Studentų paskolos konsolidacijos centrai – bendras pasirinkimas ir faktai svarstyti.

parašė , 2012-02-29 21:57

ikas. Studentų paskolos konsolidacijos centrai turi turėti šitą 10 bendro pasirinkimo.

1. Siūlo minimalias normas palūkanų, greitai 1.625 procentų nustatytų palūkanų per studento federalinės paskolos periodą; dabar, norma, pasiūlyta "Išsimokslinimo kreditas internetu nemokamai Skyriaus", yra procentinis dydis 3.37.

2. Per konsolidaciją, studentas gali sumažinti jų užmokestį kas mėnesį 60 procentų maksimumu, naudodamas studentų paskolos konsolidacijos centrus.

3. Tuo pačiu metu per grakštumo periodo laiką, yra maksimumo punkto šeši procentai palūkanų normoje, kuri yra išskaityta tam, kad konsoliduotų paskolas ar studentų kredito finansavimą iš naujo.
4. Naudojant automobilio debetą, kiekvienas gali gauti pridėtą 0.25 procentų normos nuolaidą su studentų paskolos konsolidacijos centrais.

5. Kai studentas privacios paskolos moka laiku už trisdešimt šešis nuoseklius užmokesčius, jis ar ji tada yra vertintas maksimumui 1 procento sumažėjimo ant palūkanų normos.

6. Studentas pasiekia, kad sulaikytų ar palaikytų visą pagalbą ir kišenpinigius dėl federalinės ar valstybinės pašalpos, leistos jos paskolos gavėjams tokiems kaip užlaikymas ar atidėliojimas ir pakantumas.

7. Studentų paskolos konsolidacijos centrai turi užmokesčio pasirinkimą, kuris yra lankstus.

8. Nėra jokių mokesčių ar bet kokių kitų kaltinimų ar net išankstinio mokėjimo ar padeda nubaudimą.

9. Nereikalingas, kad vienas būtų tikrinti jo/jos kreditui ar kad kiekvienas turi turėti pasirašantįjį greita paskola kartu su kitais.

10. Studentai, turėti "federalines Tiesiogines Paskolas", sugeba vienytis su pagalba "federalinės Paskolos Konsolidacijos Programos", pateiktos vyriausybės, vis dar lankydami mokyklą.

7 Studentų Paskolos Konsolidacijos Faktai, kad Svarstytų

1. Palūkanų normos studentams, kurie yra jau suaugę, lankantys koledžą ar kad jie yra ant savo kelio per jų šeštą mėnesio grakštumo periodą padidės; Normos anksčiau 2.77 procentuose pakils į 4.66 procentus, prasidedančius liepos 1-ąją. Normos turės padidėjimą nuo 3.37 procentų į 5.26 procentų skolininkams, kurie moka jų paskolas.

2. Studentai turi tiktai konsoliduoti paskolas, kurios yra kintamos ar besikeičiančios normos, tokios kaip Stafford Loans, ir niekada pastovios palūkanų normos paskolos tokios kaip Perkins paskolos, kadangi Perkins paskolos yra nustatytos su pastovia palūkanų norma, todėl nėra jokios naudos finansiškai, ir kiekvienas gali negalėti įsigyti paskolos atleidimo sąlygų paslaugas kaip slaugymas ar mokymas.

3. Studentų paskolos konsolidacijos programos nėra niekada identiškos tarp skolintojų, turėti svyruojančius grakštumo periodus, palūkanų normas, vėlyvą užmokesčių nubaudimą, ir skolina atmokėjimo periodą. Konsolidacija gali sukelti tam tikros pašalpos praradimą, pavyzdžiui skolina atidėliojimą ir kitas paskolos atleidimo alternatyvas ar pasirinkimą.

4. Jei vedęs ir jūsų žmona/vyras turi nepadarytas studentų paskolas be to, jūs abu galite nuspręsti sujungti ar suburti konsolidaciją paskolų, turėti susitarimą atsilyginti bet kokiu atveju, viso paskolos įsipareigojimo ar bet kokio jūsų šeimyninės padėties ateities pakeitimo.

5. Studentų paskolos, kurios nėra užmokėtos gali būti konsoliduotos, jei protingas ir malonus užmokesčio planavimas buvo padarytas tarp jūsų ir jūsų laiduotojo ar skolintojo. Paprastai, jūs turite padaryti savanoriškus ir nuoseklius greitus ir punktualius užmokesčius.

6. Kai šalia jūsų paskolos atmokėjimo baigimo, atsižvelkite į pakantumą ar atidėliojimą, kai jūs esate reikalingume finansiškai. Kadangi studentų paskolos konsolidacija nuleis jūsų mėnesinius užmokesčius, tai taip pat nurodo, tos papildomos palūkanos kaupiasi per trukmę paskolos ir drastiškai pakels visą paskolos kainą. Kad iš tikrųjų turėtų naudos iš konsolidacijos, tiek kiek įmanoma, moka ekvivalentišką mėnesinį užmokestį ir visada moka iš anksto.

7. Kad nuleistumėte jūsų studentų paskolos kainą ir jos palūkanų normą, jūs galite nuspręsti nekonsoliduoti visų savo pasiekiamų studentų paskolų; jūs galite nuspręsti apimti nesubsidijuotas paskolas tiktai ar praleisti paskolas su dideliu procentu su žemu paskolos balansu. Konsultuokitės ir siekite patarimo nuo savo skolintojo studento paskolos konsolidacijos centro, ant kurio paskolos pasirinkimas yra geriausias ir tiesiai jums.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.