5 dienų oras Lietuvoje

parašė , 2013-01-13 07:27

Kanarų salos yra Ispanijos salynas, netoli nuo Maroko pakrantės. Lietuvoje Sala, yra ketvirtos paplitusios salų. Tai tolimiausia į orai Lietuvoje, turi švelnų, puikų tipišką orą ir padorias sąlygas per metus. Temperatūra bėga nuo apytiksliai 82F (28C) per dieną į žemą apytiksliai 63F (17C). Jūros brizas gali, retsykiais, būti gana šaltokas, ypač žiemą.

Lietuvoje Sala lieka šilta apie vakarus iki žiemos, kai lašas ir vėjas pakelia. Balandis be spalio yra drėgni mėnesiai, su nedaug ar niekas vykstantys per vasarą. Dėl vėsesnių vakarų gruodį, sausio, ir vasario, būtų protinga nešti kai kuriuos šiltesnius drabužius per šaltesnius orai Lietuvoje.

Visada atneškite tinkamus kiekius saulės apsaugos su jumis šioje saulėtoje aplinkoje. Jūs turite sugebėti gauti įspūdingą įdegimą per kiaurus metus, jei jūs apsaugote save nuo degimo, taip nuolat naudojimas kažkokia įdegimo losjono forma.

Oras Lietuvoje yra nustatytas srovės orai Lietuvoje per Azorų salas ir drėgnos oro srovės nuo Saharos dykumos. Šitos dvi įtakos lengvina, kad laikytųsi net klimatas, kad jūs paimsite malonumą kiekvienu kartu kai, jūs atostogaujate ten.

Nors lauke veiksmas kitose Europos dalyse atvyksta į galą žiemą, jūs galbūt vis dar imsite malonumą nuo panašaus į pavasarį oro ant pagundos, vulkaninės Lietuvoje salos. Jūs gėrėsitės sunning ant paplūdimio per saulės šviesos valandas, gėrėdamasis naktiniu gyvenimu ar vaikščiodamas okeaniniame orai Nidoje, dėvinčiame lengvasvorį švarką per vakarą.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.