Va kilmė paskolina XXX programą. Amerikos kareiviai, grįžtantys namo nuo Antrojo pasaulinio karo,

parašė , 2012-01-25 07:32

1944

Amerikos vyriausybė turėjo du tikslus VA vidaus paskolos programos pradėjime. Pirmas turėjo taupyti pinigus, todėl, kad visi tie grynųjų pinigų kreditas internetu nemokamai bonusai buvo brangūs ir dingo greitai kareivių, norinčių linksmintis. Antras tikslas davė sugrįžtančiam kareiviui teisingą galimybę pirkime namų ar suremontuoti namus, kuriuos jie jau valdė. Kareivio mokestis – net pareigūnas – nebuvo palyginamas su daugeliu kitų profesijų tuo laiku.

Paskolos neturėjo viršyti 2000$ visiškai. Palūkanų norma buvo užbaigta 4 %. Veteranas turėjo 20 metų, kad sumokėtų paskolą. Visoms paskolos paraiškoms turėjo pritarti VA. Deja, ši pradžios programa pasiūlė per mažai pinigus daugumai Amerikos veteranų. Tai taip pat garantavo, kad mėnesiniai užmokesčiai buvo gerokai aukšti vidutiniam sugrįžimo veteranui turėti
Buvo netrukus aišku, kad pakeitimai turėjo būti padaryti.

1945

Namas ir Senato komitetai perdavė taisymus Pavadinimui III 1945. Dabar veteranas galėjo gauti paskolą kvieciu vakarienes receptai iki 4000$ ir turėti 25 metus, kad atsiskaitytų su namais ir 40, jei veteranas bandė nupirkti ūkį. Šis pakeitimas ne tiktai nuleido mėnesinius užmokesčius, bet atspindėjo einamąsias namų rinkos vertes.

Bet kitas svarbus pakeitimas buvo padarytas. Paskola nebuvo apribota iki Antrojo pasaulinio karo veteranų. Garbingai paleisti Amerikos veteranai, kurie aptarnavo bent jau 90 dienų bet kokiame kare galėjo kreiptis. Tai padėjo kurstyti naminį statybos bumą 1948 ir 1949, bet vis dar buvo nepakankamai, kad padėtų garbingai paleistų veteranų daugumai.

1950

Kai Kongresas perdavė Apgyvendinimo įstatymą 1950, Viešoji teisė 81-475, daug pagrindinių pakeitimų buvo priimti ant VA paskolos programos. VA dabar turėjo valdžią nustatyti terminus ir mokesčius už bankus, leisdamas vidaus paskolą veteranams, bet VA galėjo dabar aprūpinti paskolas tiesiogiai veteranui. Veteranai, kurie turėjo kombinacijos paskolą, VA ir federalinę Apgyvendinimo Valdžią ar FHA paskolą, sugebėjo nuleisti savo palūkanų normas iš esmės. VA galėjo spauda taip pat dabar reikalingas, kad namai būtų pastatyti į tam tikrus specifinius standartus, kad veteranas neapgaudinėti rangovo.

VA vidaus paskolos programa tęsia plėtotis, kad patenkintų besikeičiančių laikų norus, bet kilmė buvo išdėstyta iki 1950. Po šešerių metų, tai pasikeitė nuo pagalbos veterano trumpo termino poreikiui į veterano ilgalaikiam poreikiui pagalbą.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.