3 geriausi 6" kampo malūnėliai

parašė , 2013-02-08 12:49

Aukščiausios kokybės metalinis ir konkretus malimas, lyginimas, ir patirties išpjovimas yra gerai jūsų sugriebimo viduje su kampiniai šlifuokliai valdžios įrankiais nuo Bosch ir Makita. Šitie malūnėliai siūlo iš tikrųjų geresnį 5″ malimo pasirinkimą ir rezultatus, kurie yra tikri, kad paliks jus įteigtą ir visada patenkintą.

Bosch 1812PSD (6″) kampo malūnėlis siūlo meistrams geresnį įrankį su lengvatomis, kad sugundytų net daugumą pramoninių meistrų. Pastatytas su intensyviu ilgaamžiškumu, įrankis yra patikimas ir ilgalaikis, ir su kampiniai šlifuokliai automatically sustojimai, kai profilaktinis palaikymas yra būtinas. Tai reiškia, ne tiktai, kad įrankis truks beveik amžinai, bet kad visus tuos metus, įrankis taip pat atkakliai dirbs ir sveikas. Su vibracija kontrolė elgiasi su įrankiu, yra necharakteringai lygus ir patogus, kad panaudotų, vis dar aprūpindamas didelę valdžią (10 amps kintamosios srovės / 9amps DC), kad gintų daugumos sunkios pareigos metalo ir cemento malimo paraiškų. Kad garantuotų lygiausią atlikimą, įrankis turi nukreiptą oro srovės sistemą, suprojektuotą, kad nukreiptų dulkes ir nuolaužas toli nuo jos gyvybinių komponentų, ir su epoksidu padengtas laukas windings, įrankis žada kampiniai šlifuokliai prieš metalines nuolaužas. 1812PSD svyruoja kainoje nuo visų $110-160, verčiančių tai ne tiktai blizgantis įrankis, bet įperkamas be to.

Papildomai, Makita 9566CV (6″) pramoninis nutraukimas / kampo malūnėlis yra nepaprastai galingas su rimtai aukštu atlikimu trumpėjantis ir malantis veiksmas. Su 12 amp motorinės ir penkių greičių kintamos greičio kontrolės, įrankis giria žymiai padidintą tiekiamą galingumą ir kontrolę, kad atitiktų tą valdžią į kiekvieną paraišką. Sverdamas tiktai 5.3 svarų, malūnėlis yra stebėtinai kompaktiškas, ir su dideliais angliniais šepečiais, pastatytais su pagerinta anglimi, valo medžiagą, jūsų įrankis pasirodys geriau ir ilgiau. Įrankio elektroninis ribotuvas yra suprojektuotas, kad langai variklį, nedelsiant būdamas išlaisvintas ir sumažintų atsitiktinį motorinį perkrovimą ar išdegimą per agresyvius projektus; tai garantuoja saugų, daugiau kokybiškos malimo patirties. Papildomai, jis įrankio unikali “labirinto” statyba, ar sudėtingų kanalų serija, saugo variklį ir laikysenas nuo žalingų dulkių ir nuolaužų. Apskritai, malūnėlis yra nepaprastai ilgalaikis, su ilgalaikiu aukštu atlikimu, ir svyruojantis kainoje nuo apytiksliai $155-165, 9566CV, nepaisant brangiausia šios grupės buvimo, yra vis dar įperkamai įvertintas.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.