Rankšluosčio pasirinkimas – trumpas vadovas rankšluosčių pasirinkimo

parašė , 2013-01-09 08:48

Daug pažadų yra padaryti. apie svorį Rankšluoščiai, ir šituos tvirtinimus yra dažnai netikslūs nuo to, ką mes suradome. Tai būtų lengva registruotis anapus parduotuvės tik, jaučiant kokybę ir duoto pavyzdžio svorį, laikant tai iki šviesos, tikrinant siūlo pabaigą ir taip toliau, bet ‘labai sudėtinga’ tikrinti rankšluostį, apsiperkant nuo tinklo tinkle.

Visa tai priklauso, kas yra skirta prie geriau”. Yra jūsų mintis apie kokybišką Rankšluoščiai švelnumą, ar yra tai sugertis, galbūt tai yra ilgaamžiškumas, tai iš tikrųjų neturi tik būti pagrįsta svoriu. Tai panėšėja į posakį, kad automobilis, kurį jūs nupirkote turėjo didžiausią variklį, kurį jūs galėjote surasti, neimti į galvą, kad tai atrodė baisu, ar kad tai elgiasi baisiai (atleiskite baisią analogiją).

Taip, kaip jūs išsirenkate?. Gerai pirmas klausimas, kuris paklaustų, yra, “kas yra svarbiausias rankšluosčių naudojimas?” Ir kas daro jums reikia nuo jų. Vidaus paraiškoje, minkštas prabangus rankšluostis bus įvertintas visos šeimos (tai nereiškia, kad jūs turite gauti prestižinį rankšluostį nuo mados namų, kadangi kokybė nėra tikrai garantuota mūsų patirtyje). Verslo paraiškoje jūsų poreikis gali būti praktiškumu rūpinimosi – lengvas, plauna, greitas džiovinimas, kainuoja efektyvus, kad pakeistų ir taip toliau.

Kad prisidėtume prie pasirinkimų, mes dabar turime pakitimus tekstilių ir pabaigos – modaliniai pluoštai, bambukas, medvilnė, žinoma, drobė (minkštas ir šiurkštus) susimaišo ir pina ir taip toliau, ir taip toliau ir tikrai daugiau seks. Paminėtos pabaigos yra didelės, ir iš esmės visų lengvai rūpinasi – jokie ypatingi reikalavimai kaip toks.

Jūs negalite iš tikrųjų sugesti su 100 % medvilniniu vonios rankšluosčiu nors, bet koks svorio to Rankšluoščiai, tačiau. . iš daugiau svarbumo būtų pabaiga, ir jei tai “įvers viršuje” ar laikysis, jo aptempti pina ir kokybė po to, kai nuoseklus maudosi, ir tai gali tiktai būti įvertinama teismo ir pavyzdžio.

Kur tik galima, jie klasifikuoja rankšluosčius vartojant brangiojo metalo užuominas – Platina, Auksas, Sidabras, Bronza. apskritai kalbant, tai reikštų rankšluosčio svorį (kaip užuomina), su Aztex Sidabriniu Rankšluosčio Diapazonu, būti 450gsm svoris, ir jų populiariausi praktiniai, verslo rankšluosčiai – plaukų puošeivos, salonai, gydytojai, golfo žaidėjų klubai, restoranai, viešbučiai, svečių namai ir daug kitų – jie yra lengvi išsimaudyti, absorbentas, sunkiai dėvėdami akciją. Prabangūs Egipto medvilniniai rankšluosčiai yra 650gsm ir sunkesnis (tankus) svoris, su prabanga ir jėga Egipto medvilnės, vis dar įvertintos kaip kokybės ženklas (ne būtinai atvejis artimoje ateityje).

Ir, žinoma, naujas vaikas priverstinai – Lenzig Modaliniai pluošto Patalynė – 50 % Natūralus Modalinis pluoštas ir 50 % medvilninis mišinys galutiniam švelnumui ir sugerčiai – retas naujų natūralaus pluošto maišymo metodų pavyzdys sutinka natūralų pluoštą, kuris dirba labai gerai.

Pasirinkimas yra galų gale jūsų. dėl, ką jūs jaučiate pritaiko jūsų reikalavimus, bet nesvarbu kas pasirinkimas, garantuokite siūles, ir dygsniai yra aptempti, arti ir “neįvėrė” ar bastymas, ir visada sekti rūpinimąsi instructionsand nurodymai, kad garantuotų jūsų rankšluosčius, paskutinius ilgas laikas, bet jei jūs tikrai sužinote nelyginį išdavikišką siūlo žvilgčiojimą, tiesiog nupjaunate jį nuo žirklių kruopščiai ir tęsiate naudoti jūsų rankšluostį.

Oh ir beje, niekada kada nors palikite savo rankšluosčio drėgmę ir šlapias per ilgai. Vieną kartą tie muskusiniai kvapo rinkiniai, nėra jokio pašalinimo to, ir jūsų rankšluostis visada dvoks drėgnumu (gaila Mama!)

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.