas yra paskolos atgavimas, jei paskolos gavėjas negali atsilyginti. Kai kurios iš skolinančių įstaigų reikalauja daug vertingų dalykų, kurie bus pasiūlyti kaip saugumas. Labiausiai įprastinė metodika atgauti paskolas yra, kad paskolos gavėjo paprašo sudaryti datuotą vėlesne data tikrinimą (pasitikrinkite aplink būsimą datą) skolintojui ir jei tikrinimas nepasiseka ar jei jis atšoka, tada svarstoma problema yra priversta būti kriminaliniu nusikaltimu tikrinimo apgaulei. Teismas gali tada užsakyti paskolos atgavimui, parduodamas vertingus dalykus, kurie buvo pasiūlyti kaip saugumas paskolai. Tai priveda prie paskolos gavėjo, prarandančio vertingus dalykus, kurie kaupiasi daugiau, negu pasiskolinti pinigai.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.