Sensacingas protingas Rūbai

parašė , 2012-11-16 10:33

Paraiškos Izoliacijoje Fizinė veikla ir artima atmosfera, t.y. drėgmė ir temperatūra vaidina pagrindinį vaidmenį šiluminei rūbai izoliacijai. Kiekis karščio, sukurto asmens, priklauso daug nuo fizinės veiklos, nuo 100W į 1000W. Vėsioje atmosferoje, šiluminė izoliacija yra apibrėžta, kad padarytų kūną šiltą.

Žiemos sporto šakų atveju, kūno temperatūra kelia su daugiau karščio. Kad nugriautų šią pakeltą temperatūrą pakeliamoje riboje, kūnas prakaituoja, kad ištrauktų energiją prie evaporative aušinimo. Šiluminėje izoliacijoje, padidinto karščio dalis gali būti pašalinta, tokiu būdu kūnas neprakaituoja tiek daug.

Nauja karta Per kelerius ateinančius metus, rengiantys asortimentai tikėtina įtrauks daugiau intelekto. Rūbai apims tikslą tarpinės grandies, transporterio ir interfeiso nepaprastai plačiam mikrosistemų diapazonui. Tai paskutinės naujovės kuria reikšmingus reikalavimus ant kūrybiško gebėjimo siuvimo pramonėje.

Mikrosistemos technologija be perstojo daro labiau mažyčius komponentus, leidžiančius intelektą būti sumaišytas su labiau išskirtiniais produktais, neduodama esančių ne dėjime rezultatų ant panaudojimo.

Pavyzdinis vidurkis tarp aplinkos ir žmonių specialiai rengia. Visi dėvi daug drabužių vienas ant kito, kuris daro tai galima įtraukti mikrosistemos komponentus lengvai. Iniciatyva turi dabar būti į kartu padėtas kompiuterines sistemas ir mikrokeptas bulvytes kaip nematomas į apsirengimą.

Šis sektorius yra pilnas išradimų ir potencialo išskirtinių proporcijų ateičiai, kuri taip pat siūlo galimybes verslo terminuose. “Moteriški drabužiai” vaizduoja protingą apsirengimą kaip puikų mišinį mobilios daugialypės technologijos su belaide komunikacija ir mažyčiais kompiuteriais, įtrauktais į drabužį. Jie atsiskiria tarp apsirengimo, kuris yra apibrėžtas tam tikrai profesijai, “protingos uniformos” ir rūbai, kurį visi dėvi, net jų laisvu laiku, “protingas Rūbai”. Ši pagarba nedomina į technologinį aspektą.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.