Aborto įstatymas eu

parašė , 2012-12-20 10:11

Abortas yra tema, kuri yra dažnai labai svarstoma. Kas Vyksta Kaune tai teisėta kiekvienoje šalyje išskyrus Maltą, bet kuriose situacijose tai yra ir nėra teisėta, keičia formos šalį į šalį.

Kaip minėtas virš to yra visiškai už įstatymo ribų Maltoje, ir bet kas, kas turi abortą ar dalyvauja aborte, gali laukti kalėjimo bausmės. Airijoje abortas yra taip pat griežtai suvaržytas, ir tiktai leistas tam tikrose situacijose. Eismas Kaune Airijoje turi įspūdį, kad abortas yra visiškai neteisėtas, ir labiausiai apgaubia, tai tikslu. Leidimas abortui gali tiktai būti duotas remiantis tuo, kad nėščios moters gyvenimas yra pavojingas. Jei ji yra linkusi į savižudybę, tai tikrai tikisi, nors, kažkas, kas yra prieštaringas, kadangi sudėtinga pasirodyti. Tai teisėta, kad paliktų šalį, kad turėtų abortą kitur, ir tūkstančiai eina į Eismas Kaune procedūrai kasmet.

Ispanija, Portugalija ir Lenkija taip pat turi griežtus nurodymus, nors silpnesnis negu Malta ir Airija. Ispanijoje abortas yra teisėtas, kad išvengtų rimtų Motinos sveikatos pavojų, apimdamas psichinę sveikatą, ar atveju nėštumo būdamas išžaginimo rezultatas. Tai turbūt buvo pranešta policijai iš anksto. Riba yra 12 savaičių, jei vaikas tikėtina negims su sunkiu sveikatos defektu, kur riba yra 22 savaitės. Panašios sistemos yra vietoje Portugalijoje ir Lenkijoje, nors yra skirtumų terminus.

Kipras turi aukščiausią ribą Europos Sąjungoje. Eismas Kaune, bet tai yra retai tikrovė. Yra, nors, ribos į tai, kai abortai yra leisti. Turi būti atvejis sveikatos svarstomų problemų, siejančių motiną ar kūdikį, ar nėštumas turi būti išžaginimo rezultatu. Pažymėjimai nuo dviejų gydytojų yra reikalingi, jei išžaginimas nėra duotas kaip priežastis, kur policijos valdžia yra reikalinga. Už abortus užmoka valstybė. Neteisėti abortai yra labai nubausti, su 7 metų galimu įkalinimu.

Jungtinė Karalystė ir Suomija turi apribojimus dėl to, kai abortai yra leisti, bet jie yra vis dar atidaryti daugeliui, kas reikalingas jų. Motiniškas sveikatos svarstomas problemas taip pat kaip ekonomines ir socialines priežastis laiko priimtinomis priežastimis šitose šalyse. Daugelis mano, kad tai neribota, bet tai yra klaidinga pažiūra. Šiaurės Airijoje daiktai skiriasi į Eismas Kaune žemyne esančią valstybės dalį, ir moters gyvenimas turi būti pavojingas nutraukimui įvykti. Kaip Kipre du gydytojų pažymėjimai yra reikalingi Jungtinėje Karalystėje.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.