Sba paskolina sprendimą: apie jūsų savininko ir pardavėjo pastabą?

parašė , 2012-01-03 20:56

Be to, į SBA garantuotą skolą, daug silpnėjančių firmų turi turėti reikalo su dviem kitu įsipareigojimu, kuris nėra aptartas per daug: savininkai ir ankstesni savininkai, kurie sutiko finansuoti įsigijimo kainos dalį.

Mano patirtyje, kuo daugiau kreditorių, kuriuos paskolos gavėjas turi, tuo sudėtingesnis jų situacija pasiekia. Aš visada lyginu bandymą apsigyventi su daugialypiais bankais besiganančioms katėms. Jų sprendimų priėmimas yra ne visada numatomas, ir greitis, kuriuo jie priima sprendimus yra beveik neįmanomas manyti. Su tuo pasakė, dauguma mano klientų turi bent jau du kreditorius, su kuriais paskolos turi turėti reikalo. Du bendriausi kreditoriai yra savininkai ir ankstesni verslo savininkai. Atkreipkime dėmesį į bendriausius klausimus, kuriuos aš gaunu apie juos abu:

Mano savininkas gali iškelti man bylą? Jei jus pavadino kaip nuomininkas ant išperkamosios nuomos, ar kaip asmeninis laiduotojas, tikėtina, kad jūs esate asmeniškai atsakingas už išperkamosios nuomos užmokesčius
Šioje grublėtoje ekonomikoje, kai kurie savininkai nereikalingas asmeninės garantijos, kad sugundytų firmas išnomuoti nuo jų. Aišku, labai svarbu žinoti, ar tikrai jūs esate asmeniškai atsakingas.

Savininkai apsigyvens? Didžioji dalis svarstys sprendimą, ypač jei jūs stokosite išteklių, kad užmokėtumėte išperkamąją nuomą, ir savininkas žino šį faktą.

Kaip aš galiu pasprukti iš savo išperkamosios nuomos, jei mano verslas ketina užsidaryti? Labiausiai įprastinė metodika kurią aš matau turi manyti, kad kažkas perka ar perima jūsų verslą. Net jei jūs nepasiekiate daug verslui, įtikindamas savininką leisti jums iš išperkamosios nuomos, jei jūs galite surasti, kad pakeitimas gali išgelbėti jus šimtai paskolos tūkstančių dolerių, kuriuos išperkamoji nuoma galėtų įpareigoti jus užmokėti.

Kas reiškia man, jei bankas reikalingas, kad pardavėjo pastaba būtų priklausoma banko skolai? Tai iš esmės reiškia, kad pardavėjas turi laukti linijoje, kad imtųsi veiksmų prieš jus, jei jūs neįvykdote įsipareigojimų. Daugumos pajungimo dokumentacijos, tai draudžia pardavėjui imtis veiksmų prieš įkeistą turtą be bankų pritarimo, ir todėl bankas iš pradžių dera likvidavimo situacijoje. Pajungimas gali apsaugoti nuo pardavėjo truputį, bet jei jūsų verslas nepasiseka, tai yra tiktai laiko klausimas anksčiau, negu pardavėjas atvyks, belsdamas.

Pardavėjas atsisako apsigyventi. Kas, po galų? Net nepaisant to, kad jūs kaip verslo savininkas manote, kad pardavėjas gavo pakankamai pinigų uždaryme būti patenkintas, tai nėra, kaip pardavėjas galvoja apie tai. Skirtingai nuo bankų, daugumai pardavėjų, sveika mityba tai yra toks ir tiktai laikas jų gyvenimo trukmėje, kad jie bus kreditorius. Taip, kas vyksta, kai jūs neįvykdote įsipareigojimų? Jie ima tai labai, labai asmeniškai. Todėl, jie galvoja apie tai kaip "jų pinigai", ir ganėtinai dažnai jie bus atsparūs sprendimui.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.