18 būdų sumažinti jūsų paskolą skolina

parašė , 2011-12-08 15:23

1. Praleiskite įžanginę normą (Medaus mėnuo)

Saugokitės skolintojų, pakeliančių dovanas! Įžanginis ar medaus mėnesio normos ilgai buvo svarbus rinkodaros įrankis skolintojams. Jums pradžioje pasiūlo pigią normą jūsų paskoloje, kad gautumėte jus duryse, bet kai tik medaus mėnesio periodas yra baigtas, skolintojas perjungs jus į aukštesnę kintamą palūkanų normą. To pavyzdys yra Reguliuojama Normos Paskola (RANKA).

Yra dvi problemos su šiuo scenarijumi. Pirma, kintama norma yra serveriai dažnai aukštesnė negu kai kurios iš žemesnių pagrindinių paskolų, pasiekiamų, tokiu būdu jūs galėjote baigti tuo, kad mokėjote daugiau. Antra, jūs turite aiškiai suprasti, kad medaus mėnesio norma prisitaiko tiktai pirmus metus ar dvi paskolos ir yra smulkus apsvarstymas palyginti su tikra kintama norma, kuri nustatys jūsų atmokėjimą daugiau kaip kitus apytiksliai 20 metų

Jums gali taip pat smogti su gana stačiu išėjimo nubaudimu, jei jūs norite iš naujo finansuoti po pirmų dvejų ar trejų metų į pigesnę paskolą. Prašom įsitikinti, kad jūs visiškai suprantate tai, kas jūs įleidžiate save prieš išvykimą ant "medaus mėnesio" su jūsų skolintoju.

2. Atsiskaitykite su tuo skubiai

Laikas yra pinigai. Yra visų rūšių strategijų tam, kad užmokėtų mažiau palūkanų jūsų paskoloje, bet dauguma jų susitraukia iki vieno daikto: Atsiskaitykite su savo paskola, tokiu greičiu kaip jūs galite. Pavyzdžiui, jei išims paskolą 300.000$ 6.5 procentų 30 metų, jūsų atgalines nuorodos atmokėjimas bus apie būti apytiksliai 1.896$. Tai nustato lygybę su visu atmokėjimu 682.632$ per jūsų paskolos trukmę.

Jei jūs išmokėsite paskolą daugiau kaip 15 metų, o ne 30, jūsų mėnesinis užmokestis bus 2.613$ per mėnesį (ai!) . Bet bendroji suma, kurią jūs grąžinsite per paskolos trukmę bus tiktai $470.397 – gelbėjimas jūsų didžiuliai 212.235$

· Padarykite atmokėjimą pagal aukštesnę normą

Geras būdas pralenkti jūsų paskolos įsipareigojimus atsiskaito su tuo, tarytum jūs turite aukštesnę palūkanų normą. Gaukite paskolą su žemiausia palūkanų norma, jūs galite ir pridėti 2 ar 3 punktus prie jūsų atmokėjimo kiekio. Taip, jei jūs turite paskolą apytiksliai 6.5 procentų ir atsiskaitote su tuo 10 procentų, jūs net nepastebėsite, jei normos kyla. Geriausiai visų, jūs atsiskaitysite su savo greitesne paskola ir taupysite save paketas.

· Padarykite dažnesnius užmokesčius

Paprasti daiktai gyvenime yra dažnai vandens turizmas geriausias. Viena iš paprasčiausių ir geriausių strategijų tam, kad pažemintų trukmę ir jūsų paskolos kainą (ir tokiu būdu jūsų neapsaugojimas turi palūkanų normų kilimas) padaro jūsų atmokėjimą dvisavaitiniu (vykstančiu kas dvi savaitės) o ne mėnesiniu pagrindu. Kaip tai gali turėti reikšmę, kurios aš girdžiu jūs klausti? Tai dirba kaip tai:

Perskelkite savo mėnesinį užmokestį du ir mokėkite kas dvi savaites. Jūs vos tik jausite skirtumą išreiškiant savo grynosiomis pajamomis, bet tai galėjo turėti tūkstančius dolerių ir metų reikšmės apie jūsų paskolos trukmę. To priežastis yra tokia, kad yra 26 dvi savaitės po metų, bet tiktai 12 mėnesių. Mokėjimas dvisavaitinis (vykstantis kas dvi savaitės) reiškia, kad jūs efektyviai darysite 13 mėnesinių užmokesčių kvieciu vakarienes kasmet. Ir tai gali turėti didelę reikšmę.

Naudojant mūsų pavyzdį iš viršaus, mokėdamas kas mėnesį, jūs užbaigsite uprepaying 682.632$ per jūsų paskolos trukmę. Bet, mokėdamas dvisavaitinis (vykstantis kas dvi savaitės), jūs sutaupysite 87.254$ su palūkanomis ir 5.8 metų nuo paskolos. Nulinis skausmas jums, pagrindinė nauda jūsų kišenei.

· Smokite viršininkui anksti

Daugiau kaip pirmus kelis jūsų paskolos metus, gali atrodyti, kad jūs tiktai mokate palūkanas, ir viršininkas nemažina apskritai. Deja, jūs esate turbūt teisus, kadangi tai yra vienas iš nelaimingų greitas kreditas procentų procentų padarinių. Tokiu būdu jūs turite pabandyti viską, kurį jūs galite, kad gautumėte, dalis viršininko atsilygino anksti, ir jūs pastebėsite skirtumą.

Kiekvienas doleris kurį jūs padedate į savo paskolą virš jūsų atmokėjimo kiekio puola kapitalą, kas reiškia žemyn taką, kurį jūs mokėsite palūkanoms dėl mažesnio kiekio. Papildomos bendrosios sumos ar reguliarus papildomas atmokėjimas padės jums sumažinti daug metų nuo jūsų paskolos trukmės.

· Eikite pirma tos smulkios prabangos

Tai yra bitas, kurį jūs nenorite perskaityti. Kai tik jūs turite paskolą, jūsų gyvenimas tikėtina bus neprabangus (ar bent jau gana artimas tam). Galvokite apie visą svorį, kurį jūs prarasite, mesdamas jūsų mėgstamą atlaidų užkandį. Dėl jūsų sveikatos jūs turite baigti rūkymą ir gerti mažiau bet kokiu būdu. Paimkite savo priešpiečius nuo namų ir sutaupykite ant blogo greito maisto. Patikėkite manimi, jūsų kūnas padėkos jums už tai.

Jei jūs nesate vis dar ne įtikintas, svarsto kitą pavyzdį. Tipiška diena gali apimti paketą cigarečių (10$), kavos ir donut (5$), priešpiečiai (12$) ir pora alaus po darbo (8$). Tai yra 35$ per dieną ar 175$ per savaitę ar 750$ per mėnesį ar 9.100$ per metus.

Priimdamas paskolą 300.000$ 6.5 procentų daugiau kaip 30 metų, darydamas 750$ papildomame atmokėjime kas mėnesį, jūs sutaupytumėte daugiau kaip 216.000$ su palūkanomis ir būtumėte paskola, laisva po tik daugiau kaip 14.5 metų.

Niekas nesako, kad jūs turite gyventi, kalinio egzistavimas, bet tik sumažinimas nedaug ant jūsų išlaidų pamatys jus kertant didžiulę finansinę pašalpą.

3. Gaukite paketą

Kalbėkite su savo skolintoju apie finansinius paketus, kuriuos jie turi parduodamas. Bendras įtraukimas yra nukainotas naminis draudimas, kreditinės kortelės be mokesčių, laisva konsultacija su finansiniu patarėju ar net sandorio pranešimu be mokesčių. Tuo metu, kai šitie daiktai gali atrodyti silpnu alumi palyginti su tuo, ką jūs mokate ant savo vidaus paskolos, kiekvienas nedaug skaičiavimai ir tokiu būdu jūs galite panaudoti mažas santaupas ant kitų finansinių paslaugų, kad paverstumėte juos į dideles santaupas ant jūsų vidaus paskolos.

Yra taip pat "profesinių" paketų parduodamas kiekiams per tam tikrą ribą, kuri gali būti tik 150.000$. Kai kurie skolintojai siūlo nuolaidas specifinėms profesinėms grupėms ar profesinių organizacijų nariams. Paklauskite savo skolintojo, jei jūsų okupacija vertina jus kokiai nors nuolaidai. Jūs galėtumėte būti maloniai nustebintas. Yra visų rūšių nuolaidų ir sumažėjimo, pridėto prie šitų paketų, taip įsitikinkite, kad jūs klausiate savo skolintojo apie juos.

4. Konsoliduokite savo skolas

Vienas iš geriausių būdų garantuoti jus tęsia apsimokėti, jūsų paskola skubiai turi apsaugoti save prieš palūkanų normos kilimą. Jei jūsų vidaus paskolos norma pradeda pakilti, jūs galite būti visiškai įsitikinęs dėl vieno daikto – jūsų asmeninė paskolos norma pakils, ir taip bus jūsų kreditinės kortelės norma ir bet kokia nuomos pirkimo norma, kurią gali įvykti, jūs turite.

Tai nėra geras daiktas kaip palūkanų normos ant jūsų kreditinių kortelių, ir asmeninės paskolos yra daug aukštesnės negu palūkanų norma ant jūsų vidaus paskolos. Daug skolintojų leis jums vienytis – finansai iš naujo – visa jūsų skola po jūsų vidaus paskolos skėčiu. Tai reiškia, kad, užuot mokėjęs 15 iki 20 procentų ant jūsų kreditinės kortelės ar asmeninės paskolos, jūs galite perleisti šitas skolas savo vidaus paskolai ir atsiskaityti su tuo 7.32 procentų.

Kaip visada, bet koks papildomas atmokėjimas ar bendrosios sumos duos naudos jums ilgame prabėgime.

5. Perskelkite savo paskolą

Daug paskolos gavėjų jaudinasi dėl palūkanų normų ir ar jie pakils, bet nenori būti surišti pastovios paskolos. Geras kompromisas yra skilimo paskola, ar kombinacijos paskola, kadangi jie yra dažnai žinomi, kuris leidžia jums dalyvauti jūsų paskolos taip taisytos ir dalis kaip kintamasis. Iš esmės tai leidžia jums apdrausti jūsų statomas sumas dėl to, ar palūkanų normos ketina pakilti ir prie kiek.

Jei palūkanų normos pakils, jūs turėsite žinojimo saugumą, kad jūsų paskolos dalis yra saugiai taisyta ir nejudės. Tačiau, jei palūkanų normos nekyla (ar jei jie kyla tiktai truputį ar lėtai), tada, jūs galite panaudoti lankstumą kintamos dalies jūsų paskolos ir atsiskaityti su ta dalimi skubiau.

6. Padarykite savo paskolą jūsų pagrindiniu finansiniu produktu

Paskolos produktai, žinomi kaip visi drauge paskolos, apsisukanti kredito linija ar 100 procentų padengimo paskolos, leidžia jums panaudoti jūsų paskolą kaip jūsų pagrindinį finansinį produktą. Tai reiškia, kad jūs turite vieną pranešimą, į kurį jūs galite užmokėti visas savo pajamas ir nupiešti iš jūsų pragyvenimo išlaidoms vartojant kreditinę kortelę, EFTPOS ar čekių knygutę, taip pat kaip jūsų paskolos atmokėjimo sukūrimą.

Šitie pranešimų tipai gali turėti didžiulę reikšmę į greitį, kuriuo jūs atsiskaitote su savo paskola. Kadangi jūsų visas mokestis įeina į jūsų paskolos pranešimą, jūs mažinate viršininką, ant kurio palūkanas įkrauna. Tikras, jūs galėtumėte paimti pora, atsitraukia, kadangi jūs atsiimate pragyvenimo išlaidas, bet atsargus šios produkto rūšies naudojimas gali gauti jus tūkstančiai dolerių prieš tai, kur jūs būtumėte su "paprasta vanile, mokestis kartą per mėnesį" vidaus paskola.

Šitos paskolos dirba gerai, kai jūs sugebate padaryti papildomus užmokesčius į paskolą. Jei jūs tiktai sugebate padaryti ekvivalentą minimalaus atmokėjimo jūsų paskoloje (ir neįdeda bet ką papildomą), jūs galite būti geriau apsirūpinęs su pigesne standartine kintama ar pagrindine kintama paskola. Tačiau, atsidavusiems paskolos gavėjams, naudojantiems šituos paskolų tipus labai įprasta sumažinti trukmę 30 metų paskolos į mažiau kaip dešimt.

7. Panaudokite savo teisingumą

Jei jūs jau atsiskaitėte su kai kuriais iš savo namų, pasakoma, kad jūs turite teisingumą. Teisingumas yra skirtumas tarp einamosios vertės jūsų turto ir kiekio, kurį jūs įsiskolinate skolintojui. Pavyzdžiui, jei jūs turite turtą, vertą 500.000$, ant kurių jūs įsiskolinate 150.000$, pasakoma, kad jūs turite naminį teisingumą 350.000$, kuriuos jūs galite iš naujo pasiskolinti, neturėdamas praeiti pritarimo proceso, gaudamas prieigą prie jo per jūsų egzistuojančią paskolą.

Daug skolintojų leis jums pasiskolinti jūsų teisingumo kaip įkeistas turtas naudojimą. Dauguma skolintojų leis jums pasiskolinti iki apytiksliai 80 procentų paskolos iki vertės santykio jūsų pasiekiamo teisingumo (LVR). Jei jūs esate atsargus, jūs galite panaudoti šį teisingumą savo pranašumui ir padėti atsiskaityti su jūsų vidaus paskola greičiau.

Naudojant teisingumo paskolą, kad pagerintų jūsų turtą galėjo būti geru būdu garantuoti kad jūsų naminis vertės padidėjimas ilgainiui. Bet didesnės išlaidos tokios kaip automobiliai ir šventės, kurios būtų buvusios užmokėtos kreditinės kortelės yra įperkamesnės ant žemesnės jūsų vidaus paskolos normos.

8. Perjunkite skolintojui su žemesne norma (Bet padarykite savo sumas),

Tai gali atrodyti, kad paprasta mintis, bet perjungiantis iš jūsų einamosios paskolos ir išimantis paskolą pagal žemesnę normą gali reikšti metų ir tūkstančių dolerių skirtumą. Jei jūs turite paskolą, kuri yra apgauta viršuje su visomis ypatybėmis, ar net jei jūs turite standartinę kintamą paskolą, jūs galėtumėte surasti, kad jūs negalėjote gauti jokios apsiuvų normos, kuri yra tiek daug, kiek procentinis punktas, pigesnis negu jūsų einamoji paskola.

Tačiau, anksčiau, negu jūs šokinėjate ginklas, kontrolė, ką jis kainuos jums, kad perjungtų paskolas. Pavyzdžiui, gali būti išėjimo mokesčių, mokėtinų jūsų senoje paskoloje ir įkūrimo mokesčiuose ir žyminiame mokestyje jūsų naujoje paskoloje. Spręskite visa tai ir jei tai turi prasmę, nueikite tam.

9. Informuotas buvimas – neužmiršta apie jūsų paskolos Vizito Paskolos Paskolą Hints.com

Su bet kokiu ilgalaikiu įsipareigojimu, yra visada pagunda išleisti jūsų paskolos ritinį į priekį, padaryti jūsų atmokėjimą, kaip jie sueina mokėjimo terminui ir galvoja taip nedaug apie tai kiek galima. Iki tol, kol jūs tęsiate atmokėjimą, nėra daug dar, jūs turite padaryti, teisingai?

Šis požiūris gali būti didele klaida. Atnaujinkite save su tuo, kas vyksta rinkoje. Jūs galėtumėte surasti, kad yra galimybės padėti save gerai prieš žaidimą. Normų pakeitimas, nauji produktai ir rinkos pakeitimai savarankiškai gali leisti jums užgrobti galimybę ar susitarti dėl geresnio reikalo.

Informuotas buvimas ir buvimas prieš žaidimą.

10. Gaukite pigią normą ir investuokite skirtumą

Kai palūkanų normos yra žemos, kaip dabar, paprastai saugu pasakyti, kad infliacija yra taip pat žema. Tokiu būdu, plytos ir cemento skiedinys galbūt nėra geriausia vieta investuoti kapitalą. Pabandykite gauti pigiausią vidaus paskolą, jūs galite surasti ir padaryti minimalų atmokėjimą. Tai leidžia jums panaudoti papildomus grynuosius pinigus, kad investuotų kapitalą į kitą, naudingesnius rajonus.

Jūs galite surasti, kad sugrįžimas, jūs sėdate į akcijas ar kažkokį kitą investicinės priemonės tipą, kad jūs sukūrėte gražų mažą padėlį, kurį jūs galite panaudoti, kad atsiskaitytumėte su didesniu gabalu jūsų vidaus paskolos negu jūs galbūt kitaip sugebėjo padaryti.

Bet saugokitės – didelės pajamos dažnai reiškia didelę riziką. Prieš bet kokios investicijos verslą, investuokite kapitalą į konsultaciją su kompetentingu finansiniu patarėju.

11. Bėkite, padengimas atsiskaito

Užuot uždirbęs palūkanas, bet kokie pinigai jūs turite savo padengimo pranešimo darbuose, kad atlygintumėte palūkanas, kurias jūs mokate ant savo vidaus paskolos. Pavyzdžiui jūs galite turėti paskolą 300.000$ 6.5 procentų ir padengimo pranešimą su 50.000$ tame uždirbantis 3 procentus.

Tai reiškia, kad 250.000$ jūsų paskolos sukaupia palūkanas 6.5 procentų, bet kiti sukaupia palūkanas tik daugiau kaip 3.5 procentuose (6.5 procentų jūsų paskoloje mažiau 3 procentai, kuriuos 50.000$ jūsų padengimo pranešime uždirba). Įsivaizduokite, kiek jūs galite sutaupyti!

Žinoma, geriausia padengimo pranešimo rūšis moka tą pačią normą kaip jūsų paskola (100 procentų padengimas).

12. Užmokėkite visus savo paskolos mokesčius, ir pabrangina priekį

Kai kurie skolintojai leidžia jums prisidėti prie kiekio, kurį jūs skolinatės vietoj pasiūlyti grynuosius pinigus jūsų atviroms kainoms. Tuo metu, kai tai gali atrodyti, kad palaiminimas bando išvengti daryti tai. Svarstykite kitą pavyzdį:

Paskolos gavėjas A skolinasi 300.000$ daugiau kaip 30 metų 6.5 procentų. Jos atviros kainos yra 1.000$, bet ji turi pakankamai grynųjų pinigų, kad įsitikintų, kad ji gali apimti juos. Jos visas atmokėjimas daugiau kaip 30 metų bus 682.632$

Paskolos gavėjas B išima tą pačią paskolą, bet neturėti pakankamai grynųjų pinigų, kad apimtų atviras kainas. Tokiu būdu jis skolinasi 301.000$, pagal tą pačią normą. Jos visas atmokėjimas daugiau kaip 30 metų bus 684.907$.

Du tūkstančiai nelyginių dolerių negalėtų būti panašus į didžiulį kiekį, bet ką jūs galėjote nupirkti su tuo, jei tai pasiliko jūsų kišenėje?

13. Užmokėkite savo pirmą įmoką anksčiau, negu tai bus skolinga

Su naujausiomis paskolomis, pirma įmoka galbūt netampa skolinga mėnesį po sprendimo. Jei jūs galite valdyti tai (ir jūsų skolintojas išleis jus), užmokėkite pirmą įmoką sprendimo data. Jei jūs padarysite tai, jūs būsite vienas žingsnis prieš skolintoją jūsų paskolos trukmei. Kiekvienas nedaug tikisi.

14. Parduotuvė aplink ir įsitikina, kad jūsų skolintojas žino tai

Vienas iš galingiausių įrankių, kuriuos jūs galite turėti dėl paieškos geriausios vidaus paskolos yra informacija. Įsitikinkite, kad jūs skambėjote pustuziniui skolintojų ir brokerių (be to padarytas kažkoks interneto tyrinėjimas) anksčiau, negu jūs pradėsite kalbėti su jūsų privilegijuotu skolintoju apie gavimą naujos paskolos ar jūsų egzistuojančios paskolos finansavimą iš naujo.

Įsitikinkite, kad jūs žinote tai, kas vertina, ir ypatybės yra pasiūlytos kiekvieno iš jūsų skolintojo konkurentų ant palyginamų produktų. Būkite pasiruošęs pasakyti skolintojui, ko jūs ieškote ir nesibijote paprašyti priemokų. Jei jie nori jūsų verslo, ir žino, kad jūs žinote tai, apie ką jūs kalbate, jie gali būti paruošti dirbti kad nedaug sunkiau, kad gautų jūsų verslą.

Nesibijokite išeiti, jei jūs negaunate geriausio reikalo, jūs galite.

15. Įsitikinkite, kad jūsų paskola yra portatyvi

Jei yra kokios nors galimybės, kad jūs keisite gyvenamąją vietą per savo paskolą (ir išleisite mus susidurti su ja, yra stiprios galimybės), įsitikinkite, kad jūsų skolintojas leis jums perleisti jūsų paskolą naujam turtui ir kad ji nekaltins jūsų žemė privilegijai.

Būkite atsargus. Jei jūs parduodate viršuje ir perkate naują namą, jūs galėtumėte pasirodyti žemyn tūkstančiai paleidimo kainose jūsų senoje paskoloje ir įkūrimo mokesčiuose ant jūsų naujo.

16. Išvenkite sujungti tiltu finansus

Kažkas vieną kartą pasakė, kad finansų sujungimas tiltu yra taip vadinamas todėl, kad tai leidžia jums "atramai" skolą. Baisus pokštas, bet, sujungdamas tiltu finansus – taip pat. Jei jūs negaunate savo laiko parinkimo teisės, jūs galėjote surasti save su dviem vidaus paskola tuo pačiu metu – su sujungimo tiltu finansų elementu, kainuojančiu jus papildoma poros procentų premija ant standartinės kintamos normos.

Svarstykite naudojimą indėlio obligacijos ar pardavimą anksčiau, negu jūs nupirksite, kadangi tai bus daug daugiau kainuojama efektyvus jums negu kita paskola.

17. Pasirinkite paskolą, kuri tinka jūsų poreikiui

Paskolos pasirinkimas yra apie žinojimą, ko jūs norite. Sudarykite stalą potencialios vidaus paskolos ir įvertinkite juos. Padarykite sąrašą visų ypatybių, kurios yra svarbios jums ir vertina juos pagal svarbumą. Duokite kiekvienai ypatybei rezultatą iš 5 – vienas nesvarbiai teisei per į 5 būtinam.

Panaudokite šią techniką far vertindamas paskolas parduodamas ir gana netrukus jūs pamatysite tokį teisingai jums. Atsiminkite, skirtingos paskolos turi skirtingus tikslus, tokiu būdu jūs turite atitikti paskolą į savo reikalingumą. Palūkanų išėmimas tiktai skolina tinkamas investitoriams, jei jūs planuojate gyventi name, yra tik kvailas.

Griovio kasimas ypatybių, kurių jums nereikia gali išgelbėti jus iki 1 procento ant jūsų paskolos palūkanų normos. Daugiau kaip 30 metų tai yra daug pinigų, kuriuos jūs taupėte savarankiškai.

18. Nesibijokite mažesnių skolintojų su pigiomis normomis

Kadangi pasirodymas paskolos vadybininkų daugiau kaip praėjusius penkerius ar šešerius metus ten buvo daug pokalbio apie mažesnius ir "netradicinius skolintojus" ir kaip jie nuleido palūkanų normas. Su turto bumu, daug galimybių atsirado protingiems skolintojams su žemais mokesčiais, pasiruošusiais paimti ant tradicinių skolintojų, ir daugelis padarė labai gerai iš tikrųjų.

Kai kurie paskolos gavėjai jaudinasi dėl to, kas galėtų įvykti, jei jų skolintojas įeina į finansinę bėdą. Turėkite galvoje, kad jūs turite jų pinigus – taip nesijaudinkite per daug. Yra kai kurie mažesni skolintojai, kurių vardai negalėtų būti noriai pažįstami, bet kieno normos galėtų būti pakankamai priežasties užmegzti ryšį.

Būkite apdairus, tačiau. Kai kurie iš šitų mažesnių skolintojų gali turėti didžiulius paslėptus mokesčius ir kaltinimus. Teisinga, kad palūkanų norma galėtų būti daug žemesnė, bet daugeliu atvejų, jie išeina (ar nubaudimas), mokesčiai gali būti labai aukšti, jei jūs iš naujo finansuojate ar atsiskaitote su savo paskola po pirmųjų dvejų metų. Žinoma, jei jūs suplanuosite buvimas su tuo skolintoju kurį laiką, tada šitie mokesčiai nepaveiks jūsų kišenės apskritai.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.