Atsakymai į vidaus paskolos klausimus dėl nenuolatinių gyventojų ir laikinų gyventojų, gyvenančių

parašė , 2014-10-30 16:19

Australija yra patrauklus maršrutas investitoriams. Daug potencialių migrantų (nenuolatiniai gyventojai ir laikini gyventojai) yra trokštantys investuoti kapitalą į šalies nekilnojamojo turto greitas kreditas internetu rinką. Bet, jie visiškai nesupranta, kad "Australijos Vizos Reikalavimai" turi būti patenkinti anksčiau, negu jie galės manyti, kad skolinimosi fondai perka naują, ar panaudojo namo, ar investicinis turtas Australijoje. Taip, anksčiau, negu jūs pradėsite kreiptis dėl paskolos, yra keli daiktai, kurie reikalingas kiekvieno potencialaus investuotojo dėmesio.

Vizos Subklasės, Privilegijuotos Skolintojų/Kreditų Tiekėjų
Tapo vis labiau ir labiau akivaizdu, kad skolintojų/kreditų tiekėjai normaliai norės paskolinti bet kuriam iš kitų Laikinų Gyvenančių Vizos Subklasių:

> > 457 Subklasė – Laikinas Verslas (Ilgas Buvimas) – Standartinis Verslo Rėmimas

> > 405 Subklasė – Investitoriaus Išėjimo į pensiją Viza

> > 415 Subklasė – Užsienio vyriausybės Agentūros Viza

> > 426 Subklasė greiti kreditai – Vidaus Darbuotojų Viza

> > 995 Subklasės Diplomatų Viza

> > 422 Subklasė – Medicinos Specialistas (Laikina) Viza

Skirtingas Taikomasis Vidaus paskolos Procesas

Visi Vizos savininkai yra įvertinti kitaip, ir procesas priklausys nuo tipo Vizos savininko, kuriuo jūs esate. Įdomiai, skolintojų/kreditų tiekėjai identifikavo tai, bendriausi tipai Vizos savininkų, besikreipiančių dėl vidaus paskolos, yra:

> > Vizos savininkai ant Sutuoktinio Vizų (309/100 ir 820/801 subklasė), ir

> > Vizos savininkai ant Laikino Verslo (Ilgas saugus kreditas Buvimas) – Standartinės Verslo Rėmimo Vizos (457 Subklasė)

Saugumo Tipai, Apgalvoti Skolintojų/Kreditų Tiekėjų

Yra sąrašas saugumo tipų, kuriuos jūs galite svarstyti. Tačiau, svarbu pažymėti, kad bet kokie būstai turbūt nebuvo niekada užimti ar buvo anksčiau parduoti:

> > nupirkti neužimtą žemę, kol jūs pradedate nuolatinę statybą per 12 mėnesių

> > nupirkti vienetus, miesto namus, ir namo/žemės paketus

> > nupirkti egzistuojančias gyvenamąsias vietas perstatymui iki tol, kol:

1. išsivystymas padidins apgyvendinimo aprūpinimą

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

2. žemė lieka neužimta per perstatymą, ir

3. mažiau kaip 50 procentų būstų bet kokiame perstatyme yra parduoti užsienio investitoriams

Svarbūs Faktoriai, kuriuos svarsto Skolintojų/Kreditų Tiekėjai

Kai tik jūs gaunate savo australų Vizą, jūs galite kreiptis dėl vidaus paskolos. Visada patartina siekti pagalbos patyrusio finansų brokerio, kuris specializuojasi parvykstančiose namo paskolose nenuolatiniams ir laikiniems gyventojams.

Finansų brokeris kurį jūs samdote savo paslaugoms turi turėti nuodugnias žinias to, kuo skolinanti politika ir standartiniai reikalavimai yra specializuotiems skolintojams.

Jis ar ji paruoš "Vidaus paskolos Kontrolinį sąrašą", kad padėtų jums suprasti, kaip kokie faktoriai skolintojų/kreditų tiekėjai atsižvelgia:

Rezidencijos Padėtis: laikas, likdamas ant jūsų Vizos, jūsų Vizos sąlygų, ir šalies jūs esate gyventojas

Tikros Santaupos: Jūs turite sugebėti įrodyti, kad bent jau 5%of pirkimo kaina yra taupoma pranešime jūsų vardu. Ir, kiti fondai gali atvykti iš bet kokio kito šaltinio, apimdami dovaną nuo jūsų tėvų užsienyje.

Darbas: kai kuriems skolintojų/kreditų tiekėjams, jei jūs esate:

> > Skolindamasis 80 % turto vertės, tada jūs galite būti savo einamajame darbe tik vieną dieną, ar

> > Skolindamasis daugiau kaip 80 % turto vertės ir iki 90 %, tada jūs galite privalėti būti jūsų darbe šešis mėnesius ar labiau

Tačiau, jei jūs esate nuolatinis tarnautojas, jūs esate laikytas aukštesniame dėmesyje skolintojų/kreditų tiekėjų, negu jei jūs esate laikinas darbuotojas, rangovas ar laikinas tarnautojas.

Taip, nesijaudinkite dėl gavimo išankstinio pritarimo ant vidaus paskolos nenuolatiniams gyventojams ir laikiniems gyventojams. Patyręs finansų brokeris padarys visą sunkų darbą jums, kad įsitikintų, kad jūs gaunate greitą išankstinį pritarimą. Taip, tai idealu, kad naudotų manomo finansų brokerio paslaugas, kadangi jis ar ji išgelbės jus visus bėda nustatyti, jei jūsų Vizos reikalavimai bus atitikti ir surasti jus geriausias vidaus paskolos reikalas.

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.