Santo Domingas Dominikos Respublikos oras

parašė , 2013-01-29 14:35

Yra jūs lankantis Dominikos Respubliką, ir jūs nesate įsitikinęs dėl orai Nidoje Jūs turbūt buvote į kai kurias vietas, buvo jūs, išmokė, kad jūs galėjote linksmintis puikiame orai Nidoje tiktai kad pasirodytumėte lietingoje aplinkoje.

Dominikos Respublika yra populiari vieta, ir tai yra vienas iš labiausiai aplankyto turistinio maršruto visame pasaulyje. Yra to priežasties. Nepaisant jos daugelio nesugadintų paplūdimių, kultūros ir istorijos ir didžiųjų žmonių, žmonių žmonių ten dėl jos didelio oro.

Šis šalies oras yra labai atogrąžinis su daug saulės, kad linksmintųsi paplūdimyje. Saikingas vidurkis yra apytiksliai 77 laipsnis beveik per metus. Temperatūra gali pakilti iki apytiksliai orai Nidoje faktoriaus. Kalno srityje, temperatūra yra daug žemesnė.

Daugumai atogrąžinių klimatų, tai linkę turėti du sezonus. Santo Domingas nėra atleistas. Tai turi lietingą ir sausąjį sezoną. Lyjantis sezonas yra tarp gegužės ir rugpjūčio, tuo metu, kai nuo lapkričio iki gruodžio jūs tiktai gaunate lengvą dušą.

Einant į pakrantės rajoną, tai linkę būti daug karščiau, šiaurinė dalis taip pat patiria lyjantį sezoną nuo vidurio spalio iki sausio. Rytinė sritis ir Šiaurrytinė dalis gauna liūtį birželį visiškai per lapkritį. Nuo orai Utenoje rugsėjo, jūs turite vasarą.

Pietų šalies pakrantėje, jūs turite šlapią periodą nuo gegužės iki spalio. Kitos dalys kaip Punta Kana ir Bacaro patiria sausą periodą mėnesį gruodžio į kovą. Kai palyginti su kitais Dominikos Respublikos rajonais, tai rajonai gauna mažiau lietaus palyginti su kitais.

Valandėlę dabar, Dominikos Respublika patyrė Uraganus. Šitie uraganai daugiausia vyksta nuo birželio visiškai į rugsėjį. Dominikos Respublika turi per kiaurus metus saulėtą orą ir pralenkia geriausių vietų sąrašus atostogauti.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.