Atmosferinis spaudimas ir klimatas nuspėja su barometrais

parašė , 2013-01-03 10:12

Barometrai yra instrumentai, kurie yra panaudoti, kad išmatuotų Barometrinį Spaudimą (oras). Šis prietaisas buvo neatimama dalis Britanijos vidaus scenos nuo ankstyvos 18-ojo šimtmečio dalies. Tai sugeba išmatuoti svorį skilties orai Vilniuje, kuris tęsiasi nuo instrumento į atmosferos viršūnę. Barometrai yra naudingi įrankiai, kurie padeda oro prognozėje, kadangi spaudimo pakeitimai yra panaudoti, kad numatytų neišvengiamus oro pakeitimus.

Tai yra žinomas faktas, kad šitie prietaisai išmatuoja dabartinį oro slėgį, kuris yra svoris orai Vilniuje virš to bet kuriuo metu. Pasakoma, kad oro aplink mus gali svarstyti kaip vandenynas, kuriame mes visi gyvename, ir tai yra faktas, kad, aukščiau mes siekiame ore, plonesnis, kuriuo oras tampa, ir oro slėgis yra palyginti mažiau ten. Vadinasi, kad spręstų bet kokią tokią situaciją šitie matavimo prietaisai normaliai reikalingas specifinio nustatymo aukščiui, kur tai ketina pagaliau ilsėtis.

Pirminė šio instrumento ypatybė turi išmatuoti atmosferinį spaudimą, ir šis instrumentas gali būti pamatytas su oro prognozuotojais, kadangi jie matuoja oro slėgį. Tai įgudę tikslaus oro slėgio vertinime todėl, kad, kildamas ar krisdamas atmosferinis spaudimas rodo artėjantį oro pakeitimą. Kiekvienas taip pat sugeba išmatuoti aukštį, su šitais instrumentais, kadangi atmosferinis spaudimas yra žemesnis aukštuose aukščiuose tada žemuose aukščiuose.

Aukštis gali būti lengvai išmatuotas per unikalų tipą barometro, kurį pavadina altimetru. Šie aukščio matavimo prietaiso darbai kaip, oras turi svorį, įtempia spaudimą. Tai dirba ties principu, kuris yra sekančiai: svoris oro atmosferos ‘viršūnėje’ prisispaudžia ant žemesnių orai Vilniuje sluoksnių, ir šis oro slėgis gali būti lengvai išmatuotas per tai tipiška. Vidutinis jūros lygio oro slėgis yra 103 kPa.

Yra iš esmės du Barometrinių Spaudimo matavimo prietaisų tipai, kuris yra žinomas kaip Gyvsidabris ir Aneroidas.

Gyvsidabris: Šis tam tikras prietaisas naudoja įvairias fizines ypatybes gyvsidabrio, turėto savyje vamzdyje, kad išmatuotų barometrinį spaudimą, kuris yra taip pat žinomas kaip oro slėgis ar atmosferinis spaudimas. Kai spaudimas nusileidžia, tai yra audrų, lietaus, ar vėjo požymis. Padidinto spaudimo atveju kiekvienas paliudytų, sausas, teisingas oras yra ant kelio. Visi jie skaitymas yra tiktai galimi su gyvsidabrio barometrų pagalba.

Aneroidas: tikslumui aneroido barometrai yra panaudoti tam, kad išmatuotų absolute atmosferinį spaudimą. Šitie instrumentai yra panaudoti iš esmės aukščio nustatymui. Aukščio nustatymo procesas priklauso nuo matmenų atmosferinių spaudimo skirtumų, kurie gali būti lengvai aptikti šis tam tikras prietaisas. Šis prietaisas neturi savyje skysčio ir yra padarytas iš rifliuotos plieninės dėžės, kuri yra iš dalies evakuota orai Alytuje. Dirbantis šio prietaiso principas yra susietas su jo dalimis, kuris apima čiaupą dėžės presų prieš stiprų pavasarį. Atvejyje oro slėgio, kylančio, dėžės viršūnė yra spausta viduje ir jei spaudimas mažina aukščiausią judėjimą į viršų.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.