Užsienio valiutos paskolos pavojai

parašė , 2014-11-15 11:01

2000-aisiais kai kurie Britanijos paskolos paskolos gavėjai, kaip gauti paskola kurie buvo parduoti sudėtingos užsienio valiutos paskolos kenčia nenaudą su aukštu atmokėjimu ir didina skolą dėl didelio svyravimo valiutos kurse. Kiečiausi smūgio paskolos gavėjai buvo tie su vidaus paskola, sujungta su Japonijos jena, kuri neseniai pakilo į lygmenis, nepamatytus po daugiau kaip 20 metų.

Daug ekspertų mano, kad šitos užsienio valiutos paskolos neturėjo niekada būti parduotos klientams, kurie visiškai nevertino pavojų, pridėtų prie tokių reikalų, ir primygtinai siūlė klientus visada imti profesinį patarimą dėl užsienio valiutos paskolų.
Japonijos jenos užsienio valiutos paskolos buvo parduotos ankstyvame 2000-ųjų viduriui paskolos gavėjams, kad pasinaudotų žemomis palūkanų normomis Japonijoje tuo laiku, kai palūkanų normos nebuvo žemos Jungtinėje Karalystėje. Tai reiškė, kad kas mėnesį įkeičia atmokėjimą, buvo mažiau brangūs negu normaliai Jungtinės Karalystės paskolai. 2004the jenos paskolos palūkanų normų greiti kreditai ir puikių palūkanų normų skirtumas buvo apytiksliai 5 procentai, tokiu būdu santaupos buvo esminės.

Tačiau, pavojus, jungtas su paskolomis užsienio valiutoje, yra tai, jei užsienio valiutos padidėjimas vertės prieš sterlingą, mėnesinis atmokėjimas kyla ekvivalentiškuose puikiuose terminuose. Be to, bendroji suma skolos sterlinge taip pat kyla.

Sukrėtimas skaičių, kurie iliustruoja tik, kaip momentinis kreditas didelis šis pavojus yra renginys, kurį pagrįsta Japonijos jena įkeičia ekvivalentiškas 500.000£ 2004 būtų padidėjęs į skolą 770.000£ iki 2009 ir svirduliuojančių 855.000£ iki 2012 todėl, kad jenos-sterlingo valiutos kursas pakilo iš 200 į 117 į svarą per tą periodą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Japonijos jena, Šveicarijos frankas ir JAV dolerio paskolos buvo visi parduoti žinomų Britanijos bankų ypač į Jungtinę Karalystę, eksglosto pragyvenimą užsienyje, bet ekspertai teigė, kad užsienio valiutos paskolos yra tiktai tinkamos nusimanantiems investitoriams, kurie supranta pavojus. Užsienio valiutos paskolos gali būti geru sprendimu kažkokiam aukštam tinklui, vertam klientai, kurie, pavyzdžiui, negauna jų pajamų sterlinge ar kas turi pagrindinius vertingus dalykus užsienio šalyse. Tokie investitoriai gali turėti naudos iš šio reikalo tipo, bet bankai pardavė šitas paskolas 2000-aisiais mažiau daug žinantiems investitoriams kaip priemonė tik, kad pažemintų mokėtiną palūkanų normą. Nebuvo jokio valdyto multivaliutos paskolos susitarimo apdrausti jungtinius pavojus, tokiu būdu pasirodė, tai buvo labai pavojinga strategija.

Kai kurie iš paskolos gavėjų, kurių paskolos buvo nepalankiai paveiktos jenos valiutos kurso kilimų pranešė, kad jie nebuvo visiškai įspėti dėl tokių paskolų pavojų. Be to, daugelis jų nėra apimti Jungtinės Karalystės finansinių paslaugų jurisdikcijos, taip negali ištirti jų nusiskundimų Jungtinės Karalystės finansinio ombudsmeno.

Aukšti gryni vertės paskolos ekspertai mano, kad užsienio valiutos paskolos yra sunkesnės gauti dabar, negu jie buvo prieš 10 metų, bet daug bankų vis dar siūlo šią priemonę Jungtinėje Karalystėje. Bet kas svarstydamas tokią vidaus paskolą turi paimti profesinį patarimą nuo aukšto vertės paskolos brokerio su patirtimi šiame tipe skolinimo ir garantuoti, kad jie visiškai supranta pavojus prieš susitarimą dėl tokios paskolos.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.