7 lengvi žingsniai, kad pritartų jūsų paskolos pasikeitimui.

parašė , 2012-09-26 13:23

paskolos pasikeitimo gavimas nėra toks kad lengvas. Net nepaisant to, kad vyriausybė dabar daro būdus padėti, tyrinėti, ir statistika vis dar mano, kad daug žmonių yra vis dar praleidžiamas. Aš manau, kad tai yra dėl geresnių veiksmų paskolos skolintojų trūkumo, paliekant būsto savininkus truputyje problemos.

Yra kreditai internetu 7 žingsniai, kad vestų jus į greitesnį Paskolos Pasikeitimo pritarimą.

7 Žingsniai, Kad Gautų Paskolos Pasikeitimus, Pritartus

1. Aptarkite, kaip paskolos gavėjas pavėlavo savo paskolos užmokesčiuose. Jei galimas, aprūpinkite sunkumo laišką (paskola). Kas sukėlė paskolos gavėją, įeina į bėdą su jų paskolos užmokesčiais? Būkite taip detalizuotas kiek galima. Mėnesinis užmokestis buvo padidintas? Jūsų paskolos gavėjas paleido jo/jos darbą ar susirgo ilgą laiką? Jūs paskolos gavėjas tik turėjo skyrybas ar tik prarasdavo pajamų šaltinį, kad papildytų užmokesčius?

2
Išreikškite savo paskolos gavėjo nuoširdžias palūkanas ir trokškite sulaikyti jo turtą ir padaryti pakeistus užmokesčius ateityje. Papasakokite istoriją, kuri įtikins skolintoją, kad – su pakeistais užmokesčiais – paskolos gavėjas užmokės, kad sulaikytų jų namus ilgalaikiame pagrinde.

3. Jei pasiekiamas, padarykite sąrašą iš paskolos gavėjo pastangų namo pardavime.

4. Apibūdinkite paskutinius įvykius, kurie gali padėti paskolos gavėjui padaryti pakeistus užmokesčius. Paskolos gavėjas buvo neseniai būtas pasamdytas ar turėjo verslo galimybę? Paskolos gavėjas sveiko nuo buvimo blogas?

5. Padarykite tvirtinimą, aiškinantį, kaip pasiūlytas pasikeitimas greitosios paskolos gali padėti gerinti skolintojų situaciją., Pavyzdžiui, be pasikeitimo, jūsų kliento turtas gali būti prarastas per teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimą, ir skolintojas turi paimti didelius nuostolius, pristatydamas namui į rinką.

6. Įrašykite savo išlaidas į sąrašą teisingose detalėse. Tai kreditai gali būti skaičius 6, bet tai yra vienas iš svarbiausių žingsnių atsiminti. Pirmas keli žingsnių pokalbis apie istoriją, bet dabar atėjo laikas eiti su skaičiais. Jūsų situacija turi taip pat būti palaikyta viršuje ir įrodė jūsų finansinę padėtį, dokumentuodama jūsų išlaidas ir renginį, kaip paskolos užmokesčio mažinimas gali pakeisti jūsų situaciją ir paskirti jus geresnėje finansinėje būklėje, kad grąžintų paskolą. Sužinokite tai, kas priverčia jus užsitarnauti naudingą paskolos pasikeitimą. Kartais jie net padėtų jums ir vestų jus ant, kas padaryti ir ko jie ieško, tada jūs galite turėti savo advokatus elgtis su kanceliariniu darbu.

Antros paskolos labiau tikėtina praras savo padėtį teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimo aukcione. Pirmos paskolos visada turi pirmą reikalavimą dėl pinigų, uždirbtų parduodama. Pasiūlymai yra paprastai žemesni normoje kai prieita prie mokėjimo antrų paskolų bet kurio iš pajamų. Tai reiškia, kad jie pasiūlytų jums liesą pasikeitimo pasirinkimą negu negautų nieko su teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimais. Galėjo būti, kad paskolos pasikeitimas gali sutaupyti ir jūsų namus ir jūsų kreditą. Todėl, sužinodamas, pasiekdamas kiekvienas yra galimas, yra tik aiškiai sumažinimas. Padarykite pokalbį telefonu, pabandykite kalbėti su bet kuo, kas gali padėti, maldauti jei reikia, ir matyti tai, ką galimi reikalai, kuriais jūs esate gali gauti nuo jūsų paskolos skolintojo.

7. Svarbus Žingsnis – Gauna Nemokamą egzempliorių Jūsų Kreditingumo ataskaitos Patvirtinimui

Labai svarbu turėti jūsų kreditingumo ataskaitos kopiją, kad turėtų dokumentus, kad lygintųsi su jūsų skolintoju. Tai yra labai teisingas faktas, kad skolintojų kreditingumo ataskaita kartais neša trūkumus ir klaidas. Tai yra dažnai problema todėl, kad skolintojų sprendimai dėl jūsų paskolos pasikeitimų pritarimo priklauso labai nuo kažkokio jūsų kreditingumo ataskaitos kintamojo. Skolintojas, tikrinantis jūsų skolą į pajamų santykį jų sprendimams, galėjo padaryti ar sulaužyti jūsų galimybes pritarimui ir pasiūlytai užmokesčio programai. Taip jūsų savos kreditingumo ataskaitos turėjimas galėjo duoti jums gynybą tuo atveju, jei neteisinga informacija yra panaudota nepritarimui. Ir įsitikinkite savo teisininko get’s kopija be to.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.