Domenai

parašė , 2012-12-08 09:56

Dabar tinkle yra užregistruota beveik 200’000 internetinių puslapių su lietuviškais “vardais” ir net beveik 1’000’000’000 užregistruotų puslapių visoje žemėje. Tai sako, kad beveik kas 6 asmuo žemėje turi po asmeninį tinklalapį. Tiesa, šiame straipsnyje nagrinėsime ne tinklalapius, o tuos jų pavadinimus – aiškinsimės kas tai tokio, ir kaip tai gauti. Ypatingai nagrinėsime 1, ypatingai keistą būdą nusipirkti labai gerą puslapio pavadinimą.

domenaiišsiaiškinome, kad svetainės vardas – tai domenas. Dėl domenų, puslapius galime naršyti adresais “www.manopuslapis.lt”, o ne matyti tam tikrą saitą rašant IP adresus – t.y. įvairias skaičių kombinacijas. Lengva suprasti, kaip tai palengvina mūsų gyvenimus – net jei kasdien naršote tik 5-iuose tinklalapiuose, įsiminti visų jų IP URL tikrai būtų ypatingai sunku.

Tad, jei norite kurti tinklalapį, turite du variantus, kaip isigyti puslapio vardą – domenai. Vienas, ypatingai paprastas, ir jokių pastangų nereikalaujantis būdas – tai domeno nusipirkimas iš šią paslaugą teikiančių puslapių. Tai yra labai elementarus veiksmas, kurio net neverta aiškinti.
Kur kas įdomesnis yra domenų gaudymas iš karantino. Kaip išaiškinti kas yra domenai karantine? Pakankamai paprastai. visi domenai turi savo galiojimo laiką. tęsiasi nei daug, nei mažai – vienerius metus. Tuomet domeno savininkas gali rinktis – ar pratęsti savo puslapį, ir tuo pačiu sumokėti papildomą pinigų sumą už domeno pratęsimą, ar projektą mesti ir leisti kitam projektui naudotis Jūsų domenu.

Šičia ir prasideda visas įdomumas. Kai domeno galiojimo laikas baigiasi, domenas yra nukeliamas į karantiną. Kol domenas yra karantine, jo sąvininkas be problemų turi galimybę jį pratęsti. Tiesa, jei domeno sąvininkas nenori to daryti, jį pradėti naudoti gali bet kuris kitas žmogus. problemų sukelia tai, , kad paprastai domenai karantine ilgam nebūna, nes prie 1 domeno karantine budi daugiau, nei keli norintys, taigi, kai kurios bendrovės teikia Jūsų norimo domeno gaudymo paslaugą, kad Jūs būtumėte tas, kuris įsigys tą domeną.

Kodėl domenų gaudymas yra gana paklausūs? Visų pirma dėl neblogų pavadinimų. Taip pat domenai karantine dažnai turi neblogą reputaciją paieškose sistemose, taigi Jums neturėtų būti sunku prasimušti į aukštumas.

Taigi, jei norite užimto domeno, nepraraskite vilties – kreipkitės į domenų gaudymu iš karantino užsiimančias bendroves, ir turbūt Jums pavyks gauti išsvajotą domeną.

Ar domėjotes kada greita paskola ar greitu kreditu? Daugiau informacijos apie juos galite rasti bibliotekos.lt

Rašyti komentarą

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Pigios paskolos prieinamos visiems mūsų svetainės lankytojams.